Forum o Jacku Kaczmarskim
Prezentacja Maturalna!!:( - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Szkoła (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Prezentacja Maturalna!!:( (/showthread.php?tid=5104)

Strony: 1 2 3

- Elzbieta - 09-12-2007

Simon napisał(a):Aż tak mi nie zależy, by komuś na siłę pomagac
No pewnie,nie o to mi chodzilo.To ja Mu chcialam w swej naiwnosci pomoc. Polonista nie jestem, ale utwory Jacka na tyle znam, ze moglam Mu troszeczke pomoc -nawet i w doborze utworow.Nie chce to nie. Koniec tematu.

- Zeratul - 09-12-2007

Ryba88 napisał(a):jakiemu pomaganiu?:|:| mniejsza, to co wiedzialem to wiem.. simon suko nie masz prawa tak pisać..
Polecam punkt 2.9 regulaminu.

To nie jest forum dla dzieci neostrady - panu Rybie88 chyba już podziękujemy :zly:

Zeratul

- Kuba Mędrzycki - 09-12-2007

Zeratul napisał(a):
Ryba88 napisał(a):jakiemu pomaganiu?:|:| mniejsza, to co wiedzialem to wiem.. simon suko nie masz prawa tak pisać..

To nie jest forum dla dzieci neostrady - panu Rybie88 chyba już podziękujemy
Aż dziwne, że jeszcze nie dostał nawet pół ostrzeżenia.

- ann - 09-12-2007

Kuba Mędrzycki napisał(a):
Zeratul napisał(a):

To nie jest forum dla dzieci neostrady - panu Rybie88 chyba już podziękujemy
Aż dziwne, że jeszcze nie dostał nawet pół ostrzeżenia.
Kuba, plisss...
Już niejednokrotnie tłumaczyliśmy, że nie siedzimy na forum 24h/dobę. Jak tylko weszliśmy i zobaczyliśmy co się dzieje, to dostał...

- djack - 09-12-2007

Sam temat Ryby nie jest taki najgorszy. Niemal identyczny tytuł miała moja zeszłoroczna praca dyplomowa, a konkretnie "Patriota czy oszczerca? Dzieje Polaków w poezji Jacka Kaczmarskiego".

- thomas.neverny - 09-12-2007

Nie wiedzialem ze Lysiak i Profesor Nowak dopiero ostatnio zaliczali ... :/

- piotrek - 09-13-2007

Kuba Mędrzycki napisał(a):Aż dziwne, że jeszcze nie dostał nawet pół ostrzeżenia.
Widzę, że już dostał, ale szczerze mówiąc, to nie widzę powodu, by jakiejś efemerydzie, o której zapewne za tydzień nikt nie będzie pamiętał, poświęcać tyle uwagi, by stawiać jakieś czerwone kreski.

- djack - 09-13-2007

thomas.neverny napisał(a):Nie wiedzialem ze Lysiak i Profesor Nowak dopiero ostatnio zaliczali ...

Rozumiem, że to było do mnie? Temat był celowo tak skonstruowany, żeby w polonistycznej pracy przemycić jak najwięcej historii. Jeden rozdział (notabene zatytułowany "Nad spuścizną po przodkach deliberacje") był stricte historyczny. A wnioski były jak najbardziej pro-JK, a nie anty.

- thomas.neverny - 09-13-2007

Nie, to nie bylo do Ciebie.
To bylo nawiazanie do radosnej tworczosci Lysiaka i Profesora Nowaka, bo odnioslem wrazenie ze podany tytul pracy by im sie spodobal (choc sadze ze ich wnioski koncowe roznily by sie od Twoich). A tak w ogole to temat wart rozprawiania. A i ewentualne wnioski anty-JK tez sa warte przestudiowania, jesli podparte na solidnei i nie wybiorczej (tzw "prawda subiektywna" czyli wybieranie tego co pasuje na poparcie tezy a co do reszty to udaje ze niz zauwazylem :/ , mam wrazenia ze w tej dziedzinie obaj cytaowani panowie sa niezli)(maly plus dla Profesora Nowaka ktory mniej majaczy).i
Chodzilo mi tylko o to.
Pozdrawiam

- lodbrok - 09-17-2007

jodynka napisał(a):Niniejszym przepraszam Ciebie, Lodbroku, i Wasz wszystkich, szanowni Koledzy i Koleżanki, za próbę postawienia się po stronie Ryby i ewentualnego podjęcia obrony maturzysty.
Nie masz absolutnie za co przepraszać Jodynko. Fajnie jest mieć świadomość, że są jeszcze na świecie ludzie, którzy zobaczą w drugiej osobie więcej dobra niż zła nawet jeśli rzeczywistość skrzeczy. Dlatego, czapki z głów przed Twoją postawą Smile .