Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O Suplemencie w PR 1
KN…

Zadalem kiedys pytanie nt nagran z 1983 i wyjasniles mi ze
KN napisał(a):Na jednej z krążących w latach 80 podziemnych kaset była nagrana właśnie ta sesja
co mnie ani nie zaskoczylo ani ani zaspokoilo : wiadomo ze wtedy JK krazyl na podziemnych kasetach; bylbym zdziwiony gdybys napisal ze wydaly to “Polskie Nagrania”.

Nie chcialem nalegac ale nadaj ciekawosc przez zzera, a wiec : czy moglbys podac wiecej szczegolow, np “Lupanar” pochodzi z kasety “Piosenki, czesc 1” wydanej w 1989 w Szczecinie przez wydawnictwo “Oficyna”, natomiast “Latarnie” sa z kasety wydanej przez NZS etc etc bo to byla najlepsza jakosc nagrania etc etc…?

Drugie pytanko :

Po dyskusji nt wyliczania “zasluzonych” w Supplemencie proponowalem :
thomas.neverny napisał(a):takie informacje dodatkowe jak nazwisko zasluzonej Pani Manadzer z EMI, lista osob od ktorych sa rarytasy, daty emitowania piosenek w RWE (jsli nie ma tego w Suplemencie... bo moze akurat te daty sa, ale ja dotychczas nie mialem tego kuferka w reku...) itd itp moga byc wywieszone tutaj, na tej Witrynie, przy opisie Suplementu
Ku mojemu zdziwieniu, wlasciwie nie bylo zadnego odzewu (wyjatek : MacB) choc przedtem slychac bylo pokrzykiwania o “prawach autorskch” wlascicieli rarytasow.
Z calym szacunkiem dla faktu ze – jak pisales – “Sam czułem/czuję się nieco głupio jako beneficjent tego projektu”, co sadzisz o tym pomysle ?
"Myślę, więc nie ma mnie
na forum Mój adres
skonfiskowano Mówię
tak to ja jeszcze ja Poznaję
Co słychać Ano po staremu"
[Jerzy Ficowski]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości