Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 94 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 94 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 573 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 573 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $can_access_moderationqueue - Line: 752 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 752 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(959) : eval()'d code PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php(959) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 959 eval
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function

Forum o Jacku Kaczmarskim
Forum piosenki literackiej - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Forum piosenki literackiej (/showthread.php?tid=7042)

Forum piosenki literackiej - Marsilka - 08-31-2009

Zapraszam do tworzenia forum poświęconego piosence literackiej http://www.piosenkaliteracka.fora.pl/

Re: Forum piosenki literackiej - pkosela - 08-31-2009

Powodzenia!

Re: Forum piosenki literackiej - colt - 01-14-2010

nie wiem czy u mnie(na moim forum) też jest taka beznadzieja z zalogowaniem się (mam w tej samej domenie : musicapoetica.fora.pl)
próbowałem ,ale bezskutecznie: po 4 razach przepisywania "kodu z obrazka" (co za durnota!), wreszcie dotarłem do forum ale po rejestracji nie mogłem już żadnego posta umieścić..Sad

chochliki chyba nie lubią piosenki literackiej (co może być w jakiś sposób motywujące...)

Re: Forum piosenki literackiej - pkosela - 01-14-2010

Widzę, że ruch na obu forach żaden. Ludzie nie chcą rozmawiać?

PS. Dociekliwych uprzedzam, że nie ma w tym żadnej złośliwości, ani chęci wyśmiania... Myślałem, że podobne forum o piosence niegłupiej* jest potrzebne i będzie się cieszyć przynajmniej umiarkowanym powodzeniem, a tutaj dowód... No właśnie... Właściwie na co?

* © domyślam się, ale nie wiem na pewno czyj...

Re: Forum piosenki literackiej - colt - 01-14-2010

też zachodzę w głowę, na co to dowód...
forum Kaczmarskiego jest chyba jedynym w miarę aktywnym. nie wiem, może są jakieś inne? napotkałem trzy martwe fora + jedno tlące się (stachuriada.pl)