Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renowacja pomnika
Szymon napisał(a):Swoją drogą, to niezwykłe, jak szybko zdołał Pan odnaleźć wyżej wzmiankowane "cytaty" i co więcej tak umiejętnie sparafrazować jeden z nich.
Ma Pan rację - przeczytać c ciekawsze wątki z Wiadomego forum w trzy dni to prawdziwy wyczyn!
Szymon napisał(a):Gdyby raczył Pan uważnie przyjrzeć się mojemu i Pańskiego profilowi to łatwo zauważyłby Pan, kto cieszy się "większymi względami Administracji". Ja mam przecież trzy ostrzeżenia - a Pan ani jednego! To jak to w końcu jest?
Po pierwsze - wystarczy kliknąć w te Pańskie ostrzeżenia, by zauważyć, że pochodzą one z poprzedniej forumowej epoki. A po drugie - proszę mi wskazać choć jeden mój post który wobec jakiegokolwiek użytkownika (choćby Pana) jest choć w połowie tak chamski, jak Pańskich kilka postów z ostatniego tygodnia tylko. Ale: Nie mnie to rozstrzygać. Przepraszam administrację za off top. Proszę o ewentualne przesunięcie offtopicowych postów i ustosunowanie się do obietnicy Pana Zeratula, że dalsza nagonka Pana Szymona na moją osobę spotka się ze zdecydowaną reakcją. Przypominam, że powyższy Jego post jest już chyba piątym tego rodzaju od czasu wzmiankowanej obietnicy Zeratula.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku