Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: do Przemka - taby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Adam9

pisales na forum juz dosyc dawno:

"Mam też taby do "Nasza klasa", "Rublow" i paru piosenek piosenek z "Dwóch Skał". Tak więc jak wymienię płytę w kompie to coś się bedzie mogło pojawić..."

zrobiles niektorym nadzieje, a tu na razie nic, czy zamierzasz jeszcze wrzucic te taby czy mozemy zapomniec?

pozdrawiam

ps: ten post jest forma prosby
Nie musicie zapominać, bo ja pamiętam i cały czas coś kombinuje. Ale jakby co to piszcie tymczasem na priva.
Taby do "Naszej Klasy" znajdują się na stronie <!-- m --><a class="postlink" href="http://guitarnet.pl/">http://guitarnet.pl/</a><!-- m --> Oczywiscie pod nazwiskiem Mistrza. Trzeba mieć tam konto - darmowe założenie. A pełno tam tabów wszelakich.... Big Grin
sizer napisał(a):Taby do "Naszej Klasy" znajdują się na stronie <!-- m --><a class="postlink" href="http://guitarnet.pl/">http://guitarnet.pl/</a><!-- m --> Oczywiscie pod nazwiskiem Mistrza.

Już kiedyś ściągałem tego taba i sprawdziłem. Nie da się prawidłowo zagrać naszej klasy z jego pomocą ..., właściwie wogóle się nie da...
hmmm... jak leci to na GP to jest podobne... Smile
Podobne o ile pamiętam było (trudno by było całkiem skopane), ale nie pasowało w paru istotnych miejscach.
guitarnet strasznie sie zrabal ostatnio, wszak kiedys byly tam ladne spiewniki i chwyty do wieeelu utworw Kaczmara, teraz nie ma nic i tylko ta glupia NAsza Klasa. Na szczescie pare sobie sciagnalem... Ale nie wszystkie, zaluje. Jak ktos cos chce, to mowic, bo mam tam 22 tysiace punktow..
Ja mam 3900 drogie te punkty nie są... ale śpiewnik mają spory tylko włąsnie Kaczmara tam brak. Ale jest wiele piosenek które cieżko znaleźć gdzie indziej.
POozdrawiam