Forum o Jacku Kaczmarskim
Audycja w Team Radio - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Jacek Kaczmarski (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Media (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Radio (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Audycja w Team Radio (/showthread.php?tid=2563)

Strony: 1 2


Audycja w Team Radio - MateuszNagórski - 04-13-2006

Jutro, w Team Radio o godz. 16 zaczyna się audycja o Jacku Kaczmarskim.
Team Radio to radio wyłącznia internetowe, do posłuchania tutaj <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.teamradio.pl">www.teamradio.pl</a><!-- w -->
Pozwolę sobie wykonac parę piosenek w trakcie audycji, zainteresowanych zapraszam do posłuchania.
Pozdrawiam,
M.


- tmach - 04-14-2006

Dodam tylko nr gg 6514177


- Zeratul - 04-14-2006

tmach napisał(a):Dodam tylko nr gg 6514177
Dodam tylko, że to gg umieszczone jako "pisz do nas" przy audycji - na przyszłość prosiłbym o nieco szerszy opis, bo sam nr gg wiele nie mówi Wink

Pozdrawiam
Zeratul


- Elessar - 04-14-2006

Tylko to ma być numer z końcówką 117, a nie 177 Smile A tak wogóle to mam nadzieję, że ktoś to nagrywa Smile


- Asia - 04-14-2006

Też mam taką nadzieję Smile


- tmach - 04-14-2006

Przepraszam za brak opisu dotyczącego nr gg. A pomyłka nie moja, tylko Mateusza prowadzącego program.Taki numer podał na gronie.
Pozdrawiam


- Zeratul - 04-14-2006

Elessar napisał(a):Tylko to ma być numer z końcówką 117, a nie 177 Smile
Fakt - nawet nie sprawdziłem dokładnie Sad
Elessar napisał(a):A tak w ogóle to mam nadzieję, że ktoś to nagrywa Smile
Ja się załapałem na ostatnie ~40 minut i jak dla mnie audycja dość przeciętna - kilka całkiem niezłych wykonań Mateusza i piosenki JK - swoją drogą - czy bez zgody EMI można tak sobie puszczać nagrania?
Na korzyść autora przemawia jedynie fakt posiadania Suplementu (mam nadzieję, że nie ze stadionu Wink )

Pozdrawiam
Zeratul


- Kuba Mędrzycki - 04-14-2006

Jeśli odprowadzi ZAiKS dla posiadacza praw do piosenek, to nie będzie problemu.

Kuba


- Elessar - 04-14-2006

Znajomi, którzy słuchali ze mną stwierdzili złośliwie, że prowadzący bardzo ciekawie i jasno mówił :>


- tarkun - 04-14-2006

Nie wiem jakie jest Wasze zdanie, ale ja uważam że ta "audycja" była tragiczna. Absolutnie nie mam zazstrzeżeń do Mateusza Nagórskiego, mimo tych kilku pomyłek, zagrał bardzo dobrze. Natomiast pretensje mam do prowadzącego, nie wiem jak ten człowiek się w ogóle dostał do radia, nie mówiąc już o tym, kto mógł go "zatrudnić". Ciągle się zacinał, tracił wątek, zadawał idiotyczne pytania, tłumaczył się swoim własnym złym zorganizowaniem. Utwory Mistrza dobierał chyba losowo, bo gubił się w tytułach. Jednym słowem makabra, o ile zainteresowała mnie profesjonalnie wykonana strona radia, to jakość tej audycji skutecznie pierwsze wrażenie rozmyła. Nie wiem czy ten człowiek przypadkiem nie "wspomagał się" jakimiś środkami rozweselającymi (choć na moje pytanie "czy on pali" zaprzeczył), podejrzewam, że może w związku z urodzinami swojego ojca był w troszkę innym świecie.

Pozdrawiam!


- tmach - 04-14-2006

Odpowiem w imieniu prowadzącego.
1. Zapewniał, że radio płaci co tam ma do zapłacenia i dlatego moze puszczac utwory JK na antenie
2. Zacinanie się itp rzeczy tłumaczę młodym wiekiem prowadzącego i chyba małym doświadczeniem.


- Kuba Mędrzycki - 04-14-2006

tarkun napisał(a):Natomiast pretensje mam do prowadzącego, nie wiem jak ten człowiek się w ogóle dostał do radia, nie mówiąc już o tym, kto mógł go "zatrudnić".
Cóż, to tylko studenckie radio internetowe.

Kuba


- radziu_88 - 04-14-2006

ja z kolei załapałem się na pierwsze 40 minut Wink Ogólnie mi się podobało.Mojej rodzinie tym bardziej.A co do omyłek Mateusza to wiadomo nic sie nie stało.Ja się czasem myle jak dla rodziny gram Wink a co dopiero w audycji na żywo.Ale przecież przynajmniej wiadomo było,że Mateusz tam był Big Grin


- Memento - 04-14-2006

Więc witam wszytkich

Po pierwsze chciałbym odpowiedzieć na wszytstkie obiekcje. Otóż po pierwsze jeśli ktoś ma jakiś problem niech napisze do mnie na gg albo prywatnym albo na antenowe a nie kryje się tutaj.
Po drugie nie zwalałem winy na własne roztrzepanie tylko na sprzęt, który był tragiczny a Mateusz może potwierdzić.
Po trzecie żeby dostać się do tego radia trzeba mieć coś czego inni nie mają, więc jeśli twierdzisz że może Tobie by się lepiej udało(chociaż tego nie napisałeś) to proszę złóż podanie i może cię "zatrudnią".

