Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trio Łódzko-Chojnowskie - strona www
adam_now napisał(a):czy istnieje szansa, że zostanie ta piosenka (i ew. jakieś inne w wykonaniu Tria) pojawi się na stronie
Istnieje! Piosenka będzie na pewno. Problem polega chwilowo na tym, że jedyne nagranie, które nadawałoby się na stronę, ma błędy powstałe przy zgrywaniu materiału na nośnik. Nie dysponujemy natomiast taśmą-matką, bo tą ma Centrum Kultury w Skierniewicach, gdzie piosenkę nagraliśmy. Trzeba więc będzie poczekać jeszcze trochę na okazję ponownego zarejestrowania piosenki podczas jakiegoś występu.
adam_now napisał(a):(i ew. jakieś inne w wykonaniu Tria)
Inne nagrania także się pojawią na 99%. Tylko tutaj pojawia się problem praw autorskich. Otóż, co jakiś czas rozmaici "życzliwi" ludzie podpytują nas o to, czy aby na pewno wywiązujemy się ze wszystkich obowiązków wynikających z Ustawy o Prawie Autorskim. Ci sami "życzliwi" innych wykonawców JK jakoś o sprawy PA nie nagabują. W każdym razie chcielibyśmy, aby Pani Alicja udzieliła nam pisemnej zgody na umieszczenie na stronie kilku piosenek JK w naszym wykonaniu. P. Alicja wstępnie wyraziła już aprobatę. Pozostaje kwestia ustalenia listy utworów, które w dziale "Audio" się pojawią. Tą listę przekażemy p. Ali i będziemy oczekiwać jej piesemnej akceptacji. Po otrzymaniu takowej, umieścimy pliki na stronie.
Mam nadzieję, że pewne wzbogacenie działu audio nastąpi wraz z przeniesieniem strony na nowy serwer i umieszczenie w domenie art.pl. Domena już jest, serwer też. Przeniesienie i zmiany powinny nastąpić - jak mniemamy - niebawem.

pozdrawiam z szacunkiem

Paweł Konopacki
[b][color=#000080]Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajka wytwornych pind na kupę,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu -
całujcie mnie wszyscy w dupę.[/color][/b]


Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poruszająca strona i informacja Krasny 435 65,895 06-10-2010, 12:36 PM
Ostatni post: Jaśko
  Koncert Tria Łódzko-Chojnowskiego w Sosnowcu Kuba Mędrzycki 2 1,567 05-10-2007, 06:13 PM
Ostatni post: Przemek
  Ciemna strona dotacji z Unii Europejskiej paweldanon 18 6,293 01-02-2006, 03:42 PM
Ostatni post: Artur

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości