Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolny chór
k. napisał(a):za takie teksty:
Szymon napisał(a):Nie Ciebie o to prosiłem, tylko Andrzeja
moim zdaniem powinny iść ostrzeżenia
Teraz to już chyba sobie żartujesz, prawda?
Andy Grochowski napisał(a):W życiu im prościej, tym łatwiej
Rozumiem.
Andy Grochowski napisał(a):Podobnie jest (moim zdaniem)z poezją
Rozumiem. Im prostsza, tym łatwiej ją napisać. Niewątpliwie.
Andy Grochowski napisał(a):Można godzinami myśleć nad jakąć metaforą, jakimś zwrotem
Można, owszem. Radzę kiedyś spróbować!
Andy Grochowski napisał(a):można napisać wiersz na dwie strony
Można. Zdarzają się nawet dłuższe.
Andy Grochowski napisał(a):Można również zamieścić tylko jedno "celne zdanie", które powie więcej
Można. Nawet w końcu wypadałoby zamieścić, może nie tylko jedno, ale chociaż jedno takie zdanie!
Andy Grochowski napisał(a):Mój pomysł na wiersze jest właśnie taki, co wcale nie oznacza, iż jestem ograniczony.

Nie rozumiem. Jaki jest Twój pomysł na wiersze?
Andy Grochowski napisał(a):Swego czasu napisałem kilka utworów nawiązujących do literatury, używałem symboli, jednak czytelnicy, poza wtajemniczonymi nie bardzo wiedzieli, o co chodzi
Znam takiego jednego. Też lubi komentarze w których swoim odbiorcom poleca rozmaite lektury - których w jego mniemaniu nie czytali. Ale mniejsza o to.
Andy Grochowski napisał(a):Swego czasu napisałem kilka utworów nawiązujących do literatury, używałem symboli, jednak czytelnicy, poza wtajemniczonymi nie bardzo wiedzieli, o co chodzi. Więc żeby dotrzeć do wielu, potrzeba pisać prościej
Zapewniam Cię, że tutejsi Forumowicze są raczej wtajemniczeni, a poza tym jest Ich niewielu i trudno do nich dotrzeć. Może Ty po prostu pomyliłeś fora?

Pozdrawiam serdecznie!
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości