Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O wywiadach, Administracji i...dla Lodbroka
#3
Thomasie, bardzo Ci dziękuję za szybką reakcję. Szkoda co prawda że nie udało się ustalić tych dat ale jak widać nic straconego bo na Twój post odezwał się już pierwszy głos w osobie Plazmonika i pojawiła się jakaś pierwsza konkretna informacja. A jak wiadomo, po nitce, do kłębka. Czyli generalnie jest szansa, że odezwą się następni i w dodatku wezmą sobie do serca Twoje słowa :wink: . Ja od razu powiem, że jeśli ktoś ma jakieś problemy ze skanowaniem to chętnie przyjmę ksero i skanowaniem zajmę się sam. Ot i po problemie Smile . Ten wywiad z Przekazu musi być w ogóle dość obszerny bo pierwsza jego część zamieszczona na stronie obejmuje strony 35-36 a druga 43-44. Trochę więc pomiędzy brakuje, a nie można przecież wykluczyć, że było coś jeszcze przed i po.
Zatem drodzy forumowicze, przejrzyjcie swoje zasoby śpiewnikowe, zobaczcie co już jest na stronie i jeśli coś ciekawego znajdziecie, przysyłajcie!
A Tobie Thomasie serdecznie dziękuję za inspirację bo prawdę mówiąc, nie będąc w posiadaniu śpiewników, nie miałem pojęcia, że mogą w nich znajdować się jakieś artykuły czy wywiady. Śpiewnik to śpiewnik tak sobie myślałem. Mam w zasadzie tylko jeden egzemplarz, owszem pomatonowski z 1990 r. - Dzieci Hioba, do którego chyba nie zaglądałem z dziesięć lat a który kiedyś jako pamiątkę nabyłem na koncercie. No i znalazłem tam artykuł J. Poprawy z 1990 r. który ukazał się w Przekroju a na stronie go niet.... Jeśli podobne ciekawostki są w pozostałych śpiewnikach to wszyscy daliśmy ciała na całej linii nie wykazując należytej czujności, żeby się bardziej dosadnie nie wyrazić....
Thomasie z niecierpliwością czekam aż się wyśpisz i dokończysz przerwaną myśl. Serdecznie pozdrawiam Smile
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości