Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Dzisiaj na TVP1 "Errata do biografii: Zbigniew Herbert"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiaj (20.10), o 21:25 w TVP1 będzie wyemitowany dokument "Errata do biografii: Zbigniew Herbert"
Dzięki!

Szkoda tylko, że w trakcie Majewskiego Wink
A to Spalding ma być dzisiaj w telewizji? Wink
Niee. Mi chodziło o Majka Wink
Czy mógłby ktoś nagrać i ewentualnie później udostępnić? Byłbym wdzięczny Smile
PMC napisał(a):Byłbym wdzięczny
Tradycyjnie -i ja będę wdzięczna.

e

Krasny

Od momentu kiedy zaczęto mówić o podróżach, do chwili czytania fragmentów "Il duomo" był film znakomity. Dodatkowego kontekstu dodaje to, że takie filmy z reguły są słabe merytorycznie i pretensjonalne. Oby o JK kręcono równie udanie!
Rzeczywiście film był bardzo interesujący. Wielkie dzięki, bo bez wzmianki na forum przegapiłbym na pewno.
Odwdzięczę się zatem (Około 0:00 powinno być...)
Na Piotra, jak zawsze, można liczyć Smile
pkosela napisał(a):(Około 0:00 powinno być...)
Ogromne dzięki.

e
:wstyd:
Na zdrówko Wink
pkosela napisał(a):Na zdrówko Wink
Piękne dzięki za pamięć dla niemogących nagrywać. A może mi podpowiesz, czy jeśli kupie kartę Tv do kompa, to będę mogla odbierać polskie stacje? Nie chce mi się zaśmiecać ogródka antena paraboliczna czy jak ja zwą. To co mam w domu to digitalne.Ale do kompa da się przecież kartę podłączyć,nawet widziałam ,ze niedrogie to to jest. A jak już co, to jaka kupić?

pozdrawiam
ela
Elu, nie mam zielonego pojęcia. Ja jestem wpięty po prostu w kablówkę, a karta to Sapphire Theatrix 500 (IIRC Wink ). Na pewno można też do satelity (ale co oprócz TVPolonia można odbierać poza naszymi granicami też nie wiem, bo mnie to nigdy nie interesowało. Podobnie jak to, czy dekodery N, Cyfry+, Trwam, czy innego Polsatu Cyfrowego są dostępne poza Polską - oni transmitują też zdaje się TV, za przeproszeniem, publiczną). Tak, czy siak bez anteny, albo kablówki nie da rady. Sygnał (z anteny albo kablówki) trzeba doprowadzić do komputera. Chyba, że wystarczy Ci to co jest dostępne on-line (np. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.itvp.pl">http://www.itvp.pl</a><!-- m -->).
Szukałbym na forach o telewizji satelitarnej. Pierwsze z brzegu, sensownie wyglądające, z googli: <!-- m --><a class="postlink" href="http://skforum.nazwa.pl/viewforum.php?f=4&sid=84ecf3696a0027ec4c05d9d3bd28d8e5">http://skforum.nazwa.pl/viewforum.php?f ... d3bd28d8e5</a><!-- m -->
Z resztą nie wiem, czy satelita + nagrywarka DVD(+HDD) nie byłaby prostszym wyjściem. Na pewno mniej czasochłonnym i stresującym Wink
Dziękuje za wyjaśnienia.Zobaczę, co wyjdzie.

Pozdrowienia
ela