Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Wykonawcy na toruński koncert poszukiwani!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Koncert pamięci Jacka Kaczmarskiego

Studencki Krąg Instruktorski ZHP przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika organizuje kolejną edycję koncertu poświęconego Jackowi Kaczmarskiemu – poecie zmarłemu w 2004 roku.
Jak co roku poszukujemy osób chętnych do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
Zapraszamy wszystkich studentów, wykładowców, harcerzy, uczniów... wszystkich miłośników twórczości Jacka Kaczmarskiego, którzy znają, grają i śpiewają jego utwory.
To koncert studencki, więc nie musisz być profesjonalnym muzykiem!!!
Wystarczy umiejętność gry na gitarze lub innym instrumencie, znajomość piosenek i odwaga, aby wykonać je przed publicznością... (no i poświęcenie trochę czasu na spotkania i próby ;-) )
Z przyjemnością powitamy także utalentowanych wokalistów i wszystkich grających na instrumentach (fortepian, skrzpce, kontrabas, saksofon, flet, cymbałki i wszystkie inne urządzenia wydające dźwięki :-) ), którzy chcieliby nas wesprzeć akompaniamentem.
Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2009 w SKPT "Od Nowa".
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 lutego 2009.
Zgłoszenia, pytania, informacje pod adresem meilowym: <!-- e --><a href="mailto:koncertJK@wp.pl">koncertJK@wp.pl</a><!-- e --> ZAPRASZAMY !!!

Przesłuchania odbędą się 1. marca (niedziela) w godzinach 12-15 w SKPT OdNowa.
czemu 18go Sad (smutek retoryczny)
już żałuję, że mnie nie będzie ;(
A co takiego masz 18, że nie możesz zmienić planów?
ja za to już rezerwuję termin, żeby przyjechać i zaśpiewać. W zeszłym roku było naprawdę bardzo przyjemnie Smile

/edit:
ech... ;(
zapomniałam, że gram 18go kwietnia na ślubie...
A tak bardzo chciałam przyjechać do Torunia na koncert... ;(
Coś pechowa ta data... Sad(
Wstępnie rezerwuje termin Smile Niebawem wyślę zgłoszenie Smile

pozdrawiam
Ja już wysłałem zgłoszenie, tradycyjnie Smile
jeah. czekałam na ten temat, ale nie spodziewałam się, że tak szybko "wypłynie" Smile (choć 18.04 nie jest niby tak odległym terminem).
na 99,99999...% się pojawię. jako widz, oczywiście Wink
Kłapo, Ty żyjesz!
a jednak Big Grin! zaglądam co czas jakiś - a jak jest jeszcze na dodatek temat "ruszający osobiście" (czyt. pojawię się), to nawet się odezwę, co by na przekór udowodnić, że żyję, istnieję i mam się dobrze Wink
przybędę pewnie ze scarlett. podwójny powrót zza światów Smile
kłapo napisał(a):przybędę pewnie ze scarlett
Na forum, mam nadzieję. Pomijając inne przybycia.
A ja mam nadzieję, że przybędzie na koncert :Smile
Simon napisał(a):
kłapo napisał(a):przybędę pewnie ze scarlett
Na forum, mam nadzieję..
za to niestety w jej imieniu odpowiadać nie mogę Smile ja w miarę chęci, możliwości i czasu zaglądam.
Markowa napisał(a):A ja mam nadzieję, że przybędzie na koncert :Smile
tak. jeśli nie połamię rąk i nóg to moja obecność jest pewna Wink