Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 94 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 94 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "lockoutexpiry" - Line: 573 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 573 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $can_access_moderationqueue - Line: 752 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 752 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 892 - File: global.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php 892 errorHandler->error
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(959) : eval()'d code PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/global.php(959) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 959 eval
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
File Line Function
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 866 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/inc/class_parser.php 866 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 938 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP] postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 816 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 451 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 201 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 885 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.8 (Linux)
File Line Function
/inc/class_parser.php 885 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 938 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP] postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 816 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 451 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 201 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message

Forum o Jacku Kaczmarskim
wracając do Kolobrzegu... - Wersja do druku

+- Forum o Jacku Kaczmarskim (https://kaczmarski.art.pl/forum)
+-- Dział: Różności (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Hyde Park (https://kaczmarski.art.pl/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: wracając do Kolobrzegu... (/showthread.php?tid=1403)

wracając do Kolobrzegu... - Kate - 08-07-2005

W ramach milego spędzania sobotniej wieczoronocy przejżeliśmy, a dokladniej glównie przesluchaliśmy nasz material z "Nadzieji". Może nie jest to szczyt osiągnięć, ale dla tych co byli, może być niezlym "powrotem"...

Kate

Witam,

korzystajac z mozliwosci chcialbym pozdrowic wszystkich obecnych i nie obecnych na koncercie, tych ktorzy sie dobrze bawili i tych ktorym zaslanialem scene statywem... Jak juz Kasia napisala nagranie ma bardzo fajny klimat. technicznie wyglada to tak iz material nagrany z występow na scenie jest lekko miejscami przesterowany ze wzgledu na naterzenie dzwieku, ale jak nie bedziecie go zbyt glosno podkrecac to ok, natomiast to co zostalo nagrana po "oficjalnym" koncu piatkowego wieczoru, jest przepiekne...
Na dniach kasety idą do obrobienia i mam nadzieje niebawem (ale nie moge obiecac) bedziecie mogli je sciagnac lub odebrac wypalone na plycie.

Janek

- Filip P. - 08-07-2005

To miłe Wink
Nie mogę się doczekać zwałaszcza tych "przepięknych".

Pozdrawiam!

- Phete - 08-07-2005

Oj tak te "przepiękne" napewno będą ciekawe :lol:

- Kamil - 08-18-2005

Ja się piszę na całość waszego materiału. Jakbyście już mieli cosik to dajcie znać i napiszcie jak zapłacić za płytę (bo łącze mam słabiuśkie). Pozdrawiam, było miło ;-) Będzie milej!!

- Filip P. - 08-30-2005

Witam Wink

Jeszcze mam coś takiego... pewnie sporo osób to widziało ale co tam Smile

Reklama festiwalu
<!-- m --><a class="postlink" href="http://shhf.w.interia.pl/reklama.jpg">http://shhf.w.interia.pl/reklama.jpg</a><!-- m -->

- Petrvs - 08-30-2005

O prosze, nawet Phete załapał się na zdjęcie Big Grin

- Filip P. - 08-30-2005

A ja stoje tyłem.. Sad ale na tym zdjęciu jest cała reklama Wink

- radziu_88 - 08-30-2005

Filip P. napisał(a):A ja stoje tyłem.. Sad ale na tym zdjęciu jest cała reklama Wink
Całej nie widać bo trochę zasłaniasz :lol: :lol: :wink:
Ale spoczko fotka.

pozdro