Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 94 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 94 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 573 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 573 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $can_access_moderationqueue - Line: 752 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 752 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(959) : eval()'d code PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php(959) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 959 eval
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
File Line Function
File Line Function

Forum o Jacku Kaczmarskim
Zagadka z nagroda - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Jacek Kaczmarski (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Proza (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Zagadka z nagroda (/showthread.php?tid=5897)

Zagadka z nagroda - Elzbieta - 04-13-2008

Od razu pisze, ze wiadomość nie jest przeze mnie zweryfikowana.

W 'O aniołach innym razem' na stronie 314 JK pisze:
-Gdyby głupota umiała fruwać [...] to obaj panowie nie oderwaliby sie od sufitu'.
Przeczytałam to na głos i usłyszałam od słuchających , ze w filmie X pan Y powiedział tak to pani Z. Pytanie -w jakim filmie. Dla ułatwienia - był to serial w polskiej TV, ale nie polski ( ja nie znam, wiec nie mogę na 100% być pewna, ale nie mam powodu, by nie wierzyć osobie, która to powiedziała)

Nagroda: CD 'Wstep do muzyki klasycznej' z fragmentami znanych klasycznych utworów.
Ponieważ ja serialu nie widziałam, postanowiłam, ze jeśli nikt nie poda tytułu , wylosuje Cd pośród osób, które wzięły udział w zabawie.

- Freed - 04-13-2008

Gdyby głupota umiała fruwać, szybowałaby pani niczym gołębica...

Taki tekst padł w czechosłowackim serialu "Szpital na peryferiach" z ust doktora Strossmeiera (nie wiem, czy tak się pisze nazwisko) do pielęgniarki. Nie jest to dokładnie to samo, co napisał JK, ale sens zachowany Wink

- Elzbieta - 04-13-2008

Szybki jesteś ! Napisz adres na priv - CD jest Twoje!

e Smile

Piwko i 'pomógł'