Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kołobrzeg 2009- mecz i sprawy organizacyjne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
WitamSmile

Jakiś czas temu na koncercie Przemysława Gintrowskiego rozmawiałem z Jackiem Pechmanem i straszył znów wzmocnieniami, treningami, formą swych Młodych Wilków Smile A jak u nas drodzy Kuglarze z formą? Jak ze zdrowiem? Spotkałem ostatnio Zico i jego występ jest niemożliwy Sad Jak inne filary, które od początku grają w Kuglarzach? Lodbroku, kapitanie - będziesz? Ja oczywiście wystąpię również w tym rokuSmile Ale trzeba zebrać 11 osób(a nawet nieco więcej), które będą chciały i lubiły biegać Wink Podkreślam lubiły przy tym biegać, aby Fundacji pokazać, gdzie pieprz rośnie i podtrzymać naszą passę bycia niepokonanymi Smile Drużyna Kuglarzy nie przegrała dotychczas żadnego spotkania Smile I chciałbym, aby tak pozostałoSmile To jak wiara w drużynie??Smile
Pozdrawiam
Mecz odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 12

p s
Przeprasza za brak kropek(zastąpiłem je uśmieszkami) - mam zepsutą klawiaturę
OLI napisał(a):Ale trzeba zebrać 11 osób(a nawet nieco więcej), które będą chciały i lubiły biegać Wink Podkreślam lubiły przy tym biegać, aby Fundacji pokazać, gdzie pieprz rośnie i podtrzymać naszą passę bycia niepokonanymi Smile
Ja biegać nie cierpię, ale zagrać mogę (choć nie muszę Wink )

Pozdrawiam
Z.
Wszystko wskazuje na to, że na Festiwalu będę (choć pewien tym razem nie jestem :/ ). No a jak będę, to na pewno zagram (tzn. o ile chcecie jeszcze takiego sępa Smile )
I tu pojawia się pytanie: czy ktoś już wie, że by chciał się podjąć zastąpienia Zico na ataku?
OLI napisał(a):Jak inne filary, które od początku grają w Kuglarzach?
Z tego, co wiem, chętnie zagrają Michał Wilgocki i Paweł Umiński. Mam nadzieję, że się odezwą w temacie!
Ja na tą chwilę nie wiem jeszcze czy będę w Kołobrzegu; poza tym dawno już nie biegałem za piłką, więc jeżeli nawet udałoby się przyjechać to do składu mnie raczej wstępnie nie uwzględniajcie. W optymistycznym wariancie będziemy się zmieniać z Wojtim, jak poprzednio bywałoSmile
Jiři napisał(a):Ja na tą chwilę nie wiem jeszcze czy będę w Kołobrzegu; poza tym dawno już nie biegałem za piłką
To jest w ogóle szansa, że zagrasz?! To świetnie! To można teraz zrobić tak, że ja zastąpię Zico, a Ty zagrasz na mojej pozycji.
gosiafar napisał(a):
OLI napisał(a):Jak inne filary, które od początku grają w Kuglarzach?
Z tego, co wiem, chętnie zagrają Michał Wilgocki i Paweł Umiński.
Hmm... A na jakich pozycjach grali wcześniej? Smile
To taki optymistyczny wariant, że zagram i jeżeli to bardziej na zmianę, jeszcze na tą chwilę to się za bardzo nie czuję na siłach, ciężko powiedzieć jak będzie za te 1,5 miesiąca, ale podejrzewam, że po 15 minut w każdej połowie to maksimum.
Ja za to wiem na pewno, że nie będę, albowiem morze wzywa Smile
Ja za to was na pewno wspomogę... aparatem. Wink Trochę zdjęć na pewno będzie. Smile
A ja będę nudny: co z koszulkami??
urlopy i nadchodzące porody u mnie w pracy jak na tę chwilę wskazują, że w tym roku Kołobrzeg mnie ominie. W tej chwili stoi wszystko na zasadzie "zobaczymy". Ale wg mnie to raczej "zobaczymy - raczej nie" niż "zobaczymy - damy radę". Sad :mur: :agent: :/ 8o :ups: :o :wsciekly:

P,NMSP z emotkami Wink
jodynka napisał(a):adchodzące porody u mnie w pracy jak na tę chwilę wskazują, że w tym roku Kołobrzeg mnie ominie.
Trza się było zakręcić osiem miechów temu, miałabyś pretekst do urwania się z roboty Wink
Dobrze będzie, jasna rzecz. Chętnie pobiegam na pomocy.
OLI napisał(a):Jakiś czas temu na koncercie Przemysława Gintrowskiego rozmawiałem z Jackiem Pechmanem i straszył znów wzmocnieniami, treningami, formą swych Młodych Wilków Smile
To właściwie jak co roku Wink
ann napisał(a):
OLI napisał(a):Jakiś czas temu na koncercie Przemysława Gintrowskiego rozmawiałem z Jackiem Pechmanem i straszył znów wzmocnieniami, treningami, formą swych Młodych Wilków Smile
To właściwie jak co roku Wink
AA zagrają? :]

Pozdrawiam
Z.
Niestety jak już OLI wspominał mój występ w meczu jest niemożliwy Sad nad czym bardzo ubolewam, mam nadzieję ,że dobra passa Kuglarzy będzie trwała i meczu nie przegramy. Jak będzie się okaże, będę Was wspierał z boku Smile i mam nadzieję ,że uda mi się wejść na boisko chociaż na ostatnią minutę.

Pozdrawiam i do zobaczenia W Kołobrzegu.
Zeratul napisał(a):
ann napisał(a):
OLI napisał(a):Jakiś czas temu na koncercie Przemysława Gintrowskiego rozmawiałem z Jackiem Pechmanem i straszył znów wzmocnieniami, treningami, formą swych Młodych Wilków Smile
To właściwie jak co roku Wink
AA zagrają? :]

Pozdrawiam
Z.
Nie.
Jak co roku zapowiadają wzmocnienia Tongue
Ja będę i mogę zagrać, choć kopacz ze mnie kiepski. Smile
A co z koszulkami?
Te same, co w zeszłym roku. Odzew do gry mały, brak zainteresowania koszulkami. Te zeszłoroczne nie wyblakły i są dobre moim zdaniem.
Oddzielna sprawa to to, że drużyna Fundacji trenujeSmile i to ciągle Smile U nas chyba inaczej Smile
oli
Trening to nie wszystko Tongue Zresztą jak w tym dowcipie:

Ponieważ Pan Bóg interesuje się losem studentów, na początku semestru posłał Ducha Św. na Ziemię, aby ten zdał mu relację, jak to studenci się uczą. Duch Św. rzekł:
- Ekonomiczna nic nie robi, UJ kuje, polibuda chleje.
Po pewnym czasie, Pan Bóg znowu poprosił Duch Św. o sprawdzenie co dzieje się ze studentami.
- Ekonomiczna zaczyna się uczyć, medycyna kuje, polibuda chleje.
Ostatnią była wizyta Ducha Św. tuż przed sesją.
- I cóż porabiają nasi studenci? - spytał Pan Bóg.
- Ekonomiczna się uczy, medycyna kuje, polibuda modli się.
- I oni zdadzą! - rzekł Bóg.
OLI napisał(a):WitamSmileLodbroku, kapitanie - będziesz?
Mam dwie wiadomości, dobrą i złą. W Kołobrzegu będę, ale niestety w tym roku z gry nici. Jestem po zwichnięciu barku i niestety zdrowie na grę nie pozwala. Mogę pokierować drużyną z ławki, a opaskę kapitańską z wielką przyjemnością przekażę Olemu. Rozmawiałem z J. Pechmanem o tegorocznych problemach ze składem i uprzedzałem, że w tym roku może być krucho w tym względzie. Takie życie. Pozdrawiam wszystkich.
To może zróbmy wstępną listę graczy, żeby wszystko było jasne.
1 Oli
Robienie listy zawodników ma moim zdaniem średni sens gdyż co roku tak naprawdę kto faktycznie wystąpi okazuje się na miejscu. Nigdy nie wiadomo kto ostatecznie przyjedzie, kto ściągnie się z łóżka i kto dotrwa w dobrym zdrowiu do drugiego dnia festiwalu. Poza tym jak zauważyłem bardzo wiele osób nie zagląda na forum, a być może będzie w Kołobrzegu. Wniosek jest zatem jeden, że drużyna jak zwykle zorganizuje się spontanicznie na miejscu.
Jeśli chcecie kogoś zmobilizować do gry, bardziej liczyłbym na kontakt prywatny z potencjalnie zainteresowanymi żeby zachęcić do przyjazdu do Kołobrzegu czy też udziału w meczu.
A jeśli w tym roku się nie uda zgromadzić pełnego składu to trzeba będzie liczyć na jakąś pulę transferową od organizatora. Innego wyjścia nie widzę.
jak już zaznaczyłam w innym wątku - pojawiła się szansa, że będę i ja w Kołobrzegu. Jeszcze nic nie jest pewne, ale jeśli Tam, Gdzie Decydują Się Losy Mojego Wyjazdu wszystko będzie w porządku, to może rzeczywiście będę mogła zagrać w meczu Smile
lodbrok napisał(a):Robienie listy zawodników ma moim zdaniem średni sens gdyż co roku tak naprawdę kto faktycznie wystąpi okazuje się na miejscu.
Pitolicie Hipolicie... Sens jest, bo się wie przynajmniej z grubsza na czym się stoi.
Ja nikomu nie bronię robić listy. Zresztą po to jest ten temat by zgłaszać swój akces do drużyny. I z grubsza o to chodzi Smile .
1 Oli
2 Alek

Na razie jest przynajmniej drużyna na plażówkę Tongue
1 Oli
2 Alek
3, Kraśny
Stron: 1 2