Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: do Krakowiaków: prośba o nocleg z 8 na 9 września
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drodzy forumowi mieszkańcy Krakowa! Smile

Piszę już teraz, choć moja prośba dotyczy nocy, która za kilka tygodni dopiero, ale muszę wiedzieć już niebawem, czy da radę, czy nie.

Otóż - wszystko wskazuje na to, że będę potrzebowała noclegu w Krakowie w nocy z 8 na 9 września. Tuż po 6 rano 9go września mam pociąg do Krynicy, którym muszę pojechać. Wiem, że godzina fatalna, no ale robota jest robota i nie mam wyboru.

Więc drodzy - czy ktoś z Was mógłby przygarnąć jodynę na tę noc? Pewnie między godz. 18-20, 8go września byłabym w Krakowie. Sprawa jest pilna i bardzo ważna.

Istnieje niewielka szansa, że nie będę musiała jechać pociągiem - jeśli uda się załatwić jakiś dojazd samochodem. Ale szanse na to są niestety nie za duże. Dlatego ośmielam się prosić o Waszą pomoc.

Pozdrawiam serdecznie,
jodynka
gg: 269 25 26
kom: 695 09 07 45
e-mail: <!-- e --><a href="mailto:jodynka@gazeta.pl">jodynka@gazeta.pl</a><!-- e -->
Jeśli to nie problem, to zapraszam do Zielonek...
A jeśli z Zielonek będzie Ci za daleko na dworzec, to możesz przespać się u mnie. Smile
bardzo Wam dziękuję. Wychodzi na to, że raczej skorzystam z Waszej gościnności. Ale to może szczegóły już niepublicznie.