Forum o Jacku Kaczmarskim
Kraków - 17.02.2007 - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Dział: Spotkania (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: Kraków - 17.02.2007 (/showthread.php?tid=3911)

Strony: 1 2 3

- Krasny - 02-16-2007

Dobrze by było jakby ktoś wziął gitarę Wink

- Elessar - 02-16-2007

Ja będę miał... ale wybaczcie... wyłączność do tej gitary zamawiam... rozumiecie, nówka i te sprawy Smile

- Krasny - 02-16-2007

No jak tak to niech ktoś weźmie drugą :rotfl:

- Elessar - 02-16-2007

Myślę, że aa (Leszek) będzie miał Smile

- DX - 02-17-2007

Elessar napisał(a):Myślę, że aa (Leszek) będzie miał Smile
Pojawi się, a nie figuruje na liście, czy też funkcjonuje pod jakimś tajemniczym, nieznanym mi pseudonimem? ;> ("Kamień Elfów"? Wink )

- Nowhere Woman - 02-17-2007

DuchX napisał(a):tajemniczym, nieznanym mi pseudonimem?
"Zefir"?

[ Dodano: 17 Luty 2007, 07:40 ]
Skoro nikt się nie pytał. to pewnie wszyscy znają adres, ale jakby co - ul. Jakuba 29-31 Smile

- Elessar - 02-17-2007

Tak mi na myśl przyszło... to wybieramy lokal między numerem 29 a 31? Tongue

[ Dodano: 17 Luty 2007, 08:36 ]
Zbieram się za chwilę do dziadków na śniadanko, trochę tam posiedzię, a potem jazda do Krakowa Smile Będę bodajże o 15:02 na dworcu. Numer jakby co przypominam 696033339 - choć sam mam przewodnika żeby dotrzeć na ulicę Jacka Kaczmarskiego i do Naukowej Wink

Do zobaczenia! Smile

- berseis13 - 02-17-2007

Okazuje się że nie dam rady, akurat będę w TVNie i myślałam że wyrobię na 17:00 i przed pociągiem Sad następnym razem!

Ale zapraszam i przypominam o prapriemierze 'Tunelu' w hybrydach w przyszłą niedzielę (25/02)

-Pacia

- DX - 02-18-2007

To tak: ta część spotkania, którą pamiętam, bardzo mi się podobała Smile. Cieszę się, że mogłem poznać Partycję, Kraśnego, Elessara, Multana, Czapona i użytkownika KN (który ma u mnie plusa za "Artystów" Smile) ). Bardzo miło było spotkać się z poznaną już wcześniej frakcją krakowską Smile. I dowiedzieć się, że Grabi skończyła informatykę Smile.

Natomiast co do drugiej części - przepraszam, mam nadzieję, że nie byłem szczególnie uciążliwy :/.

PS To przez brak praktyki, chyba powinienem częściej trenować?

- Jaśko - 02-18-2007

DuchX napisał(a):Multana
To Multam jeszcze żyje? A dlaczego nie udziela się na forum? Żona mu nie pozwala czy jak?

- Elessar - 02-18-2007

Multan żyje, ale powiedział, że ma już dość jeśli chodzi o zaglądanie tutaj.

Ja od siebie powiem, że było bardzo miło choć część ludzi była w pewnym momencie już nie do użytku Big Grin Pograło się pośpiewało, miło było poznać KNa, DuchaX, Multana, a reszta - stare wygi z krakowskich spotkań Wink

Dobrze, że nikt nie robił zdjęć i nagrań... Big Grin

Pozdrawiam wszystkich obecnych i tych, którzy dotrzeć nie mogli.

P.S. Tmach - dla Ciebie również podziękowania. Kraśny przekazał pozdrowienia Smile

- DX - 02-18-2007

Elessar napisał(a):choć część ludzi była w pewnym momencie już nie do użytku Big Grin
Ja się zrehabilituję przy następnej okazji. Jestem zdeterminowany. Kolega ze studiów już układa mi program treningów. :wredny:

- tmach - 02-18-2007

Elessar napisał(a):Tmach - dla Ciebie również podziękowania. Kraśny przekazał pozdrowienia Smile
Nie za ma co. Smile Mam nadzieję, że następnym razem posłucham na żywo. Wczoraj, to tylko maluteńki fragmencik słyszałam.

- Nowhere Woman - 02-18-2007

No ja mogę napisać, że było dobrze, aczkolwiek
Elessar napisał(a):część ludzi była w pewnym momencie już nie do użytku Big Grin
W pewnym momencie zaczęłam czuć, że widzę kształt tej imprezy w jej sensie niezupełnie istotnym , bo na trzeźwo Big Grin dużo się pośpiewało, poznałam KNa i Multana, usłyszałam Marsz intelektualistów ( :zakochany: ), widziałam gitarę Elessara ze złotymi pokrętłami i usłyszałam pastisz z Kajetana Wink
Elessar napisał(a):Dobrze, że nikt nie robił zdjęć i nagrań...
Są zdjęcia - nie zapomnij, że była tam Grabi :wredny:
A co do nagrań... Zgadzam się! Zgadzam się! Big Grin

Pozdrawiam

- Elessar - 02-18-2007

Ups, racja... Grabi... Big Grin

- Szymon - 02-19-2007

DuchX napisał(a):Ja się zrehabilituję przy następnej okazji
Trzymam za słowo!

Ja także dziękuję Wszystkim serdecznie za miłe spotkanie, ale szczególne podziękowania chciałbym złożyć Gospodarzowi - Jiriemu, który nas tak wspaniale podejmował.

Winszuję Ci, Jiri, dobrej woli, cierpliwości i zdolności do urządzania kaczmarowych przyjeć Smile

Pozdrawiam!

- Nowhere Woman - 02-19-2007

Szymon napisał(a):Winszuję Ci, Jiri, dobrej woli, cierpliwości i zdolności do urządzania kaczmarowych przyjeć
Ja się dołączam do winszowań. Gratuluję Jiriemu również opanowania i stoicyzmu, którego Seneka mógłby się uczyć Big Grin

- czapon - 02-19-2007

Szymon napisał(a):ale szczególne podziękowania chciałbym złożyć Gospodarzowi - Jiriemu, który nas tak wspaniale podejmował.
Szymonie, pięknie to ująłeś, faktycznie Jiriemu należą się pokłony (zresztą nie pierwszy raz)
Miło Was było spotkać i "pośpiewać" Wink. Duchu nie przybieraj sobie bardzo do głowy, po prostu tym razem na Ciebie padło Smile. Pozdrawiam i do zobaczyska.

- partycja - 02-19-2007

Tak! Było bardzo miło *-`-
Spotkany na Brackiej Łukasz pytał kiedy następne...

- Elessar - 02-20-2007

No to róbcie następne, liczę, że będziecie o mnie pamiętali i wypijecie moje zdrowie, bo na kilku najbliższych raczej się nie pojawię Wink

- Kazia:) - 02-20-2007

DuchX napisał(a):To przez brak praktyki, chyba powinienem częściej trenować?
Ode mnie wirtualne piwo w ramach treningu :rotfl:

- Jiři - 02-22-2007

Ja mógłbym tylko dodać do wypowiedzi/relacji Nowhere, że następnego ranka z aa i Kraśnym pokorzystaliśmy jeszcze dobre dwie godziny z uroków akustycznych klatki schodowej. A wcześniej.. Rzeczywiście z perspektywy osoby trze..ciej mogło to od pewnego momentu nie wyglądać najlepiej, ale myślę, że pewne zachowania można usprawiedliwić Smile
Dziękuję też i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce (do końca postu jeszcze chyba ok.40 dni Wink )

- Nowhere Woman - 02-22-2007

partycja napisał(a):Spotkany na Brackiej Łukasz pytał kiedy następne...
Jiři napisał(a):mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce (do końca postu jeszcze chyba ok.40 dni Wink )
To może zaczniemy konkretyzować... :Smile

- Jiři - 02-22-2007

Wielki Czwartek i Piątek raczej odpadają.. Ale poważnie mówiąc to jestem otwarty na wszystkie propozycje

- Nowhere Woman - 02-22-2007

Co to jest pierwsza sobota po Wielkanocy?

- Krasny - 02-22-2007

Jiři napisał(a):Wielki Czwartek i Piątek raczej odpadają
Wielki Piątek to dobry dzień na spotkania kaczmarofilskie. Można śpiewać z pełnym przekonaniem "Karę Barabasza" i "pijemy, dobra nasza!". Natomiast Wielka Sobota to nie jest dobry dzień na spotkania kaczmarofilskie.

- Jiři - 02-22-2007

Jednak nie ryzykowałbym publicznego linczu, a ogólnie do kwietnia to jeszcze sporo..
Poza tym to ostatnio jeszcze znalazłem jeden fajny lokal na Brzozowej, 15 metrów od tego gdzie byliśmy ostatnio. Miejsca bardzo dużo, żadnych ludzi, muzyki- może w marcu uda się jeszcze coś zorganizować - np. tam albo w Starym Porcie. Oby... Smile

- tmach - 02-23-2007

Nowhere Woman napisał(a):Co to jest pierwsza sobota po Wielkanocy?
Następna sobota po Wielkanocy to koncert w Toruniu. Big Grin

- gosiafar - 02-23-2007

tmach napisał(a):Następna sobota po Wielkanocy to koncert w Toruniu. Big Grin
Tylko, żeby ktoś nie pomylił z Turoniem i Gwiazdą... :rotfl:

- Jaśko - 02-24-2007

gosiafar napisał(a):Turoniem
Chyba Kuroniem?