Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 94 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 94 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 573 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 573 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $can_access_moderationqueue - Line: 752 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 752 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(959) : eval()'d code PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php(959) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 959 eval
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function

Forum o Jacku Kaczmarskim
Temat pracy licencjackiej - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Szkoła (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Temat pracy licencjackiej (/showthread.php?tid=7520)

Temat pracy licencjackiej - Paulina - 10-20-2010

Witam wszystkich serdecznie Smile

Od dłuższego czasu główkuję nad tematem pracy licencjackiej i nie mogę wymyślić. Czy ma to być obraz patrioty w poezji, może obraz kobiety a może analiza jakiejś powieści. Przyznam szczerze, że z prozą nie jestem zbyt zapoznana, dlatego moje pytanie brzmi: czy mógłby ktoś wyrazić swoją sugestię, jaka powieść godna jest większej uwagi? Niestety na wstępną deklarację tematu nie mam dużo czasu i nie zdążę zdobyć wszystkich książek.

P.S.: Nie jest to pójście na łatwiznę, po prostu szukam inspiracji, a to miejsce jest do tego idealne Smile

Re: Temat pracy licencjackiej - żuław - 10-21-2010

Witaj, najlepiej przyjdź jutro do pubu kuranty o godz. 20, zbiorą się tam krakowscy kaczmarofile, w tym wybitny poeta, polonista i erudyta Adam Leszkiewicz, który z pewnością CI pomoże Wink

Re: Temat pracy licencjackiej - Paulina - 10-24-2010

Niestety za późno przeczytałam tą wiadomość, może innym razem mi się uda. Chyba zajmę się Plażą dla psów, ponieważ bardzo mi się podoba i język i treść. O poezji było już dużo prac, dlatego nie chcę powielać tematów. A przedstawienie Kaczmarskiego jako autora powieści może być ciekawe Wink Muszę się ograniczyć niestety tylko do jednego tytułu.

Re: Temat pracy licencjackiej - Krajan - 10-24-2010

Co studiujesz jeśli można wiedzieć? Ja prawdopodobnie także będę "badał" Kaczmarskiego na magisterce, ale to na razie faza konceptualizacji, choć zgoda promotora już jestSmile

Re: Temat pracy licencjackiej - Paulina - 10-24-2010

Oczywiście filologię polską, również w Krakowie. UJ czy UP? Wink