Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cenzor z dziewiątego rzędu...
#65
thomas.neverny napisał(a):(1) Sadze ze osoby zainteresowane rozmawianiem nt PG i jego tworczosci moga robic to TUTAJ, w tym niebieskim dziale o PG gdzie chyba jest spokojniej...
Całkowicie powyższe popieram !!

Ale z tego ostatniego posta Petrvsa na forum wynika, że szykuje się coś dużego - co najmniej zamach stanu - może on coś razem z PISem kombinuje - jakiś nowy wpis do konstytucji, że jedynym prawdziwym forum jest tylko <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.gintrowski.art.pl">www.gintrowski.art.pl</a><!-- w -->. W tym wszystkim żal mi tylko naprawdę Pana Przemka !! ;( Działania Petrvsa niepotrzebnie mogą być łączone z jego osobą (poprzez fakt, że jest to oficjalna strona i forum o Nim). Jeśli chce zachowywać się w ten sposób - wolność, ale nie pod "patronatem" PG.

A co do sławnego zakazu linkowania do innych forów - całkowicie bezsensowny i istnieje multum możliwości jego obejścia - np. stworzenie prostej stronki, która zawierałaby tylko indeksowane linki i możliwość dodawania przez formularz kolejnych linków. Wtedy wystarczyłoby tylko podawać adres tej stronki (która jest stroną, a nie forum, co nie łamie regulaminu - jeszcze Wink ) i numer linka Smile Proste to to Smile Choć tak bezsensowny zakaz, ma zapewne i jeszcze inne możliwości obejścia !!
... Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany, połam bat ...


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości