Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Przy ołtarzu baru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z braku "inspiracji muzycznych" (a może bardziej "piosenkowych" - wszak nie muzykę wziął z tego JK...) wrzucę tutaj:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.filestube.com/f6805ce667879fd603ea/details.html">http://www.filestube.com/f6805ce667879f ... tails.html</a><!-- m -->

JK napisał(a):Tekst kolejnej piosenki jest wolnym tłumaczeniem wiersza amerykańskiego bluesmana z początku lat siedemdziesiątych, który nazywał się Dave van Ronk.

Podziękowania za znalezienie tego w necie należą się xavierowi, który jednak na forum się chyba nie udziela (a przynajmniej ja nic o tym nie wiem Wink )

Pozdrawiam
Z.
Fakt- na stronie jest napisane, że piosenka powstała z inspiracji piosenką (piosenkami?) Dave'a van Ronka, jednak chyba nigdy nie pokusiłam się na wyszukanie jej w internecie Smile Tym bardziej piwo za znalezisko *-`-
Witam, czy ma ktos z Was moze ksiazke ,,A śpiewak także był sam..."? Konkretnie potrzebuję numery stron na ktorych znajdują się teksty piosenek: ,,Wigilia na Syberii'' i ,, Walka Jakuba z Aniołem''. Nigdzie nie moge znaleźć tej ksiązki, a jest mi to konieczne do prezentacji maturalnej. Napisałam tu, bo w innych tematach ludzie odzywali się ok.3 lat temu... proszę kogoś łaskawego o pomocWink.
Aniu, a to: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?f=40&t=7074">viewtopic.php?f=40&t=7074</a><!-- l --> nie wystarczy?

Sopalower2

To jakieś nowe dzieło kaczmarskiego?