Forum o Jacku Kaczmarskim
koncerty vcd vhs dvd - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Hyde Park (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: koncerty vcd vhs dvd (/showthread.php?tid=934)

koncerty vcd vhs dvd - behemott69 - 04-17-2005

czy ktos na forum posiada jakies koncerty na vcd lub vhs lub dvd i moglby je udostepnic niestety tv nie pokazuje juz tego o co udowodnila nam w rocznice smierci jacka a wtedy tak bardzo na to czekalem a moja kolekcja uległa zniszczeniu i probuje cos odnowic jezeli jest ktos kto moglby mi pomoc prosze o kontakt na adres <!-- e --><a href="mailto:behemott69@gazeta.pl">behemott69@gazeta.pl</a><!-- e -->

- Łukasz - 04-17-2005

Jestem w trakcie zbierania materiałów i masteringu tego wszystkiego co już mam. Może będę coś miał za 1,5 miesiąca... ;/

- Zico - 04-17-2005

Ja posiadam pare koncertów na vhs

- Mat - 04-18-2005

ja cierpliwie czekam na materiał od Lodbroka... może w krótce sie doczekam... Big Grin

- lodbrok - 04-19-2005

Wiem Mat. Problem tylko w tym, że ja też czekam. A niestety głupio mi poganiać osobę, ktora się tym zajmuje bo robi to za zupełną darmochę... Smile

dzieki - behemott - 04-19-2005

no wiec własnie fajnie ze ktos cos posiada pytanie tylko czy posiadacze zechca zadac sobie trud i jakos sie tym wszystkim podzielic zwracam koszt przesyłki i kaset vhs jezeli ktos chciałby naprawde mi pomoc prosze o kontakt na moj adres email <!-- e --><a href="mailto:behemott69@gazeta.pl">behemott69@gazeta.pl</a><!-- e -->
a człowieczek ktory ma miec cos za 1,5 miesiaca niech tez o mnie nie zapomni i odezwie sie na ten adres email pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia
trzymajcie sie dzieki behemott

- Mat - 04-19-2005

lodbrok, spokojnie... jestem cierpliwy... bede czekal Big Grin

- michalf - 04-19-2005

Moja siostra (niech jej się darzy za to!) dawno temu nagrywała parę koncertów puszczanych w telewizji. Gdzieś wśród rodzinnej kolekcji kaset z gniotami powinny być te perełki. Tylko niestety mam zepsuty magnetowid Sad

- Petrvs - 04-27-2005

Jeśli chodzi o nagrania koncertów na vhs to ja posiadam następujące:

Kosmopolak (film)
Recital z Paryża
Jublieusz 25 lecia pracy artystycznej JK
Między nami
Dwie Skały
Wojna Postu z Karnawałem
Galerię (to po śmierci Jacka)
Koncert JK PG i ZŁ wybór piosenek z dawnych lat oraz promujący nowy program "Woję Postu"

Koncert Umarłych Poetów
Koncert Przemysława Gintrowskiego w TVP 2 (niektóre piosenki z Kamieni oraz Herbert)
Fragment Godziny Szczerości Gintrowskiego
Od przedszkola do Opola (już w chorobie JK)
Recital A mury runą
Wszystkie nagrania wiadomości jakie wyemitowano w dniu śmierci Jacka oraz w dniu jego pogrzebu w TVP

(a dodatkowo jeszcze Festiwal Bułata Okudżawy z Krakowa)

Niestety największy problem jest w tym, że ja to posiadam na vhs a nie mam możliwości (bynajmniej na razie) przegrania tego. Ja się poza tym na technice aż tak zaawansowanej nie znam. Sad Bedę szukał sposobu, kiedyś kilku osobom z tego forum przegrałem kasete vhs z Jackiem ale to akurat tylko dlatego, że był u mnie znajomy który przywiózł ze sobą swoje video. Mieliśmy więc dwa i można było kopiować. Teraz już go nie ma. No i jest problem. Sad Postaram się zakombinowac coś.
Pozdro.
PM

- Łukasz - 04-28-2005

A może by tak zgrać to wszystko na DVD? jestem pewnien, że każdy by chciał Smile
Zrobić jakiś box tyle tylko, że z koncertami...
Co Wy na to?

- Phete - 04-28-2005

Oj to byłaby gratka Big Grin

Jak ktoś zrealizowałby taki projekt to zapewne miałoby to duuuże wzięcie i pewnie wielu reflektowałoby bez względu na cenę ( wszak niektóre pozycje są trudno dostępne Smile )