Forum o Jacku Kaczmarskim
Jak naprawdę ma na imię Użytkownik Luter? - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Hyde Park (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Jak naprawdę ma na imię Użytkownik Luter? (/showthread.php?tid=3873)

Jak naprawdę ma na imię Użytkownik Luter? - Szymon - 02-02-2007

Przypuszczam, że częśc z Was zauważyła, że Użytkownik Luter tak naprawdę raczej nie ma na imię Marcin. Nie może też niestety, z oczywistych względów, nosić imienia Andrzej - na to jednoznacznie wskazuje, bądź co bądź wysoki, poziom choćby językowy Jego wypowiedzi. Z adresu e-mailowego Użytkownika Lutra można by wnioskować, że ma On na imię Piotr i taka opcja oczywiście także znalazła się w niniejszej ankiecie, która ma na celu zbadanie zdania Użytkowników Forum w kwestii imienia Osoby, która zalogowała się i wypowiada na tym Forum jako "Luter". Ponieważ pewne okoliczności pozwalają wątpić w to, że imię podane w adresie e-mailowym jest prawdziwym imieniem Lutra, pozwoliłem sobie wybrać kilka dosyć popularnych imion, które moim zdaniem Luter mógłby nosić. Owe imiona zostały wybrane (niemalże) przypadkowo.

Zapraszam do głosowania!

[ Dodano: 2 Luty 2007, 15:33 ]
Nie dodałem daty zakończenia głosowania, bo przecież niczego ono i tak nie rozstrzygnie, niemniej jednak przypuszczam, że już za jakiś czas (jeszcze dzień, jeszcze dwa)można będzie napisać coś ciekawego na temat zdania Większości z Was w tej sprawie.

- Kuba Mędrzycki - 02-02-2007

Szkoda, że nie ma opcji Szymon.

- Szymon - 02-02-2007

Kuba Mędrzycki napisał(a):Szkoda, że nie ma opcji Szymon
Sugerujesz, że to ja jestem Lutrem?
Obawiam się, że pozostaniesz całkowicie osamotniony w swoim przypuszczeniu.
Chyba nawet Luter we "własnej" osobie by się z Tobą nie zgodził Big Grin

- Kuba Mędrzycki - 02-02-2007

Szymon napisał(a):Sugerujesz, że to ja jestem Lutrem?
Nic nie sugeruję. Po prostu uważam, że ankieta jest w dużym stopniu tenedencyjna i ograniczająca mozliwości głosowania.
Szymon napisał(a):Obawiam się, że pozostaniesz całkowicie osamotniony w swoim przypuszczeniu.
A ja obawiam się, że Twoja pewność siebie przekracza powoli jakiekolwiek granice przyzwoitości.

Podobnie jak Twoja bezczelność i chamstwo:
Szymon napisał(a):Nie może też niestety, z oczywistych względów, nosić imienia Andrzej - na to jednoznacznie wskazuje, bądź co bądź wysoki, poziom choćby językowy Jego wypowiedzi.

- partycja - 02-02-2007

No przecież Iwona. Wszyscy to już wiedzą.

- Majek - 02-02-2007

Można jeszcze dodać do ankiety pytanie pomocnicze:

"Jak chciałby naprawdę nazywać się Użytkownik Luter?"

Smile

- berseis13 - 02-02-2007

Majek napisał(a):Można jeszcze dodać do ankiety pytanie pomocnicze:

"Jak chciałby naprawdę nazywać się Użytkownik Luter?"
cmok, cmok, cmok, cmok i jeszcze raz...CMOK

(plus piwo)

Pacia K/K/V lub....??

[ Dodano: 2 Luty 2007, 16:45 ]
(może luter mi pomoże wybrac?)

- Luter - 02-02-2007

Drogi Majku! Użytkownik Luter nie chciałby nazywać się Kanalia.

[ Dodano: 2 Luty 2007, 16:59 ]
Do berseis13:
Ależ Szanowna Pani - wśród tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać... źle.

- Markowa :) - 02-02-2007

Chociaż trafne było stwierdzenie "kto mieczem wojuje ten od miecza ginie" dodam, że nie pochwalam eskalacji uszczypliwości.

- Luter - 02-02-2007

Pani Markowo, wielkie, naprawdę wielkie piwo (jeśli Pani lubi). Trafiła Pani w sedno!

PS Ja też nie pochwalam eskalacji uszczypliwości, ale wszystko ma chyba swoje granice.

- Zeratul - 02-02-2007

Szymonie - przestań :/

Sądzę, że każdy wystarczająco długo przebywający na forum użytkownik wyrobił już sobie własne zdanie na temat tożsamości Lutra.
Natomiast tematy w tym stylu - z "przypadkowo" dobranymi imionami to niepotrzebna prowokacja i sianie zamętu na forum :zly:
Twoje powtarzane niemal w każdym temacie nawiązania do tożsamości Pewnego Użytkownika staja się już nudne :evil:
Dalsze takie działania spotkają się z jednoznaczną reakcją forumowej GTW

Zeratul