Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Jak wam poszła matura
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto mówił o JK na maturze? Jaki temat? Ile punktów?

Język polski piosenek współczesnych dokonaj analizy na przykładzie wybranego polskiego zespołu. 16pkt.
MarekM napisał(a):Kto mówił o JK na maturze? Jaki temat? Ile punktów?
Rozumiem, że chodzi Ci o to, by wszyscy "Kaczmarscy" maturzyści TUTAJ pochwalili sie wynikami?

Bo zdawalo wiele osób w tym roku...C
Część z nich logowała się prosząc o róznoraką pomoc i wskazówki, natomiast PO FAKCIE - juz nie dzieliła się wynikami, tak więc nie wiem, czy zbierzemy całościowe dane.
MarekM napisał(a):wspułczesnych
MarekM napisał(a):16pkt.
Gratuluję.
ja miałem temat: obraz historii Polski w utw JK.. pewnie niektórzy pamiętają...;/;/ miałem 20/20 pkt.. Smile
Ryba88 napisał(a):ja miałem temat: obraz historii Polski w utw JK.. pewnie niektórzy pamiętają...;/;/ miałem 20/20 pkt..
Ja też szczerze gratuluję! Smile
bryce napisał(a):
MarekM napisał(a):wspułczesnych
MarekM napisał(a):16pkt.
Gratuluję.
Przecież
MarekM napisał(a):mówił
więc nie ma znaczenia.

A mi matura poszła dobrze. Nawet nie miałem ustnego.
Mój temat brzmiał "Literatura i malarstwo jako źródła inspiracji twórczości Jacka Kaczmarskiego. Omów na wybranych przykładach". Temat już kiedyś przez kogoś z tego forum omawiany. 20 dostałem.
Witam. Mój temat prezentacji maturalnej brzmiał:"obraz zmian społecznych w twórczości Jacka Kaczmarskiego. Omów zagadnienie na przykładzie utworów poety". Dostałam 20 pkt.