Forum o Jacku Kaczmarskim
Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Jacek Kaczmarski (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Koncerty (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom (/showthread.php?tid=6385)Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Maciek S. - 09-26-2008

Witam!

Czy wiadomo coś bliżej o tym koncercie? Tzn. czy odbędzie się (po odwołaniu Poznańskiego występu targają mną wątpliwości;-) )? Ew. czy znana jest godzina; miejsce?
Wybieramy się w kilka osób i chciałbym, że tak powiem, byc pewny punktochwili, coby na spokojnie sobie wszystko dookreślic.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam,
Maciek

PS. Gdyby okazało się, że koncert się odbędzie i ktoś z Wa-wy też się wybiera to zachęcam do wspólnej podrózy;-)


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Niktważny - 09-26-2008

Szanowni Państwo

Może wyjaśnijmy pewną sprawę, bo ona może sie przewijać co jakiś czas - z taką mniej więcej częstotoliwością, z jaką mieliśmy zaplanowane koncerty do końca grudnia, czyli średnio co dwa tygodnie.
Otóż, kilka miesięcy temu zwrócilły się do nas osoby związane z programem "Kuźnia talentów" proponując zorganizowanie cyklu mniej więcej 10 koncertów w róznych miastach Polski.
Wszystko dobrze żarło, ale...zdechło. Odbył się tylko jednen koncert z tego cyklu. Organizatorzy nie doszli między sobą do porozumienia i plany kolejnych zaczęły się sypać. Na tą chwilę informacje mamy takie, że przygotowywany jest z całego cyklu tylko jeden wystep - 13 grudnia 2008 w warszawskiej Sali Kongresowej. O szczegółach będziemy informować.


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Simon - 09-26-2008

Czyli - jak rozumiem - z Wrocławia też nici.
Nie wiedziałem, co odpowiadać. Zatem przekażę zainteresowanym.
Szkoda.


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Zbrozło - 09-26-2008

Paweł Konopacki napisał(a):13 grudnia 2008 w warszawskiej Sali Kongresowej.
O kurde.


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Kuba Mędrzycki - 09-26-2008

Paweł Konopacki napisał(a):Na tą chwilę informacje mamy takie, że przygotowywany jest z całego cyklu tylko jeden wystep - 13 grudnia 2008 w warszawskiej Sali Kongresowej.
Przerzuciliście się na balet?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.pkin.pl/aktualnosci/#259">http://www.pkin.pl/aktualnosci/#259</a><!-- m -->

Smile


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Niktważny - 09-26-2008

Simon napisał(a):Czyli - jak rozumiem - z Wrocławia też nici.
tak. generalnie, to przepraszamy tych wszystkich, którzy juz pewne informacje - nie zawsze zresztą od nas - mieli na temat tych koncertów. Staramy sie, aby to, co pewne, było na naszej stronie www. No, ale i to nie zawsze jest skuteczne, bo np. koncertw Poznaniu był juz pewny (były bilety, ludzie dzwonili do rektoratu żeby robić rezerwacje, ileś tam miejsc sprzedano) po czym organizator wycofał sie z terminu.


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Maciek S. - 09-26-2008

No cóż...

Troche bardzo szkoda.

Mam nadzieje, że ten koncert w Kongresowej nie będzie z kategorii "pół-otwartych" i każdy chętny będzie mógł nabyc bilet.

Jednocześnie może warto byłoby wyrzucic te koncerty z zakładki "imprezy". Ale to już chyba do Adminów prośba.

No nic.

Pozdrawiam,
Maciek


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - ann - 09-26-2008

Maciek S. napisał(a):Jednocześnie może warto byłoby wyrzucic te koncerty z zakładki "imprezy". Ale to już chyba do Adminów prośba.
Ten (i inne, poza warszawskim) koncert został wykasowany Wink


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Maciek S. - 09-26-2008

ann napisał(a):Ten (i inne, poza warszawskim) koncert został wykasowany
Dziękuje! Jasnośc sytuacji ułatwia egzystencje i odwodzi od zawodów;-)


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Święta Krowa - 10-16-2008

Mam pytanie: czy koncert we Włoszczowej jest aktualny czy to także w ramach nieszczęscnego turnee zorganizowanego przez Tvp? Pytam bo chętnie bym sie wybrała.

I czy wiadomo już czy koncert w Kongresowej się odbędzie? A jeśli ta, to czy ma tam wystąpić tylko Trio ŁCh czy także inne zespoły?


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Niktważny - 10-16-2008

Święta Krowa napisał(a):Mam pytanie: czy koncert we Włoszczowej jest aktualny czy to także w ramach nieszczęscnego turnee zorganizowanego przez Tvp? Pytam bo chętnie bym sie wybrała.

I czy wiadomo już czy koncert w Kongresowej się odbędzie? A jeśli ta, to czy ma tam wystąpić tylko Trio ŁCh czy także inne zespoły?
Naprawdę tych pytań nie można było zadać pisząc ze swojego, że tak powiem, normalnego konta?
Ja rozumiem, że pewne treści - żeby nie zarobić bana - trzeba pisać anonimowo - zwłaszcza, jak się ma odwagi tyle, co dioptrii w okularach.
Ale to?


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Simon - 10-16-2008

Paweł, ale po co Ty w ogóle reagujesz?


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Niktważny - 10-16-2008

Simon napisał(a):Paweł, ale po co Ty w ogóle reagujesz?
Bo mnie to niezmiennie zdumiewa. Z jednej strony co rusz to niektórzy produkują kolejne posty o podłości innych, o swojej szczerości, a potem - w najbanalniejszej nawet sprawie nie potrafią zachować się zgodnie z zasadami, o których tyle mówią. Po prostu tego nie rozumiem. Po co te kombinacje z IP, z logowaniem, z jakimiś podchodami itp. Po co, zwłaszcza, że i tak wiadomo kim jest ŚK, albo - ściślej mówiąc - z kim jest związana.


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - Simon - 10-16-2008

Paweł Konopacki napisał(a):Z jednej strony co rusz to niektórzy produkują kolejne posty o podłości innych, o swojej szczerości, a potem - w najbanalniejszej nawet sprawie nie potrafią zachować się zgodnie z zasadami, o których tyle mówią. Po prostu tego nie rozumiem. Po co te kombinacje z IP, z logowaniem, z jakimiś podchodami itp. Po co, zwłaszcza, że i tak wiadomo kim jest ŚK, albo - ściślej mówiąc - z kim jest związana.
Ale Paweł - tego nie trzeba rozumieć. To wystarczy okrasić moczem.


Re: Trio Ł-Ch; 11. października; Radom - PMC - 10-16-2008

Święta Krowa napisał(a):I czy wiadomo już czy koncert w Kongresowej się odbędzie? A jeśli ta, to czy ma tam wystąpić tylko Trio ŁCh czy także inne zespoły?
Podobno ma wystąpić jeszcze Święta Krowa z zespołem Downa. Big Grin