Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O wywiadach, Administracji i...dla Lodbroka
Thomasie, bardzo Ci dziękuję za szybką reakcję. Szkoda co prawda że nie udało się ustalić tych dat ale jak widać nic straconego bo na Twój post odezwał się już pierwszy głos w osobie Plazmonika i pojawiła się jakaś pierwsza konkretna informacja. A jak wiadomo, po nitce, do kłębka. Czyli generalnie jest szansa, że odezwą się następni i w dodatku wezmą sobie do serca Twoje słowa :wink: . Ja od razu powiem, że jeśli ktoś ma jakieś problemy ze skanowaniem to chętnie przyjmę ksero i skanowaniem zajmę się sam. Ot i po problemie Smile . Ten wywiad z Przekazu musi być w ogóle dość obszerny bo pierwsza jego część zamieszczona na stronie obejmuje strony 35-36 a druga 43-44. Trochę więc pomiędzy brakuje, a nie można przecież wykluczyć, że było coś jeszcze przed i po.
Zatem drodzy forumowicze, przejrzyjcie swoje zasoby śpiewnikowe, zobaczcie co już jest na stronie i jeśli coś ciekawego znajdziecie, przysyłajcie!
A Tobie Thomasie serdecznie dziękuję za inspirację bo prawdę mówiąc, nie będąc w posiadaniu śpiewników, nie miałem pojęcia, że mogą w nich znajdować się jakieś artykuły czy wywiady. Śpiewnik to śpiewnik tak sobie myślałem. Mam w zasadzie tylko jeden egzemplarz, owszem pomatonowski z 1990 r. - Dzieci Hioba, do którego chyba nie zaglądałem z dziesięć lat a który kiedyś jako pamiątkę nabyłem na koncercie. No i znalazłem tam artykuł J. Poprawy z 1990 r. który ukazał się w Przekroju a na stronie go niet.... Jeśli podobne ciekawostki są w pozostałych śpiewnikach to wszyscy daliśmy ciała na całej linii nie wykazując należytej czujności, żeby się bardziej dosadnie nie wyrazić....
Thomasie z niecierpliwością czekam aż się wyśpisz i dokończysz przerwaną myśl. Serdecznie pozdrawiam Smile
Być wciąż spragnionym - to nektar istnienia.

Wiadomości w tym wątku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości