Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Wiersz Adama Ziemianina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Zielsko

Dla wszystkich starczy miłości...

Dobrze sie idzie
krajem nieba polnego
i krajem wiosennego lasu

Wtedy słyszysz
jak storczyki
krzycza w nieboglosy
Kochaj - tylko kochaj
dla wszystkich starczy miłosci

Mnie nie trzeba
dwa razy powtarzac
..........................................................
czy moze mi ktos pomoc... jaki obraz, film, badz videoclip moze byc ilustracja do tego wiersza

Z gory dziekuje......
Co to ma wspólnego z Jackeim Kaczmarskim? Bo nie skumałem o co ci chodzi. Jeśli nic, to nie w tym miejscu tylko w Hyde Parku trza było to zamieścić! Tongue
Ale tu też jest temat "Inni" Tongue więc chyba też może być ? Ale moge się mylić, bo nie znam jeszcze dobrze życia tego forum :]
To sobie przeczytaj co jest napisane w rubryce inni - "ci wszyscy których twórczość wiąże się z twórczością mistrza." Ale zresztą - co mi do tego. Piszcie co chcecie. Big Grin Ja tylko chciałem tak kulturalnie nadmienić o co chodzi. A jak już napisałaś posta zwracając mi uwagę - to trzeba było odpowiedzieć do tematu - czyli na pytanie Zielska o wideoklip czy coś tam takiego a nie pisać jakieś bezsensowne uwagi.
Pozdrawiam.
Stokrotne przepraszam Petrvs. ::flowers:: Już zauważyłam ten opis "Innych" :oops: Postaram się już wypowiadać na temat na przyszłość :wink:

Apropo odpowiedzi do tematu...to ja niestety nie mogę pomóc Sad
Tylko żeby tu do rękoczynów nie doszło TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
Z mojej strony ich nie będzie Tongue Tongue
Ja jestem bezkonfliktową osobą :roll: , a już tym bardziej nie chce zaczynać od tego mojego pobytu na forum... :wink:
taaa... bezkonfliktowa osob :o a..... chyba jak spisz ... nie pamietasz szponow wbitych w moja bezbronna szyje :?: Petrvs, strzez sie Jej :!:
No może i ta szyja była bezbronna, ale co z rękami i nogami :?: A pozatym kto zaczynał i prosił się sam o to zatapanie "szponów"? Tongue Tongue
A co do tego spania to żebyś się nie pomylił Tongue Już nie pamiętasz lunatykowania :?: Tongue

Petrvs nie musisz się mnie strzec, tylko Mat ma złe wspomnienia ode mnie :wink:
No proszę, Libiąż dominuje! Znacie się?! Ja tam nic do nikogo nie mam, mniejsza z tym. Pozdrawiam. Big Grin
No w koncu dzieki mnie pani NIeCogito jest na tym forum... 8) ... no i ksywka tez poniekad ma odemnie :wink: Pani NieCogito to jedna z pierwszych osoba ktore udalo mi sie zarazic fenomenem Kaczmarskiego Big Grin a Libiąż to taka dziura zabita dechami wiec trudno sie nie znac Big Grin
No rzeczywiście taka "dziura", że się znamy dopiero dwa latka Tongue
No dość skutecznie zaraziłeś muzyką Kaczmarskiego, myślę, że tak do śmierci będe na nią chora :wink:
Petrvs my nie dominujemy Big Grin , nas tylko dwoje jest...