Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 94 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 94 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 573 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 573 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $can_access_moderationqueue - Line: 752 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 752 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(959) : eval()'d code PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php(959) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 959 eval
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 866 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/inc/class_parser.php 866 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 938 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP] postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 816 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 451 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 201 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 885 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/inc/class_parser.php 885 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 938 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP] postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 816 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 451 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 201 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
File Line Function
File Line Function

Forum o Jacku Kaczmarskim
Po fakcie :) - koncert Tria w Programie Pierwszym PR - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Jacek Kaczmarski (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Media (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Radio (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Po fakcie :) - koncert Tria w Programie Pierwszym PR (/showthread.php?tid=6832)

Po fakcie :) - koncert Tria w Programie Pierwszym PR - Vivincia - 04-14-2009

Nie mogąc dziś w nocy spać, włączyłam radio. Nie wiedzieć czemu (palec Boży Big Grin) miałam ustawioną Jedynkę. Była mniej więcej 3.30. Usłyszałam końcówkę "Requiem rozbiorowego" więc pomyślałam sobie, że chyba jednak śpię i śnię. Ale nie, potem było jeszcze "Epitafium dla SJ", "Wojna Postu z Karnawałem", "Śmiech", "Epitafium dla WW" i chyba jeszcze coś, co mi wyleciało Smile.

W każdym razie było to fantastyczne i jestem bardzo ciekawa, co to za koncert. Nie słyszałam wcześniej tych wykonań, ale nie jestem kaczmaro-ekspertem, więc może w tutejszych kręgach Wink są powszechnie znane?? Na stronie PR nie znalazłam żadnej informacji, nie wiem, czy było to jakoś wcześniej zapowiadane (a wątpię) i trudno oczekiwać, że ktoś tego w takim dniu o takiej porze słuchał Smile, ale może te informacje, które podałam, wystarczą.

Z góry dzięki za zaspokojenie ciekawości.

Re: Po fakcie :) - koncert Tria w Programie Pierwszym PR - Niktważny - 04-14-2009

Vivincia napisał(a):Na stronie PR nie znalazłam żadnej informacji, nie wiem, czy było to jakoś wcześniej zapowiadane (a wątpię) i trudno oczekiwać, że ktoś tego w takim dniu o takiej porze słuchał , ale może te informacje, które podałam, wystarczą.
To był koncert z 1999 r. Miał miejsce w Teatrze Roma. Audycja nosi tytuł, zdaje się, "Trio Kaczmarski, Gintrowski, Łapiński - po latach znowu razem" i była zapowiadana wczesniej.

Re: Po fakcie :) - koncert Tria w Programie Pierwszym PR - Vivincia - 04-14-2009

Bardzo dziękuję Smile