Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Pieśń o śnie - koncert
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Informacja od Katarzyny Pechman. Wrzucam tutaj, dla osób, które nie mają facebooka (dla Ciebie Jasiu) albo przeoczyły. Uważam, że inicjatywa oraz zestaw gości zasługuje na oddzielny temat.

Dla miłośników twórczości Przemysława Gintrowskiego mam dobrą wiadomość. Z inspiracji Jacka Pechmana i według jego pomysłu odbędzie się 9 lutego w studio W. Lutosławskiego w Warszawie koncert dedykowany pamięci Przemka. W koncercie pt. „Pieśń o śnie” wystąpią między innymi: Krystyna Janda, Ewa Błaszczyk, Joanna Trzepiecińska, Jacek Bończyk, Mirosław Czyżykiewicz, Joanna Lewandowska, Natalia Sikora, Arkadiusz Brykalski, Klementyna Umer, Marek Richter, Piotr Kajetan Matczuk, kwartet ProForma.
Koncert poprowadzą Paweł Sztompke i Maria Szablowska. Organizatorem koncertu jest Agencja Fonograficzna Polskiego Radia a rejestrować go będzie TVP1. Niebawem ma ruszyć sprzedaż biletów.

Ja niestety nie będę mógł się pojawić, ale liczę, że forumowicze wybiorą się i jakieś relacje będzie można przeczytać.
Pro Forma, Kajetan, Janda, Błaszczyk i Trzepiecińska owszem, natomiast cała reszta to będzie raczej kolejny szajs jak w przypadku jackowych zbiorówek.
Ważne to i ciekawe, dzięki :). Miłej podroży!
OLI napisał(a):Niebawem ma ruszyć sprzedaż biletów.

Monitoruję stronę Polskiego Radia i o biletach na koncert cisza :(
Jest inne miejsce gdzie bilety można kupić?
Pozdrawiam
Cisza?
No to odpowiem sobie sama ;)
Oto informacja z Polskiego Radia:

Koncert miał się odbyć w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w podanym poniżej terminie, ale organizator go odwołał i odbędzie się w innym, ale jeszcze nie znanym dla nas terminie. Jak tylko pojawi się taka informacja, bilety będą do zakupu w sklepie Polskiego Radia.