Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochę nie na temat ;)
ann napisał(a):Ale jeśli będzie wiecej głosów "za" to przemyślimy
A można być "przeciw"? Wink

Jest już takie forum w Sieci, na którym jego Patron zajmuje miejsce marginalne, gdzie dyskutuje się o mnóstwie postaci, owszem - często związanych, ale jednak tylko związanych z osobą Patrona. A chce się tam dyskutować na wiele więcej tematów.
Tu masz przykład*

Czy tą drogą chcesz, droga Ann, podążać?
Niech mój offtopic nie stanie się zalążkiem zmian. Przecież zawsze o Piwnicy możemy sobie porozmawiać w Hyde Parku - nie musi to być miejsce wyłącznie kłótni Wink

--------------
*pozwoliłem sobie na link ufając, że nie wprowadzono tu retorsyjnych przepisów w regulaminie (a przeczesywać paragrafów mi się teraz nie chce) Wink

[ Dodano: 6 Sierpień 2006, 11:37 ]
Wracając do tematu "nie na temat" chciałbym podziękować za odzew, choć tamtego nagrania nadal nie mam.
W korespondencji prywatnej z ofiarodawcą innej wersji "Dezyderaty" już o tym wspomniałem, ale chciałbym się tym podzielić również z pozostałymi.
W załączniku mały plik muzyczny, w którym zestawiłem dwa fragmenty (jeden może nawet bardziej "na temat" Wink ).
Pytanie do muzyków: jak się nazywa takie coś?
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku