Forum o Jacku Kaczmarskim
"Scena to dziwna" DVD box sprzedam - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: "Scena to dziwna" DVD box sprzedam (/showthread.php?tid=7306)"Scena to dziwna" DVD box sprzedam - oczo3 - 03-21-2010

Witam,
mam do sprzedania box DVD z koncertami Jacka, solo jak i również z Gintrowskim i Łapińskim. Box jest nowy, w folii, absolutnie nieużywany. Tak się złożyło, że w konsekwencji zbiegu okoliczności posiadam dwa egzemplarze. (Parę dni przed urodzinami kupiłem go sobie, a w dniu urodzin dostałem identyczny. W ten sposób mam do sprzedania nowiutki egzemplarz.)
Przyznam, że jest to ładne wydanie, jakoś filmów dobra. Płyt jest 5, każda po ok. 2 godziny koncertów. Idealne na prezent dla kogoś interesującego się twórczością Mistrza.
Cena to 220zł (wydaję się rozsądna, tym bardziej, że sam zapłaciłem więcej)
Zainteresowanych zapraszam do pisania tutaj lub na maila <!-- e --><a href="mailto:oczo3@wp.pl">oczo3@wp.pl</a><!-- e -->.
Forma płatności, wysyłki, weryfikacji prawdziwości oferty do uzgodnienia.
W okolicach Lublina możliwość kontaktu bezpośredniego.
Polecam!!!


Re: "Scena to dziwna" DVD box sprzedam - Kuba Mędrzycki - 03-21-2010

oczo3 napisał(a):Przyznam, że jest to ładne wydanie, jakoś filmów dobra. Płyt jest 5, każda po ok. 2 godziny koncertów. Idealne na prezent dla kogoś interesującego się twórczością Mistrza.
Spokojnie, wiemy co zawiera ten zestaw Smile
A cena faktycznie, przyzwoita. Choć jakiś rok temu, udało mi się go kupić za 210. Oczywiście, także nowy, w folii.


Re: "Scena to dziwna" DVD box sprzedam - oczo3 - 03-21-2010

Racja, osoby będące na tym forum raczej wiedzą co to za zestaw, aczkolwiek tych, którzy jednak nie wiedzieli o tym wcześniej, odsyłam na tę stronę: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/koncerty/scena_to_dziwna/index.php">http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/ ... /index.php</a><!-- m -->

Pozdrawiam!


Re: "Scena to dziwna" DVD box sprzedam - Kuba Mędrzycki - 03-21-2010

Wydaje mi się, że tutaj raczej będzie Ci ciężko sprzedać 'Scenę'. Ci co mieli kupić, już kupili. Chyba najszybciej Ci pójdzie przez allegro.


Re: "Scena to dziwna" DVD box sprzedam - oczo3 - 03-21-2010

Przez allegro już próbowałem, bez odzewu. Trudno, ale może jednak tutaj ktoś się znajdzie. Ale nic to, w przypadku braku chętnych będę szczęśliwym posiadaczem nieużywanego egzemplarza, bez skazy i za, hm... powiedzmy 50 lat sprzedam to za grube pieniądze. Albo i nie...

Pozdrawiam!


Re: "Scena to dziwna" DVD box sprzedam - pkosela - 03-21-2010

Kuba Mędrzycki napisał(a):A cena faktycznie, przyzwoita.
Może jednak trzeba pomyśleć nad obniżką ceny: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.allegro.pl/item951737541_jacek_kaczmarski_scena_to_dziwna_1980_2001_5dvd.html">http://www.allegro.pl/item951737541_jac ... _5dvd.html</a><!-- m --> ?


Re: "Scena to dziwna" DVD box sprzedam - oczo3 - 07-29-2010

Zestaw został sprzedany. Proszę administratora o zamknięcie tematu.

Pozdrawiam!