Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: 1944 - Miasto - 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak informacyjnie, jakby ktoś miał wolny czas :)

W 68. rocznicę Powstania Warszawskiego, na Placu Krasińskich, zaprezentowany zostanie spektakl wokalno-choreograficzny "1944 - Miasto - 2012" oparty na twórczości Jacka Kaczmarskiego, Czesława Miłosza i Zygmunta Koniecznego. Reżyserem widowiska jest Jacek Bończyk.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.wprost.pl/ar/335418/Misato-2012-widowisko-Kaczmarskiego-Milosza-i-Koniecznego-w-rocznice-powstania/">http://www.wprost.pl/ar/335418/Misato-2 ... powstania/</a><!-- m -->
Jesli ktos sie wybiera, prosze o jakas relacje.
e.
Nieco więcej informacji: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.estrada.com.pl/1339_">http://www.estrada.com.pl/1339_</a><!-- m -->
Patrzę i nie widzę... Czyżby żadna telewizja nie miała w planie choćby retransmisji?
Czemu się nie dziwię ?
Piotrek, wybierasz się ?
tmach napisał(a):Czemu się nie dziwię ?
Ale koncert z Muzeum Powstania pokażą... Tu ktoś nie pomyślał...
I powtórkę ubiegło(?)rocznego z pl. Kasińskich też... A tu pomyślał prawidłowo: "skoro mamy z zeszłego roku, to po co nagrywać w tym"
tmach napisał(a):Piotrek, wybierasz się ?
Prawdopodobnież niewiadomo, ale jest szansa ;-)
Ja bardzo żałuję, że nie mogę się pojawić. Bończyk zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie w Kołobrzegu. Boję się jednak tego:

"Na scenie wystąpi grupa wokalno-choreograficzna złożona z aktorów warszawskich teatrów. Narratorem w spektaklu będzie Piotr Machalica."

W Kołobrzegu pan Aktor otrzymał pierwszą nagrodę czarnego suchara za całokształt obecności scenicznej oraz inspirację do powstania tego zaszczytnego trofeum.

Wykonując Czarne Suchary zaśpiewał "I tak brakuje czarnego mi suchara" :) Suchar jak się patrzy! Czekamy na więcej Panie Piotrze.