Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: <sprzedam> Kaczmarski i gintrowski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sporzedam:
-rozbite odxzialy - wiersze i piosenki
-spiewniki
sarmatia,
dwie skaly,
wojna postu z karnawalem
-plyty live/krzyk

mam jeszcze sporo innych rzeczy wiec jak czegos potrzebjecie to piszcie

ceny do ustalenia czekam na <!-- e --><a href="mailto:fism@o2.pl">fism@o2.pl</a><!-- e --> lub 3811601 (gg)
Co to znaczy, sporo innych rzeczy? Bardziej szczegółowe informacje poproszę...
np.piosenki z lat - wszystkie czesci ale raczej wolalbym ich nie sprzedawac, choc wszytsko jest mozliwe

jezeli ktos chce to niech np mailowo pyta a ja odpowiem czy mam
Wybacz, bo nie zrozumiałem.... Czy ty chcesz sprzedawać pojedyńcze piosenki Jacka??? :-o
hmmm dziwne pytanie... chodzi mi o "piosenki z lat...." taki trzyczesciowy spiewnik, w ktorego sklad wchdza "pejzarz z szubienica", "wiosna" i "Encore, jeszcze raz encore" (to sa nazwy spiewnikow, akzdy ma ok 180 stron). czy teraz wszytsko jasne???cz yjeszcze cos wytlumaczyc??sluze pomoca Smile
ja na Twoim miejscu bym tego nie sprzedawała, ale cóż - zrobisz jak zechcesz.

ps. ja właśnie dzisiaj kupiłam Napój Ananków Smile
napoj anankow mam podobnie jak autoportret z kanalia Smile
wiem z eraczej nie powienienem tego sprzedawac i strasznie mnie to meczy, ale coz....potrzebne sa pieniadze...ale z drugiej stronywszytskie teksty mam profesjonalnie opracowane dzieki p. Januszowi B. wiec spiewniki trzymam tylko z sentymentu i czasem do nich zagladam, a mozxe komus by sie naprawde przydaly......