Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Konkurs!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie!
Z okazji premiery nowej płyty z nagraniem jednego z ostatnich koncertów Jacka Kaczmarskiego zapraszamy wszystkich gości strony do wzięcia udziału w naszym konkursie. Więcej informacji na specjalnej stronie konkursowej!
Dostałem Mailer Demona w odpowiedzi na post konkursowy.
Ponieważ w treści konkursu jest błąd w adresie mailowym. Jak przypuszczam patron strony i forum nazywał się Kaczmarski, a nie Kaczmaraski. :)
Już jest dobrze, tyle sprawdzania i taka literówka... :/
Jak znam moje szczęście, to wygram wielkie g... ale co mi tam... spróbować nigdy nie zaszkodzi ;)
Tym bardziej, że będzie to, jak sądzę, jeden z rzadkich w dzisiejszych czasach uczciwych konkursów (to znaczy takich, w których nagrodzeni rzeczywiście zostaną wybrani losowo).
Aneta co Ci szkodzi spróbować :). Pytanie banalne a losowanie to już kwestia szczęścia i niczego innego.
Jak ktoś chce przetestować maszynę losującą to zapraszam - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.randomizer.org/form.htm">http://www.randomizer.org/form.htm</a><!-- m -->
Każdy dostanie nr zgodny z kolejnością zgłoszenia, wygeneruje potem listę 5 losowych numerów, które wyrzuci ten automat i gotowe :). Masz takie same szanse jak inni :)
Ja w każdym razie nie będę brał udziału, żeby nie pomniejszać szans Anety.
Luter napisał(a):...żeby nie pomniejszać szans Anety
Mógłbyś je równie dobrze podwoić - deklarując na przykład, że swoją ewentualną wygraną scedujesz na Anetę.
Owszem, ale to z kolei mogłoby zostać niewłaściwie odebrane.
Oj tam, się pieklicie :D Tak sobie żartuję. Nigdy w życiu nic jeszcze nie wygrałam i tak sobie narzekam ;) zgłoszenie oczywiście wysłałam, a nuż się uda :).

PS: Luter, cóż za poświęcenie xD
Świetna sprawa :)
Pieklicie???
Naszła mnie pewna wątpliwość odnośnie notki biograficznej - chodzi o koncert Jacka u pallotynów w 1988. Byłem na tym koncercie, głowy nie dam, ale wytężając pamięć obstawiałbym, że odbył się on w tym samym miejscu, co koncert Wielkiego Tria w 1981:

[Obrazek: Zaproszenie19811030.jpg]

Czy są jakieś twarde dowody, że koncert w 1988 odbył się w Arcueil?
Nie ma żadnych twardych na to dowodów. Rozmawiałem kiedyś z jednym ze słuchaczy Jacka, którzy bywali na koncertach w Paryżu, i onże wspomniał, że wszystkie koncerty w kaplicy odbywały się w jednym i tym samym miejscu. Ponieważ osobiście nigdy nie byłem na koncercie JK w Paryżu, utożsamiłem te dwa miejsca. Stąd mój błąd.

Pozdrawiam,
KN.
Dziękuję - co do koncertu w 1988 to niekoniecznie błąd, jak wspomniałem nie mam 100% pewności.

Pozdrawiam
Dauri
Wraz z końcem 26 maja 2012 roku w trakcie losowania spośród 148 prawidłowych odpowiedzi w naszym konkursie wytypowano następujące numery: 74, 86, 35, 68, 110
E-maile z prawidłowymi odpowiedziami były numerowane kolejno, od wysłanego najwcześniej po ostatniego wysłanego 26 maja o godzinie 23:25:03

Ustawienia maszyny losującej:
[Obrazek: losowanie.png]
Wygenerowane numery:
[Obrazek: losowanie1.png]

A oto lista szczęśliwców:
Pani Anna Śledziecka z Warszawy
[Obrazek: 35.png]
Pan Tomasz Drosik z Gliwic
[Obrazek: 68.png]
Pan Mikołaj Górczyński z Puszczykowa k. Poznania
[Obrazek: 74.png]
Pan Bartosz Kasprzewski z Włocławka
[Obrazek: 86.png]
Pan Piotr Kochnowski z Mikołowa
[Obrazek: 110.png]

Serdecznie Państwu gratulujemy! Jeszcze dziś otrzymają Państwo e-mail z prośbą o dokładne dane adresowe, które zostaną przekazane wydawnictwu Licomp Empik Multimedia Sp. z o.o., które jest sponsorem nagród w naszym konkursie.
W ciągu tygodnia reszta zebranych adresów zostanie bezpowrotnie skasowana.
Dzięuję wszystkim w uczestnikom za udział w zabawie a firmie Licomp Empik Multimedia Sp. z o.o. za cenne nagrody jaki za samo bardzo udane wydanie jednego z ostatnich koncertów Jacka Kaczmarskiego.
Gratuluję zwycięzcom :)!
Twardy dowód na to, że koncert Jacka u pallotynów w 1988 roku odbył się w Paryżu, we wskazanym przeze mnie miejscu, a nie w Arcueil: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/ciekawostki/reklama/jkparyz.php">http://www.kaczmarski.art.pl/ciekawostk ... kparyz.php</a><!-- m -->