Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 94 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 94 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 573 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 573 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $can_access_moderationqueue - Line: 752 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 752 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(959) : eval()'d code PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php(959) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 959 eval
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 866 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/inc/class_parser.php 866 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 938 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP] postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 816 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 451 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 201 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 885 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/inc/class_parser.php 885 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 938 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP] postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 816 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 451 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 201 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function

Forum o Jacku Kaczmarskim
Ballada dla córeczki - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Hyde Park (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Ballada dla córeczki (/showthread.php?tid=1519)

Ballada dla córeczki - czapon - 09-01-2005

Witam, czy ktoś zna taką piosenkę, nie jestem pewien tytułu. Puścili ją wczoraj w wiadomościach na polsacie. A może ktoś ma ?

pozdrawiam

- Alek - 09-01-2005

A nic bardziej konkretnego nie pamiętasz? Słów czy czegoś... To by ułatwiło bardzo...
Pozdrawiam!

- Karol - 09-01-2005

Wiadomości nie oglądałam, ale podejrzewam, że chodzi o "Piosenkę dla córki", śpiewaną przez M.Pietrzyka - dyżurny "podkład muzyczny" przy rocznicowych zlepkach o pannie S. pokazywanych w telewizji.

Tekst dostępny m.in. na <!-- m --><a class="postlink" href="http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,68165,2848084.html">http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,68165,2848084.html</a><!-- m -->

Płyta analogowa długo była nawet dostępna, niedawno mignęła mi gdzieś edycja kompaktowa (Empik? Merlin? Allegro? - poszukaj). Historia tej konkretnie piosenki była publikowana w którymś z sierpniowych wydań Wyborczej. Ja czytałam to w internetowej wersji GW, ale z pewnością znalazła się ona w wersji papierowej. Z konwencji stylistycznej pasuje mi na Duży Format, pewności jednak nie mam. "Piosenka..." znalazła się też w nieoficjalnym śpiewniku "Oni się boją, czyli PRL w piosence" i/lub "Wolnego ludu śpiew" - oba z czasów przełomu; powinny być tam i chwyty gitarowe. Musiałabym jednak odgrzebać te publikacje, żeby sprawdzić, co tam dokładnie było...

Pozdrawiam

- czapon - 09-01-2005

Karol napisał(a):Wiadomości nie oglądałam, ale podejrzewam, że chodzi o "Piosenkę dla córki", śpiewaną przez M.Pietrzyka - dyżurny "podkład muzyczny" przy rocznicowych zlepkach o pannie S. pokazywanych w telewizji

Tak to chyba o to chodzi, dzięki
pozdrawiam

- lodbrok - 09-01-2005

Kliknij "pomógł" Czapon Smile

- czapon - 09-01-2005

tak zrobiłem

- misiek-st - 09-02-2005

Mam to nagrane, zdobyłem składając tło dźwiękowe do mojej wystawy...

- Kamil - 09-02-2005

Ta piosenka weszła w skład jednopłytowego albumu "Pierwszy Przegląd Piosenki Prawdziwej - Zakazane Piosenki", gdzie nastąpiła chyba premiera "Piosenki dla córki".

- Karol - 09-02-2005

Lodbrok, dzięki za dbałość o dobry wygląd mojego profilu Big Grin. Autorowi wątku, oczywiście, również dziękuję.

Kamil, premiera odbyła się w Stoczni Gdańskiej podczas strajku. Opowiada o tym film "Robotnicy'80", którego fragmenty wplótł A. Wajda w "Człowieka z żelaza". Swoją drogą te filmowe zlepki stały się swego rodzaju wideoklipem - zawsze na tle piosenki pokazane są te same ujęcie: wykonawca, wzruszeni ludzie w stoczni, jakieś postacie (słuchacze?) na trawie itp. Podobnie jak "stanowojenna" sekwencja: czołgi, demonstracja rozpędzana pałkami i armatkami wodnymi, żołnierze przy koksowniku - staje się "klipem" "Obławy" (zauważyliście pewnie, że przy okazji tego typu rocznic przy "Obławie" emitowany jest zawsze ten sam materiał filmowy?).

- czapon - 09-02-2005

dziękuję wszystkim za zainteresowanie, szczególne podziękowania dla bryce.

pozdrawiam wszystkich Smile