Forum o Jacku Kaczmarskim
Centrum informacji turystyczno-dojazdowej - Kołobrzeg 2007 - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Dział: Spotkania (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: Centrum informacji turystyczno-dojazdowej - Kołobrzeg 2007 (/showthread.php?tid=4546)

Strony: 1 2 3

Centrum informacji turystyczno-dojazdowej - Kołobrzeg 2007 - ann - 05-29-2007

Zgodnie z sugestiami zakładam nowy temat, by nie psuć piękna futbolu Wink
Sprawy dojazdowe, spotkaniowe, noclegowe itp związane z Nadzieją '07

Czy ktoś z szanownych forumowiczów jedzie do Kołobrzegu samochodem ze Stolicy w piątek 27 lipca (bądź, ostatniecznie Wink , 26 lipca) i byłby skłonny zabrać z sobą dwie dodatkowe duszyczki? Smile

- jodynka - 05-29-2007

Ann, wsiądźcie lepiej w pociąg, w Poznaniu dobije do Was kilka innych duszyczek, będzie wesoło Smile

- Zeratul - 05-29-2007

jodynka napisał(a):Ann, wsiądźcie lepiej w pociąg, w Poznaniu dobije do Was kilka innych duszyczek, będzie wesoło Smile
Poznań 5:32
Rogoźno 6:30
Kołobrzeg 10:10
Osobowy
(wyśpicie się w pociągu Wink )

Pozdrawiam
Zeratul

- Alek - 05-29-2007

No a jak w tym roku z noclegami?

- radziu_88 - 05-29-2007

z tego co wiem to tak jak w tamtym.....

- nadzieja - 05-29-2007

Jest w ogłoszeniach oddzielny temat - noclegi na Nadzieję. Zasady i koszty rezerwacji, jak w roku poprzednim. Do 5 czerwca można się zapisywać.

Ja może będę miała jedno lub dwa miejsca wolne w samochodzie. Wyjazd z Bydgoszczy, termin jeszcze nieznany.

- tmach - 05-29-2007

Wyjazd 25-07 godziny bardzo poranne z Warszawy. Mogę zabrać 2 osoby.

- Alek - 05-29-2007

nadzieja napisał(a):Jest w ogłoszeniach oddzielny temat - noclegi na Nadzieję. Zasady i koszty rezerwacji, jak w roku poprzednim.
Dla pewności - masz na myśli ten temat?

- tmach - 05-29-2007

Wydaje mi się, że ten

- Alek - 05-29-2007

Ano raczej Smile Dzięki!
Cóż - czas się zapisać...

- Kuba Mędrzycki - 05-29-2007

ann napisał(a):Czy ktoś z szanownych forumowiczów jedzie do Kołobrzegu samochodem ze Stolicy w piątek 27 lipca (bądź, ostatniecznie Wink , 26 lipca) i byłby skłonny zabrać z sobą dwie dodatkowe duszyczki?
My z Mateuszem jedziemy. Chcecie się zabrac z nami? Big Grin

- ann - 05-29-2007

jodynka napisał(a):Ann, wsiądźcie lepiej w pociąg, w Poznaniu dobije do Was kilka innych duszyczek, będzie wesoło Smile
Mam dziwne wrażenie, że Poznań to lekko nie po drodze.

- tmach - 05-29-2007

ann napisał(a):Mam dziwne wrażenie, że Poznań to lekko nie po drodze.
Nie jechałaś jeszcze, Aniu, nad morze przez Poznań? Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Wink

- ann - 05-29-2007

tmach napisał(a):Nie jechałaś jeszcze, Aniu, nad morze przez Poznań?
Jechałam znad morza do Torunia przez Poznań Wink

- Filip P. - 05-29-2007

ann napisał(a):Czy ktoś z szanownych forumowiczów jedzie do Kołobrzegu samochodem ze Stolicy
Nie.

- ReDi - 05-29-2007

Ja w tym roku do Kolobrzegu przybywam jakieś 3-4 dni przed imprezą. Trzeba troszkę przed meczem się zaaklimatyzować :] Tak w tajemnicy powiem, że pomarańczowa ekipa będzie mieszkała w tym samym miejscu co reszta, więc będzie okazja się lepiej poznać Smile

- radziu_88 - 05-30-2007

ReDi napisał(a):więc będzie okazja się lepiej poznać Smile
Co tam sie poznać,jak sie znamy....... będzie okazja lepiej wypić Smile) :piwko:

- Zeratul - 05-30-2007

ann napisał(a):
Mam dziwne wrażenie, że Poznań to lekko nie po drodze.
Przez Poznań jest wszędzie po drodze Tongue (2 x osobowy = ~7.5 godz. z Torunia)
I na pewno bliżej niż przez Gdynię, jak ostatnio jechaliście Tongue

Pozdrawiam
Zeratul

- jodynka - 05-30-2007

ann napisał(a):Mam dziwne wrażenie, że Poznań to lekko nie po drodze.
oj tam się czepiasz. A nie możecie zrobić tak, żeby przez Poznań jechać, co? W ramach koleżeństwa i solidarności? Big Grin

- ann - 05-30-2007

Zeratul napisał(a):Przez Poznań jest wszędzie po drodze Tongue (2 x osobowy = ~7.5 godz. z Torunia)
I na pewno bliżej niż przez Gdynię, jak ostatnio jechaliście Tongue
Jechaliśmy przez Gdynię, bo tam mieliśmy pociąg (bezpośredni zresztą :] ). Inna sprawa, że podobnie jak rok (i dwa lata) temu nie jedziemy z Torunia :]

- gredler - 05-31-2007

Czy tym okropnym pociągiem relacji Kraków - Kołobrzeg?

- ann - 06-01-2007

gredler napisał(a):Czy tym okropnym pociągiem relacji Kraków - Kołobrzeg?
Dlaczego okropnym? Big Grin
Do tej pory nim nie jechaliśmy, a jak będzie w tym roku - nie wiem.

- gredler - 06-01-2007

Bo jedzie w nim pełno ludzi i jak się wsiada w Gdańsku, to do Warszawy się stoi w przedziale. A nie jest to miłe, zwłaszcza w zimną noc.

- ann - 06-01-2007

gredler napisał(a):Bo jedzie w nim pełno ludzi i jak się wsiada w Gdańsku, to do Warszawy się stoi w przedziale
Mówisz o pośpiechu? Ja myślałam o TLK Wink

- gredler - 06-01-2007

ann napisał(a):Mówisz o pośpiechu?
tak

- Zeratul - 06-01-2007

gredler napisał(a):Bo jedzie w nim pełno ludzi i jak się wsiada w Gdańsku, to do Warszawy się stoi w przedziale. A nie jest to miłe, zwłaszcza w zimną noc.
Jak można jechać pociągiem relacji Kraków - Kołobrzeg z Gdańska do Warszawy :o
Czyżby coś nie tak z moją znajomością geografii :niepewny:
Fizol?

Pozdrawiam
Zeratul

- DX - 06-02-2007

Za moich czasów (rok temu to znaczy) pociąg Kraków-Kołobrzeg jechał przez Katowice, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Wrocław i Poznań. Być może po drodze zahaczył o Warszawę, aczkolwiek przypuszczam, że wątpię Wink.

W każdym razie w tym roku też planuję wybrać się owym pociągiem, i chętnie przyłączę się do jakiegoś zorganizowanego (lub nie) towarzystwa.

- ann - 06-02-2007

Zeratul napisał(a):Jak można jechać pociągiem relacji Kraków - Kołobrzeg z Gdańska do Warszawy :o
Czyżby coś nie tak z moją znajomością geografii :niepewny:
Gredlerowi chodziło raczej o pociąg Kołobrzeg-Kraków Wink
DuchX napisał(a):Za moich czasów (rok temu to znaczy) pociąg Kraków-Kołobrzeg jechał przez Katowice, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle, Wrocław i Poznań. Być może po drodze zahaczył o Warszawę, aczkolwiek przypuszczam, że wątpię Wink .
A jeden pociąg z Krakowa do Kołobrzegu jedzie? Wink
Poza pośpiechem jedzie
- TLK z Krakowa do Kołobrzegu, m.in. przez Katowice, Sosnowiec (chyba jedyny pociąg, którym bezpośrednio można dojechać z Krakowa do Sosnowca Big Grin ) Częstochowę i właśnie Warszawę
- pośpiech Kraków - Kołobrzeg - przez Kielce, Radom, Warszawę

- Zeratul - 06-02-2007

ann napisał(a):Gredlerowi chodziło raczej o pociąg Kołobrzeg-Kraków Wink
Wink
ann napisał(a):Poza pośpiechem jedzie
- TLK z Krakowa do Kołobrzegu, m.in. przez Katowice, Sosnowiec (chyba jedyny pociąg, którym bezpośrednio można dojechać z Krakowa do Sosnowca Big Grin ) Częstochowę i właśnie Warszawę
Przecież to na około strasznie :o
Kto czymś takim jeździ w ogóle Tongue
Przecież wszyscy wiedzą, że Kołobrzeg to "wybrzeże poznańskie" :]

Pozdrawiam
Zeratul

- DX - 06-07-2007

Zeratul napisał(a):
ann napisał(a):Poza pośpiechem jedzie
Przecież to na około strasznie :o
Kto czymś takim jeździ w ogóle Tongue
Ludzie którzy jadą z Krakowa do Warszawy, i Ci, którzy jadą z Warszawy do Kołobrzegu.