Forum o Jacku Kaczmarskim
Płyty winylowe - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Płyty winylowe (/showthread.php?tid=518)

Płyty winylowe - chwedzia - 12-09-2004

czy ktos ma plyty winylowe jacka kaczmarskiego?

- mk - 12-09-2004

Ja mam

Zastanow sie nad sensem swojego pytania

a rany ... - thomas.neverny@noos.fr - 12-11-2004

Do mk:

Gratuluje kolekcji !
(moze to o to chwedzi chodzilo ?)

Acha, zeby uscisnic:
a ja mialem ale juz nie mam

Z nadzieja iz informacja ta zadowoli wszystkich zainteresowanych...

- mariuszn3 - 12-11-2004

ja nie mam.. a chciałbym mieć.. he he Smile

- piotru - 12-16-2004

Siedzę sobie na chorobie i coby nie wpadać w ponure nastroje czytam sobie forum. Czasem naprawdę mozna boki zrywać czytając niektóre posty i pytania. Ja mam "Litanię" i to z podpisem Jacka. Do tego płyta jest dziewicza, nietknieta igłą. I co z tego. Mam, nie dam. zabiorę do grobu (taki sobie pies ogrodnika jestem czasem) - sprzedam, jesli bieda dopadnie. A co?
No. boki rwać!

- fis@pf.pl - 02-07-2005

czy ma ktos moze winyle do sprzedanioa???fiz@pf.pl

- sp - 02-08-2005

Ja mam "Mury", "Krzyk" i "Litanię" na płytach winylowych. Smile

- natkozord - 02-08-2005

a jaka jest teraz cena takich płyt (oczywiście Jacka)....

- Luter - 02-08-2005

"Mury" i "Krzyk" nie powinny być raczej drogie. Może udać się je kupić nawet za kilkanaście złotych.
Inaczej wygląda sprawa z płytami emigracyjnymi. Stosunkowo najłatwiej byłoby pewnie kupić "Litanię". Gdyby pojawiła się na Allegro to osiągnęłaby cenę (przypuszczalnie) około 150 zł. "Strącanie aniołów", "Carmagnole" i "Chicago Live" to już z kolei prawdziwe białe kruki. Gdyby ktoś je w ogóle sprzedawał, toby pewnie też kilka stówek osiągnęły.
Jest jeszcze inne wyjście: znaleźć frajera, który ma te płyty w domu, ale nie mają one dla niego specjalnego znaczenia. Jęśli będzie dobrym kolegą, to może nawet oddać je za darmo jako niepotrzebne graty.

KN.

- mk - 02-08-2005

KN napisał(a):"Mury" i "Krzyk" nie powinny być raczej drogie. Może udać się je kupić nawet za kilkanaście złotych.
Inaczej wygląda sprawa z płytami emigracyjnymi. Stosunkowo najłatwiej byłoby pewnie kupić "Litanię". Gdyby pojawiła się na Allegro to osiągnęłaby cenę (przypuszczalnie) około 150 zł. "Strącanie aniołów", "Carmagnole" i "Chicago Live" to już z kolei prawdziwe białe kruki. Gdyby ktoś je w ogóle sprzedawał, toby pewnie też kilka stówek osiągnęły.
Jest jeszcze inne wyjście: znaleźć frajera, który ma te płyty w domu, ale nie mają one dla niego specjalnego znaczenia. Jęśli będzie dobrym kolegą, to może nawet oddać je za darmo jako niepotrzebne graty.

KN.
Jezeli o mnie chodzi to w tej sprawie nie uwazam sie ani za frajera ani za dobrego kolege. Nie oddam zadnej z tych, ktore mam.

la Source - emotikon - 02-09-2005

Niedawno byl la Source (45) na allegro i chyba poszedl za 60-80 ... Smile

- orka - 02-18-2005

Widziałam niedawno (może miesiąc temu) winylowy "Krzyk" w Music Cornerze w Krakowie na Grodzkiej. Tam jest taki komis, oprócz "normalnego" sklepu. Kosztował chyba faktycznie około 20 PLN.