Po za tymi objekcjami chciałbym podziękowac Mateuszowi, że przyszedł i zagrał i Wam za to że słuchaliście.

[ Dodano: 14 Kwiecień 2006, 22:33 ]
Zapomniałem dodać że pytania były zadawane przez słuchaczy Tongue


- tarkun - 04-14-2006

Memento napisał(a):Po pierwsze chciałbym odpowiedzieć na wszytstkie obiekcje. Otóż po pierwsze jeśli ktoś ma jakiś problem niech napisze do mnie na gg albo prywatnym albo na antenowe a nie kryje się tutaj.
Kolego, przepraszam bardzo, ale to jest forum i chciałem Cię uświadomić, że tutaj się rozmawia i m.in. komentuje pewne rzeczy. To, że moja ocena Twojej audycji jest negatywna i zamieszczam ją tutaj jest rzeczą naturalną bo temat dotyczy właśnie tego "programu". Myślę, że jako "dobry" spiker nie powinieneś obawiać się krytyki.
Memento napisał(a):Po drugie nie zwalałem winy na własne roztrzepanie tylko na sprzęt
No na pewno łatwiej jest zwalić winę na rzecz martwą niż samemu się przyznać do braku przygotowania! Nie mówię już o tej jednej dłuższej przerwie i problemami z mikrofonem, albo o jakichś wstawkach niewiadomo skąd po puszczanych utworach Kaczmarskiego - rozumiem, to mógł być sprzęt. Ale myślę, że powinieneś chociaż trochę się przygotować do tej audycji. Odniosłem wrażenie, że znasz parę utworów Mistrza, byłeś na jednym, dwóch koncertach Mateusza i na podstawie tego podjąłeś się prowadzenia dyskusji. Jeszcze co do zorganizowania, o ile mnie pamięć nie myli najbardziej się gubiłeś przez ilość wiadomości jaką otrzymywałeś - to też świadczy o braku zorganizowania. Nawet jeśli komputer z którego korzystałeś miał procesor 500mhz i 64ramu, to można sobie wcześniej przygotować lepszą organizacje na swojej "stacji roboczej" (np. chowając wszystkie okna gg do jednej zakładki).
Memento napisał(a):Po trzecie żeby dostać się do tego radia trzeba mieć coś czego inni nie mają, więc jeśli twierdzisz że może Tobie by się lepiej udało(chociaż tego nie napisałeś) to proszę złóż podanie i może cię "zatrudnią".
Wybacz jeśli poczujesz się urażony, nie znam Cię osobiście i nie mogę ocenić jakim jesteś człowiekiem, ale jako radiowiec to pomyliłeś drogi. Rozumiem, że początkujący, ale nawet taki spiker wie, że dyskusja na antenie nie jest komentowaniem z kolegą nudnego filmu. Teksty typu: "ee... no." albo zwracanie swemu gościowi za każdym razem uwagi na pomyłkę i drążenie do bólu tego tematu... Gdybym chciał pracować w radiu, wierz mi, że podjąłbym odpowiednie kroki ku temu, ale jak na razie nie chce. Nie twierdzę, że byłbym lepszy od Ciebie, nigdzie tego nie napisałem, ale gdyby się okazało, że prowadzę tak jak Ty, to albo bym zrezygnował, albo ostro wziął się do roboty.
A co do pytań zadawanych przez słuchaczy.. jeśli naprawdę były one już takie schematyczne, to jest to kolejny dowód na to, że się nie przygotowałeś, bo gdybyś to zrobił miałbyś własną listę pytań "w razie czego".

Pozdrawiam!


- Memento - 04-15-2006

Krótko gdyż w dalszą polemikę nie bede sie wdawać, bo tu to nie jest rozmowa.
Nie można robić 3-4 rzeczy na raz a właśnie tak na tej audycji musiałem zrobić. Sam byłem realizatorem, prowadzącym i technicznym.
Parę błędow popełniłem wiem, ale to moja 4 audycja i pierwszy gość a doświadczenie zdobywam.
Audycja była przygotowana na wypadek gdyby nikt nie pisał na gg, a że dużo osób pisało pytania moje poszły w kąt. A skoro uważasz że były banalne, czemu sam nie wymyśliłeś i podałeś Tongue
A i do koncertów Mateusza, byłem na większosci, a Ty?
Kończąc krytyki słucham jeśli jest uczciwa, jeśli taka twoja jest to przyjmuje i dziękuje nawet za negatywną.
Najlepiej jakby Mateusz się wypowiedział.
Dzięki i WESOłYCH ŚWIĄT


- Kuba Mędrzycki - 04-16-2006

Memento napisał(a):Sam byłem realizatorem, prowadzącym i technicznym.
To mimo wszystko chyba da się pogodzić.

A swoją drogą, nie przxejmuj się uwagami tarkuna, tylko rób dalej swoje dopóki starczy sił i chęci Smile
A początki zazwyczaj są trudne :/

Kuba

[ Dodano: 16 Kwiecień 2006, 06:50 ]
tarkun napisał(a):Ale myślę, że powinieneś chociaż trochę się przygotować do tej audycji. Odniosłem wrażenie, że znasz parę utworów Mistrza, byłeś na jednym, dwóch koncertach Mateusza i na podstawie tego podjąłeś się prowadzenia dyskusji. Jeszcze co do zorganizowania, o ile mnie pamięć nie myli najbardziej się gubiłeś przez ilość wiadomości jaką otrzymywałeś - to też świadczy o braku zorganizowania.
Proponuję, abyś poprosił o posadę konsultanta programowego w którejś ze stacji radiowych. Twoje uwagi są na tyle trafne i bezcenne, że zapewne niejeden radiowiec z chęcią z nich skorzysta.

Kuba


- Memento - 04-16-2006

Nie przejmuje się, bo zawsze znajdzie się ktoś komu się nie podoba Tongue
Dzięki za wsparcie
Będe miał nagranie w piątek, więc moge poprzegrywać


- tarkun - 04-16-2006

Kuba Mędrzycki napisał(a):Proponuję, abyś poprosił o posadę konsultanta programowego w którejś ze stacji radiowych. Twoje uwagi są na tyle trafne i bezcenne, że zapewne niejeden radiowiec z chęcią z nich skorzysta.
Kuba
Póki co, nie jest to posada, o której marzę, po prostu lubię dobrze zorganizowaną pracę. Jeśli memento poczuł się urażony to najmocniej przepraszam, nie takie były moje zamiary. Natomiast myślę, że jeśli rzeczywiście czuje, że radio to miejsce, w którym chce jak najlepiej wypadać to przyjmie moje słowa jako uwagi na podstawie których będzie mógł prowadzić "następny" program na wyższym poziomie!

Pozdrawiam!


- Kuba Mędrzycki - 04-16-2006

Wszyscy kiedyś zaczynaliśmy... Wink

Kuba


- Elessar - 04-16-2006

Ja w sumie czekam na kolejny program o JK Wink Tylko niech następnym razem pytania nie zejdą tylko na Mateusza (jak to zostało podczas audycji stwierdzone) jeśli jest to program o JK. Można ewentualnie zrobić koncert w radiu Tongue Kuba co ty na to? :>


- Kuba Mędrzycki - 04-16-2006

No, jest to jakiś pomysł. Obawiam się jednak, że nie ma tam na to warunków.

Kuba


- Elessar - 04-16-2006

A co do warunków to się nie wypowiadam, bo tam nie byłem Smile


- tarkun - 04-16-2006

Elessar napisał(a):Można ewentualnie zrobić koncert w radiu Tongue
Bardzo dobry pomysł! Jestem za Smile


- Elessar - 04-16-2006

Hmm wydaje mi się, że taki właśnie koncert byłby możliwy do odbioru dla większej ilości osób (ze względu na miejsca do stania/siedzenia i ze względu na np miejsce organizacji takowego koncertu).


- mejdejo - 04-16-2006

Tylko trzeba zgodę radia na to.. Przecież to nei będzie kilka piosenek, a minimum godzina czystego grania. Jakoś nie widzę władz jakiegoś radia, które ochoczo dają czas radiowy na JK. Pomysł uważam za świetny.


- Elessar - 04-16-2006

Wiesz jakieś "ważne radia" tego nie puszczą. Ale jeśli udało się zrobić dwugodzinny program "A źródło wciąż bije" to na taki koncert w podobnym radiu też by napewno znalazł się czas Smile


- mejdejo - 04-16-2006

tylko, że taki koncert w radio typu Team Radio byłby odbierany przez bardzo małą grupę osób - najprawdopodobniej najliczniejszą grupą byliby forumo-listowicze. Pomimo tego, dalej jestem za koncertem, no ale jakby się dało go w Polskim Radiu zrobić, to już super Smile


- Elessar - 04-16-2006

Polskie Radio... wysoko mierzysz Wink Trzebaby po prostu powywieszać gdzie się da info o takim koncercie na TeamRadio. Chociaż...Polskie Radio...już się rozmarzyłem Wink


- mejdejo - 04-16-2006

Chyba jednak nie ma żadnych realnych szans na taki koncert w PR. Z tego co wiem, to 3 Maja przeważnie są puszczane same polskie piosenki w radio (albo to 11 Listopada? ) może wtedy by się zgodzili - ale trzebaby mieć pożądne argumenty, czyli prawie nierelane