Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Nowy przegląd konkursowy piosenki J.Kaczmarskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"WYSZALNIA" Przegląd Piosenki Jacka Kaczmarskiego---pierwsza edycja .Regulamin: Miejski Dom Kultury Stalowa Wola.Przybywajcie :)
Jakiś link?
przepraszam,że od razu nie odpowiedz.wszelkie info dotyczące Przeglądu Piosenki J.Kaczmarskiego dostaniesz wrzucając w wyszukiwarkę hasło: WYSZALNIA MDK Stalowa Wola.(także regulamin imprezy) pozdr. i zapraszam mimo wszystko do zainteresowania się tematem :)
maciejka napisał(a):...i zapraszam mimo wszystko do zainteresowania się tematem :)
Nawzajem! :)
Mimo wszystko, link można było wrzucić ;)

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mdkstalowawola.pl/page,16-157,wyszalnia+przeglad+piosenki+jacka+kaczmarskiego.html">http://www.mdkstalowawola.pl/page,16-15 ... kiego.html</a><!-- m -->
Ło! I guglać nie trzeba; dzięki, Kuba!
MacB napisał(a):Nawzajem! :)
Hehe, Macieju - pozamiatałeś :)
"Zapraszamy wtedy na „Wyszalnię” Przegląd Piosenki Jacka Karczmarskiego złożony z konkursu oraz zdarzeń artystycznych, którymi zamierzamy pielęgnować dzieło autora „Obławy” oraz postawy artystyczne zaprzyjaźnione z jego pojmowaniem twórczości.

Główna nagroda w konkursie to 3000 zł. Chętni do wzięcia w nim udziału powinni przesłać zgłoszenia najpóźniej do 3 września. Ponadto jury pod przewodnictwem Andrzeja Poniedzielskiego może nominować wykonawców konkursu do udziału w Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Karczmarskiego „Nadzieja” w Kołobrzegu."

LITOŚCI!!

"postawy artystyczne zaprzyjaźnione z jego pojmowaniem twórczości"

Między innymi czytanie ze zrozumieniem i zapisywanie poprawnie nazwiska "Kaczmarski".
Chcę podziękować Kubie Mędrzyckiemu za pomoc z zamieszczeniem linka . Dzięki :) Mieszkam w St.Woli,jestem od zawsze fanem poezji J.K.stąd mój post.Cieszę się ze w moim rodzinnym mieście ktoś wykonał niejaki wysiłek org.i doprowadził do skutku przegląd piosenki Jacka Kaczmarskiego.Przyznaję,że info.opr.w MDK ma błąd w literówce (nazwisko Kaczmarskiego) ale czy jest to aż taki PROBLEM.????????????????Przeoczenie grafika.Tyle .Niezręcznośc pewnych sformułowań też może śmieszyć...Ale czy TO jest istotą informacji ,którą chciałem się podzielić z resztą świata?Nie sądzę .Stąd złośliwe komentarze przesłane przez OLEGO powodują" opad rąk". To pierwsza edycja imprezy .Nie oceniajcie ludzi ,którzy włożyli serce w jej org. poprzez takie bzdury.Się zdenerwowałem....To ja tyle w temacie.PS.Nie zamierzam już zaglądać kiedykolwiek na to forum.Zbyt dużo bufonady ,arogancji,zjadliwości w komentarzach.U niektórych.POZOSTAŁYCH serdecznie pozdrawiam.
maciejka napisał(a):To ja tyle w temacie.
Niewiele.