Forum o Jacku Kaczmarskim
Aneta K. - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Hyde Park (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Aneta K. (/showthread.php?tid=3571)

Strony: 1 2

Aneta K. - Jaśko - 12-09-2006

Okazuje się, że Łyżwiński nie jest ojcem dziecka Anety K. Kto w takim razie nim jest? Czyżby... To niewiarygodne, ale... czyżby [you]?

- tmach - 12-09-2006

Marku, dowcip świetny. :rotfl: Tylko jakoś nie pasuje użycie znacznika do płci żeńskiej.

- Przemek - 12-09-2006

W przypadku Anety K., to kto wie...

- SimplexEtIdiota - 12-09-2006

Jaśko napisał(a):Czyżby... To niewiarygodne, ale... czyżby SimplexEtIdiota?
entliczek pentliczek to nie mój plemniczek...

- Kuba Mędrzycki - 12-09-2006

Przemek napisał(a):W przypadku Anety K., to kto wie...
A najbardziej dupy dała nie GW, a właśnie niejaka Aneta. Smile

- SimplexEtIdiota - 12-09-2006

Kuba Mędrzycki napisał(a):A najbardziej dupy dała nie GW, a właśnie niejaka Aneta.
pytanie tylko komu

- Kuba Mędrzycki - 12-09-2006

SimplexEtIdiota napisał(a):pytanie tylko komu
Tego to ona sama już chyba nie wie.

- Przemek - 12-09-2006

Kuba Mędrzycki napisał(a):Tego to ona sama już chyba nie wie.
może ktoś ja od tyłu pchnął...

- Tomek_Ciesla - 12-10-2006

to że Dziecko nie jest Łyżwińskiego o niczym jeszcze nie swiadczy...

- Przemek - 12-10-2006

Tomek_Ciesla napisał(a):to że Dziecko nie jest Łyżwińskiego o niczym jeszcze nie swiadczy...
świadczy dużo o wiarygodności Anetki... Przecież była absolutnie pewna tego ojcostwa i ponoc tylko z Łyżwińskim miała wówczas kontakty (2 do 8).

- Filip P. - 12-10-2006

przedział od 2 do 8 to nieskończona liczba stosunków niepełnych

- lc - 12-10-2006

Ja wiem, że gama rozmów w tym dziale jest praktycznie nieograniczona ale czy aby napewno warto gadac o prostytutce

- DX - 12-10-2006

Przemek napisał(a):świadczy dużo o wiarygodności Anetki... Przecież była absolutnie pewna tego ojcostwa i ponoc tylko z Łyżwińskim miała wówczas kontakty (2 do 8).
Niet, zdaje się, że to z Lepperem miała 2 do 8 stosunków Wink.

- Przemek - 12-10-2006

1, 2 ... 8, z tym, z tamtym chyba jej nie robi dużej różnicy...

lc napisał(a):Ja wiem, że gama rozmów w tym dziale jest praktycznie nieograniczona ale czy aby napewno warto gadac o prostytutce
Hmmm... jak kaczyńśki o niej rozmawia to czemu my nie możemy ? Wink

- tmach - 12-10-2006

Jest jeszcze kwestia wiarygodności badań. Gdyby jeszcze niezależne źródło to potwierdziło.

tmach napisał(a):Jest jeszcze kwestia wiarygodności badań. Gdyby jeszcze niezależne źródło to potwierdziło.
W sumie racja! Sądy są w końću nadzorowane przez CBA i Towarzysza Dorna Wink

- Przemek - 12-10-2006

Filip P. napisał(a):przedział od 2 do 8 to nieskończona liczba stosunków niepełnych
niepełnych, czyli włożył, ale nie wyjął Tongue

no i oczywiście jak mogłem zapomnieć o koledze Wassermanie i Ziobrze Wink

- Przemek - 12-10-2006

tmach napisał(a):Jest jeszcze kwestia wiarygodności badań. Gdyby jeszcze niezależne źródło to potwierdziło.
Jest jeszcze kwestia wiarygodności niezależnego źródła. Żeby jeszcze źrółó niezależne od niezależności to potwierdziło. I żeby ktoś potwierdził niezależnośc niezależnego źródła...

[ Dodano: 10 Grudzień 2006, 14:11 ]
Tomek_Ciesla napisał(a):no i oczywiście jak mogłem zapomnieć o koledze Wassermanie i Ziobrze
a cykliści, to pies ??

- tmach - 12-10-2006

A moze jeszcze komisja do zbadania niezależności niezależnego źródła. Wink Bardzo lubię nasze komisje.

- Przemek - 12-10-2006

ale to musiałaby byc niezależna komisja

- tmach - 12-10-2006

No oczywiście. A jeszcze komisja do spraw komisji badającej niezależność niezależnego źródła. Cud miód.

- lc - 12-10-2006

Tomek_Ciesla napisał(a):Hmmm... jak kaczyńśki o niej rozmawia to czemu my nie możemy ?
Równie dobrze możemy pogadać o pedalstwie jednego z liderów PO jeżeli interesują sie okołodupne tematy.

Chodzi ci o kogo? Ponieważ jak na razie takie podejrzenia padały )przynajmniej z moich źródeł) tylko na Zorbasa, który liderem nie jest Wink

- Kuba Mędrzycki - 12-11-2006

lc napisał(a):jeżeli interesują sie okołodupne tematy.
A kogo nie interesują? Smile

- lc - 12-11-2006

Tomek_Ciesla napisał(a):Chodzi ci o kogo? Ponieważ jak na razie takie podejrzenia padały )przynajmniej z moich źródeł) tylko na Zorbasa, który liderem nie jest
Tylko :rotfl:
Słabo znasz swoją partię

- Markowa :) - 12-11-2006

A mi się od początku zdawało, że ta cała Aneta to niezła zdzira musi byc, aby się nie wstydzić taką aferę rozpędzać. Ja bym się nie przyznała...

- Khamul - 12-11-2006

Wg spieprzajdziadu.com mamy przypadek pierwszego niepokalanego poczęcia w IV RP.

- Krasny - 12-11-2006

Poczęcie samego pojęcia "IV RP" jest mocno pokalane. I nie trzeba dodawać że wcielenie go w życie zakończyło się rzecz jasna wymóżdżeniem płodu.