Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak kawały wygladać nie powinny
zbych napisał(a):Och, sprawę insynuacji pominąłeś, Szymonie? Na niej mi najbardziej zależało.
Nie pominąłem. Napisałem, że nie ma w niej nic niejasnego ani dyskusyjnego. Możesz sobie to co napisałem po słowach niewykluczone nazywać jak chcesz.
zbych napisał(a):Bardzo mi zależy, żeby nikt nie rozgryzł mojej anonimowości. Ukrywam się. Jestem seryjnym mordercą. Wiem, że zaraz ktoś to rozgryzie, skoro Ty już się domyślasz, więc sam ujawnię.
Taak...

Teoretycznie przynajesz mi rację, pisząc, że bardzo Ci zależy, aby nikt nie rozgryzł Twojej anonimowości. Po czym całą sprawę obracasz w żart, ironicznie pisząc, że jesteś seryjnym mordercą i dlatego też się ukrywasz.

Rzecz cała polega na tym, że Tobie naprawdę bardzo zależy na tym, żeby się Tutaj nie przedstawiać, nie podawać żadnych danych osobowych, nie pisać czym się zajmujesz zawodowo i tak dalej - myślę, że to wynika nie z tego, że jesteś seryjnym mordercą :wink: (co zresztą niewiele wyjaśnia), tylko z zupełnie innego powodu.
Nie mam racji?

zbych napisał(a):Ale z tym kur...iozalne dobre, co?
Dobre. Tyle, że ja nie biorę z Ciebie przykładu. Ja Cię parafrazuję Smile
zbych napisał(a):Otóż one służą do skłonienia Cię do zastanowienia, jak widać.
Tylko, że mnie to w ogóle nie zastanawia, Zbychu. Pytanie było retoryczne, z czego jak mniemam zdajesz sobie sprawę.

Pozdrawiam
[b][i]
Z wiekiem człowiek myślący widzi, że wszystko jest śmieszne i przestaje się rzeczami przejmować.
[/i][/b]
JK
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku