Forum o Jacku Kaczmarskim
Kołobrzeg 2008 - mecz, koszulki etc. - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Dział: Spotkania (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: Kołobrzeg 2008 - mecz, koszulki etc. (/showthread.php?tid=5446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

- OLI - 06-20-2008

Według mnie, gdyby koszulka posiadała datę nie utraciłaby swojej uniwersalności. Po prostu podkreślałaby, że wspólnie spotkaliśmy się w Kołobrzegu w 2008 roku. Noszenie jej w latach następnych tylko zyskiwałaby na wartości. Ja pamiętam moją koszulkę Kultu 2002Smile Bardzo mnie cieszyło, gdy każdy miał z 2005 albo 2006 a ja "nestor" 2002 Smile
Ogólnie mi to wisi czy data będzie czy nieSmile
pozdro

- Zeratul - 06-20-2008

Ale przy obecnym (bardzo fajnym) projekcie nie ma za bardzo miejsca na daŧę...
Miałoby to jeszcze sens, gdyby na koszulce występował np. napis "Nadzieja" (wtedy -> "Nadzieja 2008"), ale teraz?
Kuglarze 2008?
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl">www.kaczmarski.art.pl</a><!-- w --> 2008? Wink
Przecież to absurd (na plecach, ze zrozumiałych względów, nie powinno być innych numerów niż te "meczowe" - zresztą tam też data nie pasuje)

Pozdrawiam
Zeratul

- OLI - 06-20-2008

Zgadzam się Zeratulu. Ja nie rozpatrywałem tego od strony pragmatyczno-technicznej, lecz ideologicznej albo po prostu napisałem, co mi serce mówi Smile

- reuter - 06-20-2008

lodbrok napisał(a):Jeśli to możliwe proszę Cię reuterze o bieżącą informację czy będziesz w Kołobrzegu obecny.
Z przyjemnością informuję, że będę obecny* na Festiwalu i na meczu, wyposażony w odpowiedni sprzęt bramkarski i niezłą formę Smile Czy za koszulki można wpłacać w Kołobrzegu, prosto do nadziei?

* z mamą Smile

- Zeratul - 06-20-2008

reuter napisał(a):
lodbrok napisał(a):Jeśli to możliwe proszę Cię reuterze o bieżącą informację czy będziesz w Kołobrzegu obecny.
Z przyjemnością informuję, że będę obecny* na Festiwalu i na meczu, wyposażony w odpowiedni sprzęt bramkarski i niezłą formę Smile Czy za koszulki można wpłacać w Kołobrzegu, prosto do nadziei?
Uż. reuter - cieszymy się z Twojej zapowiadanej obecności na tegorocznej Nadziei - mógłbyś jednak zadać sobie trud prześledzenia niniejszego wątku zanim się w nim wypowiesz Wink
Koszulkami w tym roku zajmuje się użytkownik "ja"

Pozdrawiam
Zeratul

- reuter - 06-20-2008

Zeratul napisał(a):mógłbyś jednak zadać sobie trud prześledzenia niniejszego wątku zanim się w nim wypowiesz
Jacek Kaczmarski napisał(a):Kajam się
i obiecuję poprawę Wink

- Zico - 06-21-2008

reuter napisał(a):Z przyjemnością informuję, że będę obecny* na Festiwalu i na meczu, wyposażony w odpowiedni sprzęt bramkarski i niezłą formę
No w końcu będziemy mieć bramkarza Smile cieszy mnie to bardzo Smile, a jak forma innych "Kuglarzy" ? prawdopodobnie w tym roku czeka nas jeszcze trudniejsze spotkania bo drużyna Fundacji z roku na rok jest coraz mocniejsza , ale myśle że damy radę . pozdrawiam

- gosiafar - 06-21-2008

Zico napisał(a):drużyna Fundacji z roku na rok jest coraz mocniejsza
A czy ktoś postawił tą skrzynkę "Ręce boga"? Wink
Zico napisał(a):myśle że damy radę .
No, jeśli będziesz grał tak intensywnie, jak uciekałeś przed podrzucaniem w górę, to mam pewność, że tak! :rotfl:

- Zico - 06-21-2008

gosiafar napisał(a):No, jeśli będziesz grał tak intensywnie, jak uciekałeś przed podrzucaniem w górę, to mam pewność, że tak
Nie wiem czy wogóle będe grał SadSadSad

- Alek - 06-21-2008

Zico napisał(a):Nie wiem czy wogóle będe grał
Czy ktoś już zgłosił post Zico do AA?
Zico napisał(a):jak forma innych "Kuglarzy" ?
Moja dużo lepiej niż ostatnio Smile

- gosiafar - 06-21-2008

Zico napisał(a):Nie wiem czy wogóle będe grał Sad SadSad
Będziesz, będziesz! Bo jak nie - to zagram za Ciebie!
Mam nadzieję, że już Cię odpowiednio wystraszyłam! :rotfl:

- Zeratul - 06-21-2008

Zico napisał(a):jak forma innych "Kuglarzy" ?
Moja jak zwykle Wink
A pewnie i gorsza, bo czekają mnie chyba wakacje przed kompem :agent: :'

Pozdrawiam
Z.

- Zico - 06-21-2008

gosiafar napisał(a):Będziesz, będziesz! Bo jak nie - to zagram za Ciebie!
No to mam zastępce w razie czego Wink gosiafar trzymam za słowo Big Grin

- gosiafar - 06-21-2008

Zico napisał(a):gosiafar trzymam za słowo Big Grin
Będzie na kogo zwalać, gdyby co! Wink

Zico, bądź poważny! Ciebie nikt nie zastąpi! Smile

- jodynka - 06-21-2008

Zico napisał(a):Nie wiem czy wogóle będe grał Sad
że tak zacytuję majora Grossa z "Psów"
Cytat:nawet mi o tym nie mów, k*** mać!
Zico, nie rób nam tego... Lodbrok nie wie, czy będzie grać (a raczej nie będzie...), Ty nie wiesz - kluczowi gracze zaczynają nam się wysypywać... Sad

Jeśli chodzi o moją formę - to kondycyjnie tak sobie, za to całkiem nieźle z trafianiem do bramki Smile

- Alek - 06-21-2008

jodynka napisał(a):Lodbrok nie wie, czy będzie grać (a raczej nie będzie...)
Jak to? Mam nadzieję, że to zasłona dymna. Nie chcę uchodzić za jakiegoś pesymistę, ale bez Zico i lodbroka nie mamy większych szans.

- jodynka - 06-21-2008

Alek napisał(a):
jodynka napisał(a):Lodbrok nie wie, czy będzie grać (a raczej nie będzie...)
Jak to? Mam nadzieję, że to zasłona dymna.
no masz rację, chyba trochę nadinterpretowałam:
lodbrok gdzieś na 2 stronie wątku napisał(a):W Kołobrzegu zamierzam być, ale czy na boisku to zależy od tego czy zdrowie pozwoli.
Alek napisał(a):Nie chcę uchodzić za jakiegoś pesymistę, ale bez Zico i lodbroka nie mamy większych szans.
też się tego obawiam... :zly:

- Demencja007 - 06-22-2008

Potwierdzam chęć posiadania koszulki "Kuglarzy", ale poproszę bez rocznika.

- OLI - 06-22-2008

Jeśli Was to jakoś pocieszy i uspokoi to ja zagram Smile Wczoraj w lidze wyjąłem karnego i ogólnie do przodu Smile
pozdrawiam

- radziu_88 - 06-23-2008

i jeśli to was pocieszy to powiem,że ja też bede grał :Smile Smile)

- Zeratul - 06-23-2008

radziu_88 napisał(a):i jeśli to was pocieszy to powiem,że ja też bede grał :Smile Smile)
Tym razem poradzimy sobie z Wami bez ręki Boga Tongue

Pozdrawiam
Z.

- radziu_88 - 06-23-2008

nie wiem co ma ręka do mnie akurat?Tongue

- tmach - 06-23-2008

Rozumiem Radziu, że tym razem po naszej stronie Big Grin

- lodbrok - 06-23-2008

reuter napisał(a):Z przyjemnością informuję, że będę obecny* na Festiwalu i na meczu
zuch! Smile. Jeden problem mamy zatem z głowy.
jodynka napisał(a):Lodbrok nie wie, czy będzie grać
Ano nie wie. Wszystko zależy od okresu rehabilitacji. W razie czego postawimy na młodzież Smile .

- reuter - 06-23-2008

Oczywiście, w razie jeśli OLI pokaże na bramce klasę godną Artura B. istnieje jeszcze mozliwośc z reuterem na obronie - mam doświadczenie w kopaniu po kostkach i wybijaniu piłki, mówiąc kolokwialnie, na pałę Smile

- lodbrok - 06-23-2008

Oli jest niezastąpiony na stoperze i tutaj żadne roszady raczej nie są możliwe Smile .

- radziu_88 - 06-23-2008

tmach napisał(a):Rozumiem Radziu, że tym razem po naszej stronie Big Grin
No co Ty Big Grin przeciwko....
Ale forma leży,więc pewnie nie popsuje wam tyle krwi,ile rok temu^^

- Alek - 06-23-2008

Zgadzam się. Są trzy osoby niezastąpione u nas - OLI, lodbrok i Zico i bez któregokolwiek z nich będzie bardzo ciężko... A bez dwóch, prawie niemożliwe.

- lodbrok - 06-23-2008

Alek napisał(a):Są trzy osoby niezastąpione
Ty nie bądź taki skromny. Dwie bramki kto strzelił w ubiegłym roku? Wink

- Alek - 06-23-2008

Powinienem strzelić przynajmniej 4, a że nie strzeliłem, to była moja wina, a nie zasługa bramkarza. Ostoje drużyny nie pieprzą ponad połowy stuprocentowych sytuacji. Zresztą - wtoczyć piłkę do bramki jest dużo łatwiej niż ją dobrze rozgrywać w polu, dlatego uważam, że Ciebie, OLEGO i Zico nikt z osób, które dotychczas grały, nie jest w stanie zastąpić Smile