Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Nagłaśnianie koncertów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?p=135240#135240">http://www.kaczmarski.art.pl/forum/view ... 240#135240</a><!-- m -->
dauri napisał(a):http://www.kaczmarski.art...p=135240#135240
Przyznam, że jestem nieco zaskoczony pomysłem umieszczania mojego wpisu, jako nowego tematu. Tzn bardzo mi miło i dziękuję za wyróżenienie, ale sądzę, że Forum odwiedzają nieporównywalnie lepsi fachowcy w dziedzinie, tak to ogólnie powiedzmy, dźwieku.
Taką osobą jest chociażby Jacek Majewski (Majek). Warto wspomnieć, że Jacek od strony technicznej opracowywał np. nagrania umieszczone na płycie "Koncert '97"*.
Brał też w pewnym zakresie udział w realizacji "Kuglarzy i wisielców".

pozdrawiam

*Nagrania z koncertów zarejestrowanych w 1997 r prawdopodobnie już niebawem będą osiągalne w normalnej, powszechnej sprzedaży. Kolega Jacka Kaczmarskiego, Jan Cieślak, dzięki któremu jakiś czas temu ukazało się "Świadectwo", intensywnie pracuje nad projektem nowego wydawnictwa.
Paweł Konopacki napisał(a):Przyznam, że jestem nieco zaskoczony pomysłem umieszczania mojego wpisu, jako nowego tematu. Tzn bardzo mi miło i dziękuję za wyróżenienie
Jestem jak zawsze pod wielkim wrażeniem, Twej Pawle skromności!