Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arcybiskup Paetz metropolitą warszawskim?
Szymon napisał(a):Właśnie! Ojciec Święty pewnie też zdaje sobie sprawę z tego, że było to molestowanie rzekome i dlatego być może w najbliższej przyszłości powierzy Arcybiskupowi Paetzowi opiekę nad wiernymi Archidiecezji Warszawskiej.
Ej- nie popadajmy w skrajności, doberze? Ja nie znam dokładnie historii tego biskupa- wiem, że sam złożył rezygnację, bo jak zwykle w sprawach o nawet RZEKOME molestowanie, zanim zbada się sprawę, czyniny jest ogólnonarodowy lincz.

[ Dodano: 31 Styczeń 2007, 21:57 ]
abp Paetz napisał(a):.Niewybredne, kłamliwe ataki i oskarżenia ze strony kilku osób uruchomiły lawinę oskarżeń i pomówień bez nazwiska, bez imienia i bez twarzy. W ten sposób wydano wyrok bez wysłuchania stron oraz konfrontacji oskarżonego z oskarżycielami. Nieludzkie jest też to, że atak na moją osobę nastąpił podczas mojej choroby i rekonwalescencji, wykorzystując ludzką słabość człowieka chorego.
Zaprzeczam wszystkim faktom podawanym w mediach i jednocześnie zapewniam Was, że jest to nadinterpretacja moich słów i zachowań.
Właśnie....
A Ty czcij, co żyje radośnie! A Ty szanuj to, co umiera.

Wiadomości w tym wątku