Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawały
#1
Poprzedni wątek: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?p=184523#p184523">viewtopic.php?p=184523#p184523</a><!-- l --> Artur


bryce napisał(a):Dauri, czyżbyś nie wierzył w duchy i diabła? Wydaje Ci się, że na własnych mądrościach zjadłeś zęby? Jak w ogóle śmiesz powątpiewać w ich istnienie?
To, czy wierzę, czy nie wierzę nie ma dla statystyk GUS-u żadnego znaczenia, bo ja z przyczyn formalnych się do tych statystyk nie kwalifikuję. :torba:

Ale jestem pod wielkim wrażeniem wykładu o duchach, dziękuję niezmiernie, a jutro radzę odpocząć na koncercie Midori: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.filharmonia.bydgoszcz.pl/component/wydarzenia/?view=wydarzenie&id=88&date=2010-03-17">http://www.filharmonia.bydgoszcz.pl/com ... 2010-03-17</a><!-- m -->
Odpowiedz
#2
A to było?

[Obrazek: 3000162.jpg][Obrazek: 3000161.jpg][Obrazek: 3000156.jpg]
[Obrazek: 3000158.jpg][Obrazek: jesus-football_0.jpg][Obrazek: 3000153.JPG]
Odpowiedz
#3
dauri napisał(a):jutro radzę odpocząć na koncercie Midori:
Filharmonia? To nie dla mnie - nie sprzedają popcornu i nie jestem megalomanem.
"nawet jeżeli czyjeś sacrum jest dla mnie profanum, to sama kultura osobista, szacunek dla innego człowieka nakazuje mi pewną powściągliwość słowną."
Odpowiedz
#4
bryce napisał(a):Filharmonia? To nie dla mnie - nie sprzedają popcornu i nie jestem megalomanem.
No to poczytaj "Kroki do wolności od złych duchów. Przewodnik duchowy dla osób zniewolonych lub dręczonych". Przykładowe zagrożenia opisane tamże, w rozdziale "Słowniczek zagrożeń": <!-- m --><a class="postlink" href="http://mamre.pl/Strona/kroki-do-wolnoci-od-zych-duchow-przewodnik-duchowy-dla-osob-zniewolonych-lub-drczonych.html">http://mamre.pl/Strona/kroki-do-wolnoci ... onych.html</a><!-- m --> . Polecam zwłaszcza hasło "Muzyka". Jedynie muzyka poważna jest jako tako bezpieczna.

Cytat:Bajki i kreskówki – można mówić o wielkim zbiorze przykładowch typów (anime, niektóre Walta Disneya itp. itd.) i tytułów (Pokemony, Czarodziejka z księżyca, Kapitan Planeta, Gumisie, Casper, Scooby Doo, Spiderman, Batman, Dragon Ball itp. Itd.) bajek i kreskówek, które niosą ze sobą zagrożenenie, nie tylko duchowe, ale też moralne, a nawet psychiczne.

Coca Cola – w USA, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii powszechnie znana jako coke; jest to marka bezalkoholowego napoju gazowanego firmy The Coca-Cola Company. Powstała pod koniec XIX wieku i jest obecnie jedną z najpopularniejszych marek na świecie. Można dostrzec w reklamie produktu: sprzężenie z magią (Poczuj magię tych świąt), UFO (uroki), znak satanistyczny (dłoń ułożona w kształcie kozła), bóg słońce z pucharem oraz promowanie niebezpiecznej muzyki. Firma oskarżana jest o działania sprzeczne z prawami człowieka.

Harry Potter – popularna seria książek angielskiej pisarkj J. K. Rowling, a zarazem imię i nazwisko głównego bohatera tejże literatury. Książki o Harrym Potterze prowadzą do poważnego zagrożenia, które (szczególnie u dzieci) często kończy się zniewoleniem. Książki z tej serii zawierają wiele autentycznych odniesień z takich dziedzin jak: magia, okultyzm, spirytyzm, ezoteryzm, satanizm itp. Ponadto w książkach tych stosowane są prawdziwe lub zbliożone do prawdziowych zaklęcia magiczne. Pod wpływem tzw. Potteromani powstały liczne szkoły czarownictwa, gdzie pod pozorami zabawy uczy się dzieci i młodzież praktyk magicznych. Politycznie poprawna fabuła nie uwzględnia sfery religijnej życia młodzieży w szkole z internatem, a przedstawione święta są zsekularyzowane, podkreślone jest znaczenie pogańskiego Halloween. Papież Benedykt XVI wyraził dezaprobatę wobec treści książek jeszcze jako kardynał pisząc do Gabriele Kuby, autorki książki pt. Harry Potter dobry czy zły?: „Dobrze, że wyjaśnia pani sprawę Harry’ego Pottera, ponieważ jest to subtelne uwiedzenie, które oddziałuje niepostrzeżenie, a przez to głęboko, i rozkłada chrześcijaństwo w duszy człowieka, zanim mogło ono w ogóle wyrosną” (7 marca 2003 roku). wydane w 2007 roku oświadczenie J. K. Rowling, że Dumbledore jest gejem świadczy jednoznacznie do jakich wartości odwołuje się i jakie promuje serii owych książek o tytułowym młodym czarowniku.

Homeopatia - od gr. homoios - podobny i pathos – cierpienie; to metoda „leczenia” niekonwencjonalnego, sprzeczna ze współczesną wiedzą naukową, lecz pomimo kontrowersyjności niestety praktykowana w wielu krajach na całym świecie np. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Indiach i Brazylii. Homeopatia opiera się na pracach niemieckiego lekarza Samuela Hahnemanna, który określił tzw. teorię podobieństw: podobne należy leczyć podobnym. Najogólnie rzecz ujmując „leczenie” homeopatyczne polega na podawaniu choremu w odpowiednich dawkach, z reguły w bardzo dużym rozcieńczeniu, takiego leku, który jest w stanie wywołać u zdrowego człowieka takie objawy, jakie wywołuje zwalczana choroba. Watykański dokument o New Age ostrzega przed ułudą homeopatii.

Joga - jeden z sześciu ortodoksyjnych (tzn. uznających autorytet Wed) systemów filozofii indyjskiej. Pewne odpowiednie zaawansowane ćwiczenia jogiczne stosuje się również w buddyzmie w praktykach tantr w celu rozwoju duchowego, np. dla rozpoznania natury rzeczywistości. Oferty ćwiczenia jogi z jakimi możemy się spotkać bazują na koncepcji odmiennej od chrześcijańskiej, której nie można pogodzić z wiarą w jedynego Boga (I przykazanie Boże).

Lektury szkolne – wiele lektur, które uczniowie szkół czytają lub czytali zawiera kontekst przeciwny chrześcijaństwu i prawdziwej wizji człowieczeństwa. Spośród pewnej liczby tychże książek możemy wymienić zaledwie kilka: Ballandyna, Dziady, Świteź, Świtezianka, Faust, Dżuma, Mistrz i Małgorzata. Rozczytywanie się w tego typu literaturze może wiązać się ze skrzywieniem światopoglądu i przyjmowaniem antywartości, oraz powielaniem tradycji pogańskich.

Muzyka – można wyodrębnić potężny zbiór przykładowych stylów (np. rock, rock&roll, satanistyczna, reggae, metal, techno, punk, trans, New Age…) i wykonawców (np. The Beatles, Elvis Presley, ACDC, KISS, Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, John Lennon, Madonna, Bob Marley, Michael Jackson, Rolling Stones, Metallica, Ozzy Osbourn, KAT, Wilki, Roxette, Korn, Kayah, Paul McCartney, George Michael, Kylie Minogue, Jim Morrison, Pet Shop Boys, Prince, Queen, Bryan Adams, Santana, Scorpions, Sex Pistols, Slayer, GunsN’Roses, Springsteen, Sting, Tina Turner, U 2, Van Halen, Who, Frank Zappa, Elton John, Marylin Manson, Backstreet Boys, Eric Clapton, Red Hot Chili Peppers, Jean Michel Jarre, Enya, W.A.S.P., …). Muzyka zawsze była ściśle związana z kulturą, dziś można powiedzieć, że kulturę tworzy muzyka. Bogactwo stylów oraz wielu innych wpływów jest pożywką dla złego ducha, który sieje wielekiej spustoszenie. W Polsce przejawia się to nie tylko po pojedynczych koncertach, ale choćby przez dwie wielkie imprezy: Matelmania i Przystanek Woodstock. Wielki procent młodzieży jest zniewolona tego typu muzyką, co kształtuje ich wulgarną osobowość.

SPA – z łac. sanus per aquam – zdrowie dzięki wodzie; jest to wspólna nazwa dla leczenia wodą (hydroterapia). Posiada zastosowanie zarówo w warunkach domowych, miejskich, jak i w specjalnie w tym celu przenaczonych ośrodkach, kurortach. Polskim odpowiednikiem SPA jest określenie: uzdrowisko. Metody jakie stosuje się w SPA są naukowe i nienaukowe. Trzeba jednak pamiętać o tym, że oferta SPA wiąże się z holistycznym pojmowaniem cielesności i natury człowieka, co niejako wiąże metody konwencjonalne z niekonwencjonalnymi. Przy okazji SPA mówi się także o tym, że kuracja uzdrowieniowa jaką oferuje wpływa pozytywnie nie tylko na ciało, ale także na duszę człowieka. W takim ująciu trzeba uznać szkodzliwość terapii SPA i zakwalifikować ją do zagrożeń duchowych.

Wegetarianizm – rozwinął się na subkontynencie indyjskim. Wtedy miał on charakater czysto religijny, oparty o ideę reinkarnacji, czyli o wiarę w wędrówkę dusz. Według tego systemu dusza po śmierci wstępuje w inne ciało, stąd nie należało spożywać jakichkolwiek potraw mięsnych, po to by w przyszłości nie stać się drapieżnym i padlinożernym zwierzęciem (tak głosi Hare Kriszna czy Misja Czaitanii). Znany też jest pogląd, jakoby spożywanie mięsa zakłócać miało tzw. prawidłowy przepływ „energii”. Praktykowanie wegetarianizmu posiada korzenie, stanowiące zagrożenie.

W.O.Ś.P. – jest to fundacja na rzecz pomocy chorym i potrzebującym. Taka jest bynajmniej oficjalna wersja dla naiwnych wspomożycieli tej fundacji. Jednym z założycieli tego dzieła jest Jerzy Owsiak, niegdyż prowadzący program „Róbta co chceta” (TVP 2), a dziś także organizator „przystanku Woodstock”. WOŚP związana jest z takimi organizacjami masońskimi jak YMCA czy Fundacja Batorego. Owsiak swego czasu podczas finału WOŚP promował astrologię, a podczas Przystanku kult Hare Kriszna, anarchię wśród młodzieży. Warto obejrzeć film pt. „Woodstock. Przystanek do piekła”. Warto postawić sobie kilka pytań: Jaka muzyka podczas Orkietstry jest wykonywana? O jakie „święta” chodzi w Wielkiej Orkiestrze? Ku czci kogo albo czego te „święta” się odbywają?
Odpowiedz
#5
dauri napisał(a):Jedynie muzyka poważna jest jako tako bezpieczna.
Oj, jesteś bardzo naiwny, taki Mozart był masonem przecież.
Natomiast od dawna intuicyjnie czułem, że lektur szkolnych trzeba unikać. Wink
"Gdy czasem ogarnia cię uczucie dziwnego przygnębienia - nie przejmuj się. Pewnie jesteś głodny."
Odpowiedz
#6
Torrentius napisał(a):Oj, jesteś bardzo naiwny, taki Mozart był masonem przecież.
Ale utworów o tematyce masońskiej skomponował dość mało. Bez wchodzenia w szczegóły, jeżeli będziemy unikać "Czarodziejskiego fletu", a także paru utworów propagujących rozwiązłość (zwłaszcza "Don Giovanni") to będzie OK (zresztą tu już odstraszają same nazwy utworów). Wprawdzie Don Giovanni zostaje na końcu ukarany, ale mało kto jest w stanie wysłuchać tej opery do końca. Big Grin

Oczywiście warto mieć świadomość kto kim był, polecam więc lekturę wątku, gdzie wszystko zostało spisane:

temat <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?f=61&t=6785&p=159528">viewtopic.php?f=61&t=6785&p=159528</a><!-- l -->

Na temat Chopina istnieją ponadto uzasadnione podejrzenia, że jego metryka chrztu została sfałszowana...
Odpowiedz
#7
Dauri, a dlaczego wybrałeś homeopatię jako przykład tych zabawnych dość ostrzeżeń? Bo zakładam, że akurat w jej skuteczność nie wierzysz Smile
Odpowiedz
#8
Torrentius napisał(a):Oj, jesteś bardzo naiwny, taki Mozart był masonem przecież.
I tu się mylisz, Torrentiusie. Przynależność Mozarta do masonów nigdy nie została udowodniona.
Odpowiedz
#9
Mnie bardzo zainteresował koskewentny sposób definiowania.
Cytat:Bajki i kreskówki – można mówić o wielkim zbiorze przykładowch typów (anime, niektóre Walta Disneya itp. itd.) i tytułów (Pokemony, Czarodziejka z księżyca,
Kapitan Planeta, Gumisie, Casper, Scooby Doo, Spiderman, Batman, Dragon Ball
itp. Itd.) bajek i kreskówek, które niosą ze sobą zagrożenenie, nie tylko duchowe,
ale też moralne, a nawet psychiczne.
Filmy i seriale – można wyodrębić potężny zbiór przykładowych typów (horrory,
thrillery, wizualizacje, pornograficzne, hentai, walki), tytułów (Harry Potter, Raport
mniejszości, Matrix, Omen, Egzorcysta, Dziecko Rosmary, Dźiewiąte wrota, Star
Trek, Świat wg Bundych, Opowieści z Narnii, Wojownicze żółwie ninja, Jackie
Chan, Diabelski deszcz, Mission Impossible, Jesus Christ Superstar, Fotodramat
Stworzenia, Żywot Briana, E. T., Bliskie spotkania trzeciego stopnia, Odmienne
stany świadomości, Odyseja kosmiczna 2000, Gwiezdne wojny, Ciemny kryształ,
Indiana Jones i świątynia zagłady, 2001, 2010, Niekończąca się historia, Kto wrobił
królika Rogera, Frankenstein, Ostatnie kuszenie Chrystusa, Z archiwum X, i wiele
innych) i twórców (Spielberg, Lucas Film, New Age, Tom Cruise itp.) filmów siejących
zagrożenie. Kultura medialna rozwija się w kierunku zaspokajania popędów
upadłej natury człowieka. Zamiast wychowywać do myślenia dojrzałego, wychowuje
do takiego, które jest sugerowane, zmanipulowane reklamą, czy też filmem,
programem!
Gry komputerowe – można wyodrębić potężny zbiór przykładowych typów (np.
RPG, FPP, MMORPG, MOO ….) i tytułów (np. Diablo, Dungeons & Dragons,
Advanced D&D, Quake, Pokemony, World of Warcraft, Zeus …) gier komputerowych
siejących spustoszenie w sercach i umysłach zarówo dzieci, młodzieży jak i
dorosłych.
Książki - można wyodrębić potężny zbiór przykładowych gatunków (np. horrory,
stricte New Age, magiczne, ezoteryczne, spirytystyczne, okultystyczne i satanistyczne
z Biblią Szatana i Liber 777 na czele, oraz wszelkie księgi obcych kultów, a
także książki z pomieszanymi bądź wplecionymi wcześniej wymienionymi elementami,
…) i autorów (np. Dan Brown, Ceolho, Rowling, Stephen King, Caroll ….) .
Zainteresowanie, chęć zdobycia wiedzy o innych religiach nie usprawiedliwia rozczytywania
się w kultycznych księgach obcych bóstw. Zawsze rodzi niebezpieczeństwo
zamieszania i powstania wątpliwości, a w wypadku Biblii szatana prowadzi do
zniewolenia i do satanizmu. Podobnie rzecz ma się z Księgą Cieni i Księgą Thota.
Muzyka – można wyodrębnić potężny zbiór przykładowych stylów (np. rock,
rock&roll, satanistyczna, reggae, metal, techno, punk, trans, New Age…) i wykonawców
(np. The Beatles, Elvis Presley, ACDC, KISS, Led Zeppelin, Deep Purple,
Pink Floyd, John Lennon, Madonna, Bob Marley, Michael Jackson, Rolling Stones,
Metallica, Ozzy Osbourn, KAT, Wilki, Roxette, Korn, Kayah, Paul McCartney,
George Michael, Kylie Minogue, Jim Morrison, Pet Shop Boys, Prince, Queen,
Bryan Adams, Santana, Scorpions, Sex Pistols, Slayer, GunsN’Roses, Springsteen,
Sting, Tina Turner, U 2, Van Halen, Who, Frank Zappa, Elton John, Marylin Manson,
Backstreet Boys, Eric Clapton, Red Hot Chili Peppers, Jean Michel Jarre, Enya,
W.A.S.P., …). Muzyka zawsze była ściśle związana z kulturą, dziś można powiedzieć,
że kulturę tworzy muzyka. Bogactwo stylów oraz wielu innych wpływów jest
pożywką dla złego ducha, który sieje wielekiej spustoszenie. W Polsce przejawia
się to nie tylko po pojedynczych koncertach, ale choćby przez dwie wielkie imprezy:
Matelmania i Przystanek Woodstock. Wielki procent młodzieży jest zniewolona
tego typu muzyką, co kształtuje ich wulgarną osobowość.
Mam też poważne pytanie, czy to prawda, że w Polsce Loże Masońskie działają w sposób ukryty, gdyż oficjalnie zostały rozwiązane?
"Gdy czasem ogarnia cię uczucie dziwnego przygnębienia - nie przejmuj się. Pewnie jesteś głodny."
Odpowiedz
#10
Alek napisał(a):Dauri, a dlaczego wybrałeś homeopatię jako przykład tych zabawnych dość ostrzeżeń? Bo zakładam, że akurat w jej skuteczność nie wierzysz
Nie wierzę w skuteczność drogą chemiczną, ale wierzę w skuteczność psychologiczą, na takiej samej zasadzie jak wierzę w psychologiczną skuteczność placebo czy modlitwy o powrót do zdrowia. Chory zdrowieje, bo jest pozytywie nastawiony - chce wyzdrowieć i myśli, że jest coś, co mu w tym pomaga. Innymi słowy, "wiara czyni cuda". A wybrałem homeopatię, bo nie wierzę, aby jej stosowanie stanowiło jakieś zagrożenie dla chrześcijańskiej duchowości zażywającego.
Odpowiedz
#11
No, nie do końca masz rację, dauri. Znajomy homeopata wyleczył psa, któremu weterynarze nie umieli pomóc... Dlatego też homeopatia wydaje się ludziom wierzącym podejrzana.
Odpowiedz
#12
- CNN News: Luksemburg rozpoczął wycofywanie swego żołnierza z Iraku.
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
#13
dauri napisał(a):ale wierzę w skuteczność psychologiczą, na takiej samej zasadzie jak wierzę w psychologiczną skuteczność placebo czy modlitwy o powrót do zdrowia. Chory zdrowieje, bo jest pozytywie nastawiony - chce wyzdrowieć i myśli, że jest coś, co mu w tym pomaga. Innymi słowy, "wiara czyni cuda".
No masz dużo racji, dauri. Tylko irytujące jest wciskanie Oscillococcinum za dychę, skoro brązowy cukier jest tańszy Smile No i jaja się zaczynają, jak homeopaci biorą się za leczenie poważnych chorób.
dauri napisał(a):A wybrałem homeopatię, bo nie wierzę, aby jej stosowanie stanowiło jakieś zagrożenie dla chrześcijańskiej duchowości zażywającego.
No tak, brzmi to dość zabawnie Smile
JoannaK napisał(a):Znajomy homeopata wyleczył psa, któremu weterynarze nie umieli pomóc
Proszę Cię Smile Chyba nie wierzysz w cudowną moc wstrząśniętej kranówy?
JoannaK napisał(a):Dlatego też homeopatia wydaje się ludziom wierzącym podejrzana.
Chyba myślącym.
Odpowiedz
#14
JoannaK napisał(a):Znajomy homeopata wyleczył psa, któremu weterynarze nie umieli pomóc...
Ale czy związek przyczynowo-skutkowy został udowodniony? Może po prostu ktoś się równolegle za tego psa modlił i modlitwa została wysłuchana?
Joanna napisał(a):Dlatego też homeopatia wydaje się ludziom wierzącym podejrzana.
Czyli, jeżeli rozumiem, wierzą w jej skuteczność, ale skuteczność przypisują czarom? ;(
Lepiej nie zadawaj się z weterynarzami uprawiającymi homeopatię. A szczególnie z takimi, co leczą takimi metodami czarne koty. Big Grin
Odpowiedz
#15
Nie wiem, jak z psem, ja postanowiłam wypróbować homeopatię na sobie. Nawet kilka razy.
Na mnie nie działa.
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
#16
Do kolekcji S&S: cud na wyspie Reunion: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=WIlvYGpZG9o">http://www.youtube.com/watch?v=WIlvYGpZG9o</a><!-- m -->
Odpowiedz
#17
W pewnej malej angielskiej miescinie byl sobie ksiadz, który oprócz obowiazków duszpasterskich, lubil hodowle drobiu. Któregos jednak dnia ksiedzu zginal kogut.
Poczatkowo ksiadz myslal, ze kogut po prostu uciekl, jednak minal jakis czas, a koguta dalej nie ma. Ksiadz zmartwil sie, bo doszedl do wniosku, ze mu ukradziono koguta.
Po niedzielnej mszy, kiedy wierni zbierali sie juz do wychodzenia, ksiadz ich powstrzymal:
- Mam jeszcze jedna, bardzo wstydliwa sprawe do zalatwienia.
- Chcialbym spytac, kto z tu obecnych ma koguta?

Wszyscy mezczyzni wstali.

- Nie, nie - to nieporozumienie. Moze spytam inaczej, kto ostatnio widzial koguta?

Wszystkie kobiety wstaly.

- Oj, nie, to tez nie o to chodzi, moze wyraze sie jeszcze jasniej, kto ostatnio widzial koguta, który do niego nie nalezy?

Polowa kobiet wstala.

- Parafianie - nie rozumiemy sie, spytam, wprost - kto widzial ostatnio mojego koguta?

Wstal chórek chlopiecy, ministranci i organista ..
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
#18
fytysyty napisał(a):[Obrazek: sandwich.png]

Śmieszne, ale dla większości ni chuka niezrozumiałe.
[img]http://www.challenge-roth.com/img/challengeroth-logo.gif[/img] Unten 10.
Odpowiedz
#19
berseis13 napisał(a):
Przemek napisał(a):-Czym się różni murzyn od wiadra z gównem ?


-Wiadrem

Żałosne.

Dokładnie!
[img]http://www.challenge-roth.com/img/challengeroth-logo.gif[/img] Unten 10.
Odpowiedz
#20
bryce napisał(a):
Simon napisał(a):Bryce, pominąłeś jeszcze jednego osobliwego ducha. ;-)

Niestety nie ma nic o nim w książce. Zresztą, przecież to Twój duch. Mam dla Ciebie propozycję - zakorkuj go w butelkę i wystaw na allegro za - powiedzmy- tysiąc dolarów. To nie jest jakaś specjalnie wygórowana kwota, zwłaszcza że duchy ostatnio są w cenie. Sam marzyłem o tym, żeby mieć swojego i ostatnio brałem udział w takiej aukcji na portalu nowozelandzkim, gdzie wystawiono dwa duchy na sprzedaż : <!-- m --><a class="postlink" href="http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news/sprzedaje-na-aukcji-dwa-duchy,1448038">http://fakty.interia.pl/ciekawostki/new ... hy,1448038</a><!-- m --> , z których jednego chciałem dać w prezencie dauriemu, ale niestety ktoś mi je sprzątnął sprzed nosa za niemal 3.000$. ;( Może innym razem będę miał więcej szczęścia? :aniolek:

Przestańcie go szkalować!
[img]http://www.challenge-roth.com/img/challengeroth-logo.gif[/img] Unten 10.
Odpowiedz
#21
Na jutubie (nie znaleźliście w tym spisie słowa internet?) jest wywiad/monolog faceta, który opowiada o lekach homeopatycznych. Mówi coś mniej więcej takiego: "To jest tak jakby wziąć (wziąść) ziarnko pszenicy zmielić i rozpuścić w takim naczyniu o średnicy ... powiedzmy jak odległość pomiedzy Ziemią, a Jowiszem. A później to wszystko trzeba jeszcze rozcieńczyć tak 15 milionów razy". No! Poza tym o skuteczności tych leków świadczą ostatnie próby przedawkowania, które podjęli mieszkańcy Anglii, gdzie te "leki" są refundowane przez państwo.
[img]http://www.challenge-roth.com/img/challengeroth-logo.gif[/img] Unten 10.
Odpowiedz
#22
ja napisał(a):Śmieszne, ale dla większości ni chuka niezrozumiałe.
True. Np. dla mnie jest niezrozumiałe, dlaczego nie pyta o hasło.
Odpowiedz
#23
Jakie hasło i co to znaczy SUDO?
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
#24
bp Pieronek napisał(a):Czymże jest literackie wyobrażenie Frankensteina, czyli istoty powołanej do życia wbrew naturze, jak nie pierwowzorem in vitro?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://wyborcza.pl/1,76842,7177821,Biskup_nieswietego_spokoju.html">http://wyborcza.pl/1,76842,7177821,Bisk ... okoju.html</a><!-- m -->

Confusedlonik: :lol:
Odpowiedz
#25
Przemek napisał(a):Jakie hasło i co to znaczy SUDO?
Nawet jakbym wytłumaczył, to by nie stało się to śmieszne. Poza tym gógle maj frend gógle.
[img]http://www.challenge-roth.com/img/challengeroth-logo.gif[/img] Unten 10.
Odpowiedz
#26
<!-- m --><a class="postlink" href="http://demotywatory.pl/1281031/Jestem-oaza-spokoju">http://demotywatory.pl/1281031/Jestem-oaza-spokoju</a><!-- m -->.
"Drobiazgi niepotrzebne ratuj, Kiedyś je dziecku swemu dasz. Przydadzą się przyszłemu światu..."
Odpowiedz
#27
Chciałbym móc tak tłumaczyć moje ostatnie zawody w siatkę Smile
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sport.pl/vancouver2010/1,103365,7693020,Hokej__Bialorusini_przegrali_bo_____Finki_byly_nagie_.html">http://www.sport.pl/vancouver2010/1,103 ... agie_.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#28
Alek napisał(a):Chciałbym móc tak tłumaczyć moje ostatnie zawody w siatkę Smile
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sport.pl/vancouver2010/1,103">http://www.sport.pl/vancouver2010/1,103</a><!-- m --> ... agie_.html
Zdjęcie jest najlepsze Big Grin
Odpowiedz
#29
Niby to brzmi naukowo i poważnie, ale sekcja Przegląd informacji rozbawiła mnie do łez :rotfl:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_na_twarz
Słowo „ostatni” ma sens dopiero w przemówieniu nad grobem, a za życia mówi się „następny”.
Odpowiedz
#30
Dwóch juhasów znalazło jeża i kłócą się o nazwę tego zwierzaka:
- To je iglok!
- To je spilok!
Przechodził tamtędy stary baca i usłyszał sprzeczkę. Podszedł i zawyrokował:
- To nie je ani iglok, ani spilok. To je kolcon50!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kawały Simon 0 1,780 03-16-2010, 05:06 PM
Ostatni post: Simon
  Kawały Zeratul 2,968 250,121 03-16-2010, 04:43 PM
Ostatni post: bryce
  Kawały - archiwum część II Zeratul 591 113,771 11-30-2007, 10:40 PM
Ostatni post: Zeratul
  Kawały o ZOMO (OT specjalny) jodynka 14 6,750 09-03-2007, 04:01 PM
Ostatni post: Sławek
  Kawały - archiwum wątku ;) Kuba Mędrzycki 2,454 289,479 08-31-2007, 07:05 PM
Ostatni post: Zeratul
  Jak kawały wygladać nie powinny Multan 57 15,613 01-16-2006, 02:35 PM
Ostatni post: Szymon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości