Forum o Jacku Kaczmarskim
Urodziny berseis13 (05.02) - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Hyde Park (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Urodziny berseis13 (05.02) (/showthread.php?tid=5652)

Strony: 1 2

- Simon - 02-05-2008

Hehe, nie wiem czemu - obrazek z kwiatami urodzinowymi,jaki wkleilem wyżej - nagle się zmienił w jakąś reklamę...
Oświadczam, że to nie jest żadna prowokacja z mojej strony! Smile

- bryce - 02-05-2008

Simon napisał(a):Hehe, nie wiem czemu - obrazek z kwiatami urodzinowymi,jaki wkleilem wyżej - nagle się zmienił w jakąś reklamę...
Oświadczam, że to nie jest żadna prowokacja z mojej strony! Smile
Solenizantce pozostanie kliknąć prawym przyciskiem myszy , aby zobaczyć obrazek, czyli ów bukiet.

- Elzbieta - 02-06-2008

bryce napisał(a):Solenizantce pozostanie kliknąć prawym przyciskiem myszy , aby zobaczyć obrazek, czyli ów bukiet.
Nie wiem o czym piszecie - ja widze piekny , wiosenny bukiet zoltych tulipanow urodzinowych dla Paci -bez klikania. Zeby nie bylo calkiem OT , to Paciu bierz garsciami z zycia - tu, teraz. Mamy je jedno. Smile

- berseis13 - 02-06-2008

Dziękuje wszystkim! Simonie, reklama bardzo fajna Wink a kwiatuszki piękne. Urodziny spędziłam w domciu, wieczorkiem tort naleśnikowy z czekoladą (Witek wsunął 3/4 Smile. Dostałam książkę "Harry Potter i Insygnia śmierci" (żeby móc sobie porównań tłumaczenie z wersji angielskiej) i film "Fracture" z Anthony Hopkinsem (moim największym idolem) i Ryanem Goslingiem (objektem mojego młodzieńczego zauroczenia).
Kot nadal lubi fruwać, Oli, szczególnie kiedy przechodzi pies i akurat można zapolować na jej ogon, wtedy zeskakuje z kanapy i leecii, ale na pewno wolałaby żebyś Ty ją rzucał po mieszkaniu.
Ja sobie życzę dystansu do świata (znieczulicy na zaczepki - dzięki Spalding) i umiejętności oceniania, czy ludzie faktycznie uśmiechają się 'na prawdę' (dzięki Patko) oraz Polskiego obywatelstwa. W sumie to wszystko, więcej mi do szczęścia nie potrzeba Smile

- dzikakaczka - 02-06-2008

*-`- *-`- *-`-

- michalf - 02-06-2008

Wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim niech cię Polska rzeczywistość zaskakuje w sposób pozytywny.

- Zbigniew - 02-06-2008

Najlepszego! Smile

- Luter - 02-06-2008

michalf napisał(a):Wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim niech cię polska rzeczywistość zaskakuje w sposób pozytywny.
Dlaczego w poście Michalfa słowo "polska" jest na czerwono?

- Zeratul - 02-06-2008

Luter napisał(a):
michalf napisał(a):Wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim niech cię polska rzeczywistość zaskakuje w sposób pozytywny.
Dlaczego w poście Michalfa słowo "polska" jest na czerwono?
Masz do wyboru brak słowa w słowniku albo nawiązanie do barw narodowych Wink

Pozdrawiam
Zeratul

P.S. Już nie jest :]

- Kuba Mędrzycki - 02-06-2008

Luter napisał(a):Dlaczego w poście Michalfa słowo "polska" jest na czerwono?
Jeśli już, powinno być raczej podkreślone "cię".

[ Dodano: 6 Luty 2008, 23:49 ]
Albo przynajmniej poprawić, skoro już się tak zwłaszcza przy okazji życzeń, szanujemy. Smile

- PMC - 02-08-2008

Spóźnione, zle dopiero teraz dorwałem się do komputeraSmile
Samych sukcesów, spokoju ducha i wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjj Smile

- Nowhere Woman - 02-09-2008

Wszystkiego najlepszego i ciągłego rozwoju Smile