Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 94 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 94 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 573 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 573 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $can_access_moderationqueue - Line: 752 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 752 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(959) : eval()'d code PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php(959) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 959 eval
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
File Line Function
File Line Function

Forum o Jacku Kaczmarskim
bląd w galerii zdjęć (2) - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Sprawy techniczne (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Uwagi o stronie i forum (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: bląd w galerii zdjęć (2) (/showthread.php?tid=929)

bląd w galerii zdjęć (2) - Niktważny - 04-15-2005

Arturze
Zdjęcia które Ci podesłałem są z 1995 roku, a nie z 1990. Gdy klika się na powiększenie fotki, opis jest prawidłowy, bo to jest ten sam opis, który podesłałem Ci w mailu. Ale na stronie głównej galerii, czyli tam, gdzie znajduje się spis wszystkich galerii, opis dałeś zły. Napisałeś, że zdjęcia są z Łodzi z 1990 roku. Popraw więc to, jeśli możesz wstaw właściwą datę: styczeń 1995.

Po drugie, jak rozumiem, układ poszczególnych galerii jest chronologiczny - od dzieciństwa do pogrzebu. W takim razie zmień kolejność niektórych galerii. Galerie aktualnie są w takiej kolejności:
# Promocja "Autoportretu z kanalią"
# Poznań 21.06.1994
# Live 1990
# Łódź 1990

a powinny być w takiej:

# Live 1990
# Promocja "Autoportretu z kanalią"
# Poznań 21.06.1994
# Łódź 1995

Po trzecie, koncert w Radostowej obok Ciekot miał miejsce w 1995 roku, a zatem zdjęcia z niego w galerii powinny się znaleźć po galerią "Łódź 1995" (bo w łodzi JK grał w styczniu 1995 a w Ciekotach bodaj w maju albo czerwcu 1995).
Dopiero potem powinien być "Lublin 1997".

Po czwarte, w mailu do Ciebie słowem nie pisałem, że jestem autorem zdjęć z koncertu w Łodzi. Autorem tych zdjęć (slajdów właściwie) jest Witek Łuczyński. Ja tylko zrobiłem odbitki ze slajdów.

- Artur - 04-17-2005

Wszystkie błędy naprawione. Dzięki Smile

- Łukasz G. - 04-17-2005

Fajnie jest, jak ludzie wytykają każdy najmniejszy nawet błąd na stronie, nie admin? Dzięki temu strona jest chroniona przed wszelkiego rodzaju błędami Wink Nie każdy administrator ma takie szczęście ;]