Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitanie
Saramtyzm jest arcyzacny, interesuje sie nim od ponad 4 lat Tongue Szkoda, ze w szkole ucza o nim jako o czyms zlym Sad. No ale przynajmniej mam zupanik, czapeczke i szabelke i sie tym ciesze Tongue

Nie ma czegos taiego teraz (i dawniej chyba tez) jak czysta blekitna krew, i bardzo dobrze bo by sie ludzie dzielili na lepszych i gorszych. I tak w akzdym jest blekitna krew, a najwazniejsze jest to co czynsiz i jaks ie zachowujesz a nie to co robili twoi przodkowie.

Przyklad: mam nazwisko Łomnicki to moze byc naziwkso szlachcica ale... rownie dobrze mogl sie tak zwac chlop nalezacy do Łomnickiego, fajnie nie? Wiec kwestia genealogi proponuje zosatwic dosc luzna Big Grin

Ja wiem o sobie tyle: familiajka z takim nazwiskamiem osadzona byla na mym terenie w wieku XVI, herb wywodzi sie z Mazowsza, kilka km od miejsca mego zamieszkania jest wies majaca taka sama nazwe jak me nazwisko (wies rodowa? Smile) i tyle mi starcza. Nie bawie sie w szukanei przodkow bo nie am to sensu Tongue

Mosci Panowie, szable w dlon, Tatarzyna gon, gon, gon! Proponuje wszystkim zaczac grac w Dzikie Pola, zacne rpg to jest Big Grin

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości