Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 94 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 94 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 573 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 573 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $can_access_moderationqueue - Line: 752 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 752 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(959) : eval()'d code PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php(959) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 959 eval
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function

Forum o Jacku Kaczmarskim
Prosba o pomoc - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Hyde Park (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Prosba o pomoc (/showthread.php?tid=7228)

Prosba o pomoc - Elzbieta - 01-14-2010

Mam nadzieje,ze ktos z was bedzie mogl mi pomoc. Uzywam Mozilli, niestety od paru dni nie moge sie zalogowac na forum ( na Mozilli). Tzn logiuje sie, bo program pamieta haslo, mam wiadomosc,ze pomyslnie, a gdy wchodze na forum, po 10 sekundach jestem wylogowana ;(
Podobnego problemu nie mam na Eksplorerze.Jednak wole uzywac- szczegolnie do forum Mozilli, poniewaz mam tam mozliwosc poprawiania na polska czcionke i iine funcje , niedostepne w Elsplorerze. Czy odinstalowanie i ponowne zainstalowanie programu cos pomoze? (nie bardzo wiem w czym i jak mialoby pomoc, poza tym musialabym spisac wszystkie ulubione strony- troche zmudne).
Czy jest cos innego co moglabym zrobic?

Pozdrawiam
e.

Re: Prosba o pomoc - Kuba Mędrzycki - 01-14-2010

Możliwe, że masz jakiegoś robaka. Choć przyznam, że nie miałem z czymś takim do czynienia. Spróbuj faktycznie przeinstalować przeglądarkę, a przy okazji możesz spróbować Chrome'a. Używam od roku Google'owskiej przeglądarki i nie mam z nią najmniejszych problemów.

Re: Prosba o pomoc - Elzbieta - 01-14-2010

Przeinstalowalam- bez rezultatu. Nadal loguje mnie na 10 sekund.Z Eksplorerem tez nie mam problemu -oprocz braku polskiej czcionki.Zobacze Chrome.
Dzieki
e.

Re: Prosba o pomoc - Elzbieta - 01-14-2010

Użyłam Chrome-poprawia na język polski. Serdeczne dzięki Kubo.

e.

Re: Prosba o pomoc - superxana - 01-16-2010

Najlepiej używaj Opery Smile