Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: O motoryzacji, czyli czym jeździcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
wiesz... golfami to głównie dresiarnia jeździ Smile
Wcale nie, jeśli chodzi o Golfa II, to jest on na stanie co drugiego polskiego gospodarstwa rolnego. Tongue
No wiecie - wiem, co się mówi o posiadaczach Golfów (poza tym, że nie chcą, żeby im było zimno w szyję), ale ja naprawdę nie czuję głębszej potrzeby mieć adresiarski wóz. A tak po prawdzie, to bardzo lubię chodzić w dresie Smile
No ale tak poważnie - po prostu potrzebuję solidnego, w miarę bezawaryjnego i nie za małego samochodu na lat 4-5.
Nie powiedziałbym, że Golfy IV są jakoś wyjątkowo dresiarskie(już bardziej AUDI czy BMW), natomiast z tego co wiem są bardzo niezawodne. A co za tym idzie, dość drogie. Nawet te kilkuletnie nieźle trzymają cenę. Co do S40, słyszałem różne opinie. Pomimo, że to porządna i zaufana marka, to z ta niezawodnością już bywa różnie. Zdecydowanie lepiej miały się te samochody 20-30 lat temu.
Kuba Mędrzycki napisał(a):Nie powiedziałbym, że Golfy IV są jakoś wyjątkowo dresiarskie(już bardziej AUDI czy BMW)
Golfami jeżdżą ci, których nie stać na audi czy bmw Wink
Rację ma Kuba, że Volvo spadło z jakością w porównaniu do tego, co było kilka lat temu, ale nadal trzyma przyzwoitą formę (imho lepszą od golfów)
Kubo - dzięki za opinię.
Step - no nie stać mnie na AUDI czy BMW, więc myślę o Golfie Smile Rzecz jasna jedno i drugie miałoby mieć gdzieś 8-10 lat...
To i ja wtrącę swoje trzy grosze Smile. Interesowałem się swojego czasu V40 (osobiście wolałbym trzy razy niż golfa) i wyszło mi, że są OK, ale po 2000 roku. Wcześniejsze modele były faktycznie nie dopracowane.

PS
Posłałem Ci coś na maila
Stron: 1 2 3 4 5 6