Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Koziorożec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam tego i szukam i szukam i....

Było to w zbiorze Mój Zodiak, ale czy ten zbiór został w ogóle wydany kiedykolwiek jako AUDIO ?
Koziorożec napisał(a):Szukam tego i szukam i szukam i....

Było to w zbiorze Mój Zodiak, ale czy ten zbiór został w ogóle wydany kiedykolwiek jako AUDIO ?
Gdybyś poszukał nieco dokładniej (choćby na tym forum) zapewne znalazłbyś informację, że oficjalnie nigdy nie został wydany.
Kaczmarowej wersji audio doczekały się "Panna" i "Baran" (no i "Żegluga"), zarysu wersji audio - "Wodnik".
Z tego, co wiem Z. Łapiński równolegle tworzył własną muzykę do całego tomiku - jednak nigdy nie została wydana.

Pozdrawiam
SJ
Tak jasne... "Gdybyś poszukał nieco dokładniej". Przepraszam, że śmiałem zapytać, ale zmyliło mnie, rozumiesz, to, że znalazłem w necie chwyty do piosnki "Koziorożec", więc - rozumowałem logicznie - skoro są chwyty, to i melodia jakaś zapewne powstała. Tyle, że to są - zdaje się (bo dziś np. nie mogę na tę stronę ponownie trafić) - chwyty do piosenki Edyty Bartosiewicz.

Tak czy inaczej dzięki Ci za info, bo skoro Łapiński tworzył muzykę do tomiku, to może i do Koziorożca stworzył, a nawet jak nie wydał, może gdzieś zapisał Smile
Więc kto wie - może ktoś... gdzieś...

Pozdrawiam