Forum o Jacku Kaczmarskim
[Warszawa - 5 czerwca] Kaczmarski - kolega z pracy - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Jacek Kaczmarski (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Koncerty (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: [Warszawa - 5 czerwca] Kaczmarski - kolega z pracy (/showthread.php?tid=6936)

[Warszawa - 5 czerwca] Kaczmarski - kolega z pracy - pkosela - 06-01-2009

Informacja od organizatora:
Cytat:Już w najbliższy piątek, 5 czerwca, w Klubie DGW przy al. Niepodległości 141 w Warszawie odbędzie się koncert "Jacek Kaczmarski - kolega z pracy".
Największe utwory Jacka zaśpiewają wybitni wykonawcy piosenki poetyckiej - Elżbieta Wojnowska, Piotr Bukartyk i Tomasz Wachnowski oraz młodzi, utalentowani wokaliści - Małgorzata Czajka, Joanna Lewandowska i Marcin Kołaczkowski.
Towarzyszyć im będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Dariusza Łapińskiego.
Wstęp wolny, za zaproszeniami. Zaproszenia do odbioru w Klubie DGW.
Początek koncertu o godz. 19.00

Re: [Warszawa - 5 czerwca] Kaczmarski - kolega z pracy - Zbrozło - 06-06-2009

I co? I jak?

Był ktoś?

Re: [Warszawa - 5 czerwca] Kaczmarski - kolega z pracy - PMC - 06-06-2009

Był, był (chyba tylko ja) Smile Koncert fantastyczny. Więcej napiszę w poniedziałek po południu, bo chwilowo jestem poza miejscem zamieszkania.

[Dodano 9 czerwca 2009 o 12:06]
Koncert był bardzo udany (trwał prawie 2 godziny). Wystąpiło sporo wykonawców. Aranżacje dosyć nowoczesne i miejscami zaskakujące, ale bardzo dobrze korespondujące z treścią utworów i niezakłócające ich odbioru. Mnie się szalenie podobały. Koncert prowadził Dariusz Łapiński (który też był autorem aranżacji), reżyserii podjął się natomiast Michał Szolc. Skład zespołu bogaty, były dwie gitary, dwa instrumenty klawiszowe (przy drugim zasiadł znakomity Marcin Partyka), perkusja i coś jeszcze. Piosenki były przeplatane recytacjami Stanisława Elsnera Załuskiego. Mnie osobiście najbardziej podobały się Joanna Lewandowska (śpiewająca "Wygnanie z raju", któremu aranżacyjnie dodano "trochę ognia" i standardowo "Czerwony autobus") i Małgorzata Czajka (śpiewała kilka piosenek, ale najbardziej podobały mi się "Dzieci Hioba").
Publiczność dopisała - sala kinowa klubu DGW była prawie pełna.

Re: [Warszawa - 5 czerwca] Kaczmarski - kolega z pracy - pkosela - 06-09-2009

Niestety, ale nie udało mi się być. Widzę, że mam czego żałować...

Re: [Warszawa - 5 czerwca] Kaczmarski - kolega z pracy - PMC - 06-09-2009

Oj, masz. Tobie na pewno by się podobało Smile
Szkoda też, że nie pojawiłeś się na późniejszym koncercie Dominiki, Przemka i Leszka na Pradze. Mało miejsca było, ale biesiada bardzo udana Tongue

Re: [Warszawa - 5 czerwca] Kaczmarski - kolega z pracy - gosiafar - 06-09-2009

Ja też żałuję, że nie byłam. Niestety - "umknęła" mi data.
Ale za to byłam choć w "Oparach".
PMC napisał(a):Mało miejsca było, ale biesiada bardzo udana Tongue
E, tam, mało miejsca! Raptem miejsca dla "klawiszy" i jednego "siedzącego"! Wink

Re: [Warszawa - 5 czerwca] Kaczmarski - kolega z pracy - pkosela - 06-09-2009

PMC napisał(a):Szkoda też, że nie pojawiłeś się na późniejszym koncercie Dominiki, Przemka i Leszka na Pradze.
Nie wiem, czy tego nie żałuję jeszcze bardziej, ale akurat w tym terminie zeszło się kilka spraw... Mam nadzieję, że będzie okazja nadrobić Wink