Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektroniczna wersja "Murów"
Miałem okazje obejrzeć to na żywo i szczerze Wam powiem, że byłem pod wrażeniem. Wspaniałe widowisko, świetne efekty oraz wizualizacje - (miałem okazje być około 8 metrów od sceny w sektorze A1).
Co do całego widowiska - wspaniały pomysł wkomponowania sceny w zabudowę stoczniowych obiektów, świetneeeeeeeeeeee nagłośnienie (nie jak na U2, gdzie straciłem słuch na pół tygodnia), pirotechnika itd.
Co do kosztów imprezy (występ artysty +efekty) - byłe one pewnie dość spore, ale chyba o to w tym wszystkich chodzi, aby ludziom się podobało.
Widziałem zachwyt w oczach ludzi i szczęście. Atmosfera była niesamowita.
Co do Murów to wykonanie Jarre'a także mi się nie podobało. Troszke się rozczarowałem, ponieważ spodziewalem się czegoś zupełnie innego.
Mimo tego podpisuje się pod opinią części z Nas i jest mi bardzo miło, że ktoś po nie sięgnął.
Co do porównywania twórczości Jarre'a i Kaczmarskiego - są to różne gatunki muzyczne i nie można od tak sobie porównywać artystów że "jeden drugiemu do pięt ie dorasta". To co ich łączy, to perfekcja wykonania oraz wszechstronność.

Zeratul napisał(a):A co do koncertu, to zapomniałem wcześniej dodać, że na widok publiczności machającej rękami podczas "Murów" stwierdziłem, że brakuje im tylko zapalniczek (swoją drogą niektórzy "świecili" telefonami )
Tak to niestety wyglądało.

Co do tego co powiedział Zeratul - było to rzeczywiście cholernie żałosne.

Oraganizacja imprezy - organizator sprzedał ponoć około 20 tyś biletów więcej i nie miał gdzie upchać tych biednych ludzi.

Poza tymi drobnymi incydencikami to impreza była w dechę. Oby więcej takich koncertów Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku