Forum o Jacku Kaczmarskim
Konrad Imiela - Obława - teledysk - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Jacek Kaczmarski (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Ciekawostki (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Konrad Imiela - Obława - teledysk (/showthread.php?tid=5674)Konrad Imiela - Obława - teledysk - pkosela - 02-09-2008

Cytat:Konrad Imiela wspominał kiedyś o teledyskach. Mówił, że ten z jego udziałem (artysta śpiewa "Obławę" Jacka Kaczmarskiego - przyp. red.) bardzo mu się podoba - mówi Anna Kiszkis. - Szkoda, że ten materiał nie ujrzał światła dziennego.
Taka ciekawostka przy okazji artykułu "Promocja na niby" z Polski Gazeta Wrocławska.
A sam artykuł wymowny. Ileż było imprez, które były rejestrowane przez TV, a później widzowie dostali ochłapy (Kołobrzeg), albo nie dostali nic? Nie tylko WFF wywala pieniądze podatników w błoto...

[ Dodano: 9 Luty 2008, 11:01 ]
Jeszcze źródło: <!-- m --><a class="postlink" href="http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/816768.html">http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/816768.html</a><!-- m -->


- lc - 02-11-2008

A swoją drogą, co się stało z teledyskiem Obławy w wykonaniu JK i PG. Widziałem go przed 28 laty w telewizji. Chyba obaj szli przez jakieś ośnieżone pole z gitarami - ale głowy nie dam. To za dawno było.
Tak samo, jak w 1981 wdziałem w telewizji fragment Muzeum - PG śpiewał Kanapkę z Człowiekiem. Można domniemywać, że telewizja nagrała ten program. I gdzie to jest?


- Kuba Mędrzycki - 02-11-2008

lc napisał(a):A swoją drogą, co się stało z teledyskiem Obławy w wykonaniu JK i PG. Widziałem go przed 28 laty w telewizji. Chyba obaj szli przez jakieś ośnieżone pole z gitarami - ale głowy nie dam. To za dawno było.
Czasem tv pokazuje fragmenty tego 'klipu' przy okazji jakichś wspominków o Jacku.
lc napisał(a):w 1981 wdziałem w telewizji fragment Muzeum - PG śpiewał Kanapkę z Człowiekiem. Można domniemywać, że telewizja nagrała ten program. I gdzie to jest?
Pewnie zapisane którymś z... 3 milionów odcinków Plebanii.
Swoją droga, to i premierowe Mury w Muzeum Raju z 1991 roku z Riviery, TVP nagrywała. Pamiętam, że przez cały 2,5 godzinny koncert były rozstawione kamery, a później przez jakiś czas można było trafić na jedynie jakieś marne fragmenty tego kapitalnego koncertu.


- lc - 02-11-2008

Kuba Mędrzycki napisał(a):Czasem tv pokazuje fragmenty tego 'klipu' przy okazji jakichś wspominków o Jacku.
Ale chciałoby się całość. Przecież Opole 81 ocalało.
Kuba Mędrzycki napisał(a):Pewnie zapisane którymś z... 3 milionów odcinków Plebanii.
Albo jeszcze leży gdzieś w archiwach TVP.


- stepniarz - 02-15-2008

lc napisał(a):Albo jeszcze leży gdzieś w archiwach TVP.
i w kurz obrasta. może się kidyś nasza cudowna tak zwana publiczna telewizja przebudzi i przeniesie co ciekawsze rzeczy na nośniki cyfrowe. fajnie by było mieć do tego dostęp on-line.
pytanie tylko kto będzie decydował o tym co jest ciekawsze, bo takie wiekopomne dzieła jak "plebania" czy "tajemnica twierdzy szyfrów" są bez problemu dostępne sieciowych archiwach TVP